RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Документы при ДТП по ОСАГО

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/02/18 03:44  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Постраждл    5/02/18 16:28Дерево
вже діє.

5/02/18 19:09  АБКОтправить письмо > Постраждл    5/02/18 14:37Дерево
а в чем конкретно вопрос? пока все хорошо, если права у вас не изымали, значит протокол составили на оппонента.В чем вопрос?

5/02/18 16:28  Постраждл > смт    5/02/18 15:06Дерево
Посилання не діє. Дякую. Буду звертатись до поліції та отримувати інформацію.

5/02/18 15:06  смт > смт    5/02/18 15:04Дерево
33.1.4. невідкладно, але не пізніше трьох робочих днів з дня настання дорожньо-транспортної пригоди, письмово надати страховику, з яким укладено договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (у випадках, передбачених статтею 41 цього Закону, - МТСБУ), повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду встановленого МТСБУ зразка, а також відомості про місцезнаходження свого транспортного засобу та пошкодженого майна, контактний телефон та свою адресу. Якщо водій транспортного засобу з поважних причин не мав змоги виконати зазначений обов'язок, він має підтвердити це документально.

5/02/18 15:04  смт > Постраждл    5/02/18 14:37Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] За посиланням перевірте наявність полісу. В деталізації подивится якою страховою він виданий
Подзвонить їм на гарячу лінію та повідомте про ДТП, а ще креще письмово в офісі, з отриманням відмітки про вручення
Через чергову частину знайдіть свої матеріали, зробіть фото.
Там мають бути зазначені відомості винуватьця

5/02/18 14:37  Постраждл > смт    5/02/18 12:52Дерево
Ні. Тільки номера на телефон сфотографував і розташування авто на місці зіткнення. Номера наші, не бляхи, але іншої області. Сусідньої. А як взнати що за підрозділ оформлював? Подзвонити у міську чергову частину поліції? Вони окрім схеми дтп ще щось мають видати? Чи дані винуватця будуть у схемі дтп? Чи можна там якось ознайомитись з усіма документами що є у справі? Бо треба ж проконтролювати коли той суд скінчиться і якось взнати що в нього за страхова компанія.

5/02/18 12:52  смт > Постраждл    5/02/18 10:36Дерево
Зазвичай справа розглядається за місцем реєстрації тз винуватця
Копію схеми за письмовою заявою видадуть в підрозділі, що оформлював ДТП
Відомості про поліс винуватця теж не брали?

5/02/18 10:36  Постраждл > Постраждл    5/02/18 10:34Дерево
Подія сталася вчора вночі. Я навіть не знаю в якому суді має справа розглядатися.

5/02/18 10:34  Постраждл > Defender    11/01/16 23:27Дерево
Шановні юристи, підкажіть яким чином сьогодні здійснюється процедура? Мою автівку вдарили. Постраждалих нема, окрім побитих авто. Винуватець вину не признав. Поліція склала протокол та вилучила у нього права, пояснили що спрямують до суду, але мені при цьому не дали жодного папірця. Усі згадки про дтп це моє побите авто і фото на телефоні з держномером винуватця. Я навіть фамілії його не знаю.
Копію протоколу мені не повинні були надати? Чи довідку про дтп? Як отримати якісь документи? Як дізнатись про хід справи?

11/01/16 23:27  Defender > viktor11    10/01/16 23:20Дерево
Скорее не ришнння вона требуе, а постанову суду по ст. 124 КУпАП..в этом случае полиция составляет протокол и сама его в суд отвезет..в суд вызовут того участника ДТП, на которого и составили протокол..постановление можно получить в канцелярии суда по админкам по фамилии виновника дтп

10/01/16 23:20  viktor11 > Defender    17/12/15 13:20Дерево
Страхова компанія вимагає рішення суду про визнання винної особи, це мені необхідно подати позов чи працівники ДАі передають справу в суд?

17/12/15 13:49  dager > Defender    17/12/15 13:20Дерево
Defender спасибо за пояснения!

17/12/15 13:20  Defender > dager    15/12/15 18:52Дерево
а при чем здесь РОВД вообще? туда оно попадет только при телесных средней тяжести и выше, в случае если есть состав преступления для открытия уголовного производства.. а так есть подразделение полиции (ГАИ) по обслуговуванню администраиывнои территории ........району м. ..

17/12/15 13:04  dager > Defender    16/12/15 21:10Дерево
Спасибо за ссылку.
То есть если я правильно понял, то новая полиция сама и передает в суд? Без передачи в РОВД по месту ДТП?

16/12/15 21:10  Defender > dager    15/12/15 18:52Дерево
туда же и передает [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Н А К А З

26.02.2009 N 77

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 квітня 2009 р.
за N 374/16390

Про затвердження Інструкції з оформлення
працівниками Державтоінспекції МВС
матеріалів про адміністративні порушення
у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

15/12/15 18:52  dager   Дерево
Уважаемые форумчане, может кто уже сталкивался на практике.
В связи с принятием закона о полиции - какая сейчас процедура и документооборт при ДТП.
Приехал патруль полиции, составил протокол о ДТП, выписал справки о повреждении автомобилей (хотя насколько я понял - сейчас это уде необязательный документ). А куда дальше патруль передает документы?
Органов ГАИ уже нет, тогда кто же рассматривает дело о ДТП и передает материалы в суд?
Спасибо.
PS
Если тема уже обсуждалась - просьба дать ссылку - самостоятельно не нашел.
"Про затвердження Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі" читал - нет там описания вопроса который меня заинетересовал.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100