RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Петиции Президенту, ВР и КМ Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Безперебійна робота червоних авіаційних вогнів на покрівлях висотних споруд (внесення змін до ДБН)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/01/16 03:23  НК - 1   Дерево
Петиція Президенту України
"Безперебійна робота червоних авіаційних вогнів на покрівлях висотних споруд (внесення змін до ДБН)" - безпека для населення, авіації та будівель.

Як відомо, на покрівлях висотних (від 50 м) будівель мають працювати червоні загороджувальні освітлювальні ліхтарі (ЗОЛи), які позначають висотні об’єкти для пілотів авіатранспорту. Їх ще називають системами світломаркування чи вогнями світлової огорожі.
Проблема полягає в тому, що в жодних нормативно-правових актах України не передбачено норм, які б регулювали безперебійну роботу загороджувальних освітлювальних ліхтарів, а також автоматичний моніторинг їх справності за допомогою технічних пристроїв.
Помічено, що при перебоях чи інших аварійних відключеннях електропостачання (зокрема, у житлових будинках) нерідко вимикаються і ЗОЛи на даху.
Також часті випадки їх викрадання невідомими особами прямо з дахів.
Все це призводить до зниження помітності будинку у темний час доби для пілотів авіатранспорту.

Отже, необхідно внести зміни у діючі ДБНи і встановити норму, згідно якої у висотних спорудах в обов’язковому порядку буде передбачено:
- наявність технічних пристороїв, що забезпечуватимуть безперебійну роботу ЗОЛів;
- методи моніторингу справності ЗОЛів.

Запропоновані зміни можуть стосуватися як висотних будівель на усій території України, так і лише приаеродромних територій.

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100