RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Единый налог 3 группа


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/03/16 11:53  Очень кандидат > Booh    10/03/16 10:49Дерево
Ну, допустим не захочет)

10/03/16 10:49  Booh > Очень кандидат    4/03/16 12:51Дерево
Неправильно зрозумів. З замовником фізиком можна. Тільки ж він захоче гроші з неприбуткової витягти.

10/03/16 10:41  Booh > Очень кандидат    4/03/16 12:51Дерево
Напишуть "має ознаки підприємницького", доказуй потім. Хіба що прийняти на роботу? По оподаткуванню практично однаково.

4/03/16 12:51  Очень кандидат > student_1    23/01/16 23:59Дерево
Чуть не в тему, вопрос по 2 группе)))
Может ли ФЛП 2 группы оказывать консультационные и подобные услуги юрику - неприбыльной организации? Вроде, по букве НКУ нельзя.
И можно ли схитрить, например заключив такой договор лично с председателем неприбыльной организации, как с физиком? )))

23/01/16 23:59  student_1Отправить письмо > viko1987    23/01/16 23:03Дерево
не означает это противоречия. по подакцизным товарам вообще не могут работать на едином, а при импорте других товаров просто уплачиваются при растаможке все налоги и пошлины как обычно (то есть единый при импорте никаких преимуществ не дает)

23/01/16 23:05  viko1987Отправить письмо > student_1    23/01/16 22:12Дерево
Перечитайте внимательно Раздел 5 НКУ и Раздел 14. Может и у Вас появятся вопросы.

23/01/16 23:03  viko1987Отправить письмо > student_1    23/01/16 22:12Дерево
Тут спорный момент так как ст.291.5.1 дает только одно ограничение для импортеров - Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин).
Т.е. все остальные, согласно ст. 291 п. 5 пп.1 могут быть имортерами на упрощеной системе налогообложения.

Это означает что ст. 291.5.1 и ст. 297.1 противоречат ст. 297.2.

Может кто-то сталкивался с данным вопросом.

23/01/16 22:12  student_1Отправить письмо > viko1987    23/01/16 21:45Дерево
"У разі ввезення товарів на митну територію України податки і збори та митні платежі сплачуються платником єдиного податку на загальних підставах відповідно до закону.» ИМХО, это как раз о том, что единщиком быть может, но в случае импорта все (в т.ч. НДС) платится на общих основаниях

23/01/16 21:45  viko1987Отправить письмо > student_1    23/01/16 21:15Дерево
В разделе V НКУ – «НДС» дается следующая информация:
«Стаття 180. Платники податку
180.1. Для цілей оподаткування платником податку є:
3) будь-яка особа, що ввозить товари на митну територію України в обсягах, які підлягають оподаткуванню, та на яку покладається відповідальність за сплату податків у разі переміщення товарів через митний кордон України відповідно до Митного кодексу України.
Стаття 181. Вимоги щодо реєстрації осіб як платників податку
181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку першої - третьої групи.»

Согласно ст. 291.5. НКУ «Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:
291.5.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин)», но в то же время статья 297 НКУ « Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку» дает следующую информацию:
«297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:
1) податку на прибуток підприємств;
2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої - третьої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з цією главою;
3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;
4) податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;
5) рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.
297.2. Нарахування, сплата та подання звітності з податків і зборів інших, ніж зазначені у пункті 297.1 цієї статті, здійснюються платниками єдиного податку в порядку, розмірах та у строки, встановлені цим Кодексом.
У разі ввезення товарів на митну територію України податки і збори та митні платежі сплачуються платником єдиного податку на загальних підставах відповідно до закону.»

В связи с тем, что в ст. 291.5 существует ограничение только для подакцизных товаров, импортируемых на территорию Украины, а в ст. 297.2 говорится о том, что импортер оплачивает налоги и сборы на общих основаниях. Поэтому возникает вопрос, может ли быть импортер на упрощенной системе налогообложения, т.к. данные два положения противоречат один другому.

23/01/16 21:15  student_1Отправить письмо > viko1987    23/01/16 21:06Дерево
в разделе НДС что написано по НДС для импортеров? например, там где основание для обязательной регистрации плательщиком НДС исходя из суммы дохода - указано прямое исключение для единщиков. так что надо там смотреть, в разделе об упрощенке в НК этого нет (вроде)

23/01/16 21:06  viko1987Отправить письмо > viko1987    23/01/16 21:04Дерево
Такой вопрос - имеет ли право ФЛП на едином налоге 3-я группа 5 % быть импортером товаров в Украину, без оплаты НДС на общих основаниях?

23/01/16 21:04  viko1987Отправить письмо > Lana 97    3/01/16 13:13Дерево
Изменения в НКУ вступили в силу с 01.01.2016 года. Т. е. если у кого доход за 2015 год более 5 млн. грн., но менее 20 млн. грн., спокойно продолжают работать на едином налоге в 2016. Налоговая не имеет права перевести вас или требовать перехода на другую систему налогообложения.

3/01/16 13:52  Marlboro! > grail    3/01/16 13:46Дерево
Текст вже опублікований, вирішення цього питання на законодавчому рівні немає.
ІМХО, перевищення треба рахувати з доходом 2015 року. А отже переходити на загальну систему треба з 1 кварталу 2016. Але на практиці я думаю питання вирішиться в користь того, яку позицію озвучать ДФСи

3/01/16 13:46  grail > Lana 97    3/01/16 13:13Дерево
Это пока загадка. Нужно дождаться публикации текста. По идее отсчет объёмов должен начаться заново, т.е. 5М нужно считать по итогами 2016 года.

3/01/16 13:13  Lana 97   Дерево
В связи с изменениями в НК Украины с 01.01.2016 ,единщики- 3 гр. доход 5000000грн., а вот те у кого доход получился больше за 2015г., они как автоматом переходят на общую систему + НДС с 01.01.2016 или со 2 квартала 2016г.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100