RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи може бути представником акціонера голова правління ПАТ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/10/16 22:52  СамдуракОтправить письмо > Shadi    4/02/16 11:39Дерево
Не могли бы Вы дать ссылку на решения этих судов?

4/02/16 11:39  ShadiОтправить письмо > МіноР    13/01/16 21:43Дерево
Я Вам скажу з власного досвіду - не може, на цій підставі скасував рішення ЗЗА через суд, вистояв всі інстанції.

14/01/16 15:26  МіноР > decisionmaker    14/01/16 13:53Дерево
Що Ви хотіли мені сказали повторивши мої слова?

14/01/16 13:53  decisionmakerОтправить письмо > МіноР    14/01/16 11:57Дерево
Якщо юр. особа то це завжди представник.
А представляти інтери юридичної особи можуть уповноважені особи, як за посадою так і на підставі довіреності.

14/01/16 11:57  МіноР > Mark-Don    14/01/16 11:13Дерево
Саме так. Якщо акціонер юрособа, то це завжди представник (за посадою чи за довіреністю)

14/01/16 11:13  Mark-Don > МіноР    14/01/16 09:58Дерево
В статье 37 указано, что в ОСА "...можуть брати участь особи, включені до переліку акціонерів, які мають право на таку участь, або їх представники."
Однако в ст. 49 указано, что "повноваження загальних зборів товариства... здійснюються АКЦІОНЕРОМ одноосібно", т.е. возможность" осуществления этих повноважень представником не предусмотрена.
Это в принципе исключает вопрос о представительстве (кроме акционеров-юридических лиц).

14/01/16 09:58  МіноР > Mark-Don    14/01/16 08:27Дерево
Зрозуміло.
І на останок, як Ви вважаєте, чи розповсюжується на зазначене обмеження представництва положення ч.1 ст.49 "До товариства з одним акціонером не застосовуються положення статей 33 - 48 цього Закону щодо порядку скликання та проведення загальних зборів акціонерного товариства.", тобто у разі, якщо в АТ акціонер єдина особа, то чи діє на неї заборона на таке представництво? Чи ст. 49 скасовує умови лище щодо "порядку скликання та проведення загальних зборів"?

14/01/16 08:27  Mark-Don > МіноР    13/01/16 22:05Дерево
В чем я с Вами согласен, так это в том, что Вы правильно увидели одну из многочисленных небрежностей авторов закона - слово ІНШИХ тут явно лишнее.
А по сути Вам ответила коллега ОК АКА Олюня.

14/01/16 00:23  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > МіноР    13/01/16 22:05Дерево
ІНШИХ значит кроме него самого

13/01/16 22:05  МіноР > МіноР    13/01/16 22:04Дерево
Розумієте, не просто "не можуть бути представниками", а саме "інших".

13/01/16 22:04  МіноР > Mark-Don    13/01/16 21:59Дерево
У тому й річ, що абзац другий ч. 1 дуже цікаво викладений: "Посадові особи органів товариства та їх афілійовані особи не можуть бути представниками ІНШИХ акціонерів товариства на загальних зборах"
Що значить "інших"?

13/01/16 21:59  Mark-Don > МіноР    13/01/16 21:43Дерево
НЕ може.
дивись Статтю 39 Закону "Про АТ"

13/01/16 21:43  МіноР   Дерево
Чи може бути представником акціонера голова правління ПАТ на зборах того самого ПАТ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100