RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Законодательство Крыма

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розлучення з кримчанкою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/12/15 19:55  Petrovich CrimeaОтправить письмо > mally    7/12/15 18:03Дерево
Вам в розділ "Законодавство Крима", а звертатись Вам необхідно до суду на материковій Україні з позовом про розлучення. Простішої процедури немає є єдина вірна - звернутись до Юриста по допомогу.

7/12/15 18:03  mally   Дерево
Доброго дня.
Ситуація наступна. Громадянин Росії, що має посвідку на тимчасове проживання, видану в Криму до окупації та зареєстроване місце проживання в Києві, яке зазначене в посвідці, розлучився з дружиною, що після окупації залишилась в Криму. Має рішення російського суду (Крим) про розлучення та штамп у паспорті (російському).
Тепер повторно планує одружитись вже в Києві.
Якщо його документи про розлучення недійсні для українського законодавства, які документи мають бути подані при реєстрації шлюбу в Києві? І якщо потрібно знову звертатись до суду про розлучення, чи можна звернутись до суду за нинішнім місцем реєстрації росіянина в Києві? Можливо є якась інша процедура, простіша?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100