RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Аліменти з продажу квартири


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/09/17 07:21  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Близко    8/09/17 20:58Дерево
Вы бы внимательнее предыдущие посты почитали, прежде чем о гиперссылках рассуждать. В Вашей "прямой норме" ст.81 СКУ, которая на самом деле бланкетная, имеется отсылка на ПКМУ, с которой и начиналось обсуждение этой темя.

8/09/17 20:58  Близко > Евгений Осычнюк    8/09/17 17:29Дерево
Чем прямее? Ну как Вам сказать? Есть такой бланкетный способ изложения элементов норм права в статьях нормативно-правовых актов.

А Вы наверное гиперссылку открываете:-) Ну сегодня одно откроется, завтра другое:-)

8/09/17 17:29  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Близко    8/09/17 11:26Дерево
И чем она "прямее", чем обсуждаемый вопрос? Почитайте внимательно, на что там ссылка.

8/09/17 11:26  Близко > Евгений Осычнюк    8/09/17 09:20Дерево

8/09/17 09:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Татьяна Ирина    8/09/17 05:35Дерево
Моя думка дещо інша. Згідно ст.1.1. ПКУ, "Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів...", тобто це спеціальна сфера регулювання, тому механічно переносити поняття "дохід" із закону про оподаткування до інших законів не можна. В переліку, наведеному в ПКМ від 26 лютого 1993 р. N 146, дохід від продажу майна відсутній, а формулювання п.19 "інших видів заробітку" не є тотожним "доходу", оскільки за своєю економічною суттю доходом від продажу майна можна вважати різницю між власне "доходом" в розумінні ПКУ, і витратами на придбання. Тому, у підсумку: 1) ПКМ прямо не передбачає таку підставу для стягнення аліментів 2) дохід від продажу майна не є "заробітком", а є по суті виручкою, а це не тотожне доходу 3) ПКУ не регулює жодних віносин, окрім податкових.

8/09/17 05:35  Татьяна ИринаОтправить письмо > Вішня    21/01/16 16:20Дерево
Цікаво, більше ніхто нічого не порадить?

21/01/16 16:20  Вішня > Вішня    21/01/16 15:05Дерево
Ось позиція Апеляції, що такий дохід не включається до доходу для визначення аліментів [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
На жаль інших рішень не знайшов

21/01/16 15:05  Вішня   Дерево
Прошу висловити свою думку. Аліменти платяться з заробітку (що є таким, визначено у ПКМ від 26 лютого 1993 р. N 146) та доходу. Якщо брати визначення "доходу" з ПКУ (14.1.54), то до нього включаєтсья і "доходи від продажу рухомого та нерухомого майна". В такому випадку, у разі, якщо аліменти визначені у % відношенні, то вони повинні вираховуватся і від суми, отриманої від продажу нерухомого майна. Я вірно розумію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100