RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Колективний договір


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/11/17 08:48  хто_зна > Marlboro!    28/11/17 08:36Дерево
Дякую! В будь-якому випадку мабуть краще буде його зареєструвати.

28/11/17 08:36  Marlboro! > хто_зна    28/11/17 08:31Дерево
Є таке, і порядок є [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
При цьому відсутність реєстрації договору не впливає на його чинність.

28/11/17 08:31  хто_зна > ОК АКА Олюня    7/01/16 13:43Дерево
Доброго всім дня! У нас наступна ситуація: у ТОВ вже давно є укладений колективний договір. Зараз інспектор з кадрів десь почула, що його обовязково потрібно реєструвати у КМДА. У звязку з цим у мене виникає наступне питання:
Чи потрібно реєструвати у КМДА раніше укладений колективний договір?

7/01/16 13:43  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 13:37Дерево
Відсутність якихось з умов в договорі не означає їх відсутність чи заборону (відміну). (с)

7/01/16 13:37  Shanaka666 > ОК АКА Олюня    7/01/16 13:17Дерево
Стягуючи винагороду за опублікування творів не відповідно до умов колективних договорів, а за мінімальними ставками, визначеними Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року №72 «Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання обєктів авторського права та суміжних прав», апеляційний суд прийшов до мотивованого висновку, що положення умов колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом НУВГП на 2007 рік суперечить ст. 5 Закону України «Про колективні договори і угоди», в частині 2 якої відображено, що умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними, і забороняється включати їх до договорів і угод.

При цьому апеляційний суд не звернув уваги на те, що спірні положення колективного договору ніким не оспорювалися, у встановленому законом порядку не визнані недійсними, таких вимог не заявлялось і при предявленні позову. Отже, роблячи висновок про недійсність окремих положень колективних договорів, апеляційний суд порушив вимоги ст. 11 ЦПК України та вийшов за межі позовних вимог при вирішенні спору у даній справі.

7/01/16 13:36  Shanaka666 > Marlboro!    7/01/16 13:25Дерево
У пункті 7 постанови Пленуму Верховного Суду України від 06 листопада 1992 року № 9 «Про практику розгляду судами трудових спорів» роз'яснено, що контракт є особливою формою трудового договору і укладається він, коли його застосування відповідає законодавству (ст. 21 КЗпП). Власник або уповноважений ним орган може вимагати від працівника, який працює за трудовим договором, укладення контракту тільки в тому разі, коли він відноситься до категорії працівників, які згідно з законодавством працюють за контрактом (наприклад, керівники підприємств). Порушення цих вимог може бути підставою для визнання відповідно до ст. 9 КЗпП України недійсними умов праці за контрактом, які погіршують становище порівняно з законодавством України.

Відповідно до пунктів 2, 3 ст. 5 Закону України «Про колективні договори та угоди» умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними, і забороняється включати їх до договорів і угод. Забороняється включати до трудових договорів умови, що погіршують становище працівників порівняно з чинним законодавством, колективними договорами та угодами.

Апеляційний суд на вказані вимоги закону уваги не звернув, не взяв до уваги, що посада інженера з інвентаризації нерухомого майна не віднесена до категорії працівників, які згідно з законодавством повинні працювати за контрактом та що заяву про укладення строкового договору з 31 грудня 2011 року ОСОБА_6 не писала.

7/01/16 13:36  Shanaka666 > Marlboro!    7/01/16 13:25Дерево

7/01/16 13:36  Shanaka666 > Marlboro!    7/01/16 13:25Дерево

7/01/16 13:27  Shanaka666 > Marlboro!    7/01/16 13:25Дерево
круто

7/01/16 13:25  Marlboro! > Shanaka666    7/01/16 13:09Дерево
Відсутність якихось з умов в договорі не означає їх відсутність чи заборону (відміну). Колективний договір доповнює умови праці.
Тобто, в загальному випадку гарантії передбачені тільки КЗПП, у випадку прийняття договору гарантії визначаються як КЗПП+Договір. У Вашому випадку гарантії визначаються як КЗПП+Інструкція+Договір

7/01/16 13:21  Shanaka666 > ОК АКА Олюня    7/01/16 13:17Дерево
спасибо...шукаю практику, бо в пленумах немає такого.

7/01/16 13:17  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 13:16Дерево
нет.
сначала Закон

7/01/16 13:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 13:15Дерево
есть Закон, а генеральные, отраслевые, коллективные угоды вторичны

7/01/16 13:16  Shanaka666 > ОК АКА Олюня    7/01/16 13:14Дерево
А якщо галузева не відповідає, тоді чинним...

7/01/16 13:15  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 13:15Дерево
если галузевая тоже с нарушением зак-ва?

7/01/16 13:15  Shanaka666 > ОК АКА Олюня    7/01/16 12:54Дерево
Якщо колективний договір невідповідає, то можна керуватися галузевими угодами...

7/01/16 13:14  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 13:13Дерево
ну и? а я Вам о чем?

7/01/16 13:14  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 13:09Дерево

7/01/16 13:13  Shanaka666 > ОК АКА Олюня    7/01/16 12:54Дерево
Статтею 5 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 1 липня 1993 року N 3356-XII встановлено, що умови колективних договорів і угод, укладених відповідно до чинного законодавства, є обов'язковими для підприємств, на які вони поширюються, та сторін, які їх уклали. Умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними, і забороняється включати їх до договорів і угод.

7/01/16 13:09  Shanaka666 > Marlboro!    7/01/16 12:58Дерево
Сутуація піде в сторону відсутності даної гарантії (доплати) і погодження колективного договору з працівником. Це стане перепоною у задоволені вимог про виплату...

7/01/16 12:58  Marlboro! > Shanaka666    7/01/16 12:29Дерево
Імхо, так, можна стягувати

7/01/16 12:54  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 12:29Дерево
а колдоговор не закон

7/01/16 12:29  Shanaka666 > ОК АКА Олюня    7/01/16 12:26Дерево
Так, але колективний договір не скасовувася і дії, то ставити вимогу про скасування, а тут строки порушені...

7/01/16 12:26  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 12:19Дерево
Стаття 9. Недійсність умов договорів про працю, які погіршують становище працівників
Умови договорів про працю, які погіршують становище працівників порівняно з законодавством України про працю, є недійсними. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

7/01/16 12:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Shanaka666    7/01/16 12:19Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Трудовые правоотношения

7/01/16 12:19  Shanaka666   Дерево
Доброго дня! Ситуація наступна. Працівник-педагог школи навчав дітей котрі потребують корекції фізичного та розумового розвитку. В даному випадку згідно інструкції 102 ставка збільшується на 25%. Однак таку надбавку школою не здійснено через відсутність у колективному договорі такої гарантії. В разі подання позову про нарахування та виплати ненараховної та невиплаченої заробітної плати, суд буде врахувувати відсутність такої гарантії у колективному договорі і чи стане це причиною відмови у задоволені даних вимог? Наперед дякую...

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100