RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи є особлива інформація повідомленням кредиторів?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/01/16 15:32  Mark-DonОтправить письмо > Nika_71    21/01/16 14:27Дерево
Сколько участников ТДВ будет после реорганизации ?

21/01/16 14:27  Nika_71Отправить письмо > Mark-Don    17/01/16 15:22Дерево
А какие могут быть проблемы, если акционеров 1000, а ПАТ реорганизуется в ТДВ?

21/01/16 14:25  Nika_71Отправить письмо > МіноР    17/01/16 13:00Дерево
Здравствуйте, а разве публикация при возникновении особливой информации не выполняет роль публикации по ст.82 ч. 1?

17/01/16 15:22  Mark-DonОтправить письмо > МіноР    17/01/16 13:00Дерево
Ну тогда должно быть без проблем

17/01/16 13:00  МіноР > Mark-Don    17/01/16 12:42Дерево
Єдиний акціонер

17/01/16 12:42  Mark-DonОтправить письмо > МіноР    17/01/16 12:12Дерево
Думаю, что Ваша формулировка достаточна.
Заодно. А сколько в вашем ПАТ акционеров ?

17/01/16 12:12  МіноР > Mark-Don    17/01/16 11:59Дерево
Дуже дякую!!!
В тексті щось особливе вказувати, чи на кшалт: "Повідосляеємо кредиторів ПАТ "Адміністрація", що ДД.ММ.РРРР прийнято рішення про припинення ПАТ "Адміністрація" шляхом перетворення в ТОВ "Адміністрація". Вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дня цієї публікації за адресою знаходження Комісії з припинення ПАТ "Адміністрація": 01220, м. Київ, вул. Банківська, буд. 11?

17/01/16 11:59  Mark-DonОтправить письмо > МіноР    17/01/16 11:29Дерево
А черт его знает !
Пытался в свое время выяснять в Комиссии - каждый говорит по-разному.
Я бы на всякий случай сделал дополнительную публикацию, так как в противном случае, если куратор Вашей ликвидпроцедуры заартачится, то может выйти значительно дороже, чем стоимость этой дополнительной (и никому не нужной) публикации.

17/01/16 11:29  МіноР > Mark-Don    17/01/16 08:14Дерево
А як щодо мого питання? Яка Ваша відповідь?

17/01/16 08:14  Mark-DonОтправить письмо > МіноР    16/01/16 22:43Дерево
Дополню . исключена также ч.2 ст. 105 ЦКУ, на основании которой требование о публикации было включено и в иные законы.

16/01/16 22:43  МіноР > decisionmaker    16/01/16 21:54Дерево
На чому грунтується Ваша відповідь? ЗУ "Про АТ" не перекликається з ЗУ" про держ реєстрацію". Що таке "офіц видання" дивіться в ст. 2 ЗУ "Про АТ", це зовсім інші речі.
Крім того, наскільки я вивчив новий закон про держ реєстрацію, то з нього випали норми про публікацію видомостей про припинення.
Не вводіть мене в оману :)

16/01/16 21:54  decisionmakerОтправить письмо > МіноР    16/01/16 21:40Дерево
Офіційним розміщенням.
Є публікуаання повідомлення в відомостях з єдр (як точно називається видання не памятаю).
Проте це не є проблема вам просто необхідно заповнити вфдповідну реєстраційну заяву, заплатити відповідний реєстраційний збір за публікацію і подати до особи що виконує функції держ. реєстратора.
А ця особа вже самостійно опублікує необхідну вам інформацію.

16/01/16 21:40  МіноР   Дерево
Чи є розміщення інформації про припинення АТ в офіцийних виданнях Нацкомісії повідомленням кредиторів згідно ч.1 статті 82 ЗУ "Про АТ" чи треба додатково розміщувати в тих же виданнях оголошення для кредиторів?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100