RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи може представник позивача сплатити судовий збір від свого імені


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/12/16 18:41  ГертрудаОтправить письмо > Petrovich Crimea    30/03/16 03:11Дерево
не зовсім у тему, але - якщо судовий збір за юридичну особу сплачує інша юридична особа? в практиці таке трапляється, позовні заяви при цьому ще не повертали (правда, найменування учасника процесу та платника, дуже співзвучні) у призначенні платежу зазначаємо сторону, звичайно, але реквізити платника - внші

7/12/16 13:19  Aloisiy MagarichОтправить письмо > romchichok    18/11/16 14:31Дерево
Шановні коллеги, ситуація наступна. Планується сплата судового збору за юр. особу представником за довіреністю, який не є робітником юр. особи. Виникає питання наступного компенсування цих витрат представнику.
Чи необхідно укладати договір доручення між представником та юр. особою для компенсування витрат?
З практичного досвіду знаю, що якщо представник є робітником, то витрати компенсуються за авансовим звітом. Чи можливо таке для представника не робітника?

18/11/16 14:31  romchichok > Alexandr2909    27/01/16 11:42Дерево
У меня дело уже давно успешно закончилось, но для обмена опытом напишу "как я заполнил квитанцию":
1. В поле "П.І.Б., адрес платника":
"Компанія "Ікс.Ікс.Ікс, Лімітед" [XXX Limited] в особі представника за довіреністю ПІБ, що мешкає за адресою:...., тел. ******"
2. В поле "Ідентифікаційний номер клієнта":
Свой личный код.
3. В поле "Призначення платежу":
"Судовий збір, за подання позовної заяви майнового характеру компанії "Ікс.Ікс.Ікс, Лімітед" [XXX Limited] в особі представника за довіреністю ПІБ, Господарський суд *** області".

Всё прошло и проходит так же по многим подобным делам.

30/03/16 23:46  Petrovich CrimeaОтправить письмо > ОК АКА Олюня    30/03/16 22:42Дерево
Под руку попалась "Ухвала" 1-я инстанция, вспомнил, что есть такая тема.
Романтический момент утерян :)
Думаю, что таких постановлений 1-й инстанции тьма.

30/03/16 22:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Petrovich Crimea    30/03/16 03:11Дерево
давайте ссылки на копипаст

30/03/16 03:11  Petrovich CrimeaОтправить письмо > Petrovich Crimea    30/03/16 03:04Дерево
Как обосновал!

Звертаю увагу, що у ст.2 Закону України «Про судовий збір» визначено, що платником судового збору виступає особа (фізична або юридична), яка звертається до суду.

Виходячи зі змісту положень ст.2 Закону України «Про судовий збір», платники судового збору - громадяни України, іноземці, особи без громадянства, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (в тому числі іноземні) та фізичні особи - підприємці, які звертаються до суду.

Як роз'яснено у п.3 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17 жовтня 2014 року за №10 «Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах», порядок звернення до суду за судовим захистом урегульовано ЦПК. Подання заяви до суду має відбуватись із дотриманням певних умов. Зокрема, частиною п'ятою статі 119 ЦПК передбачено, що до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору. Отже, якщо сплата судового збору згідно з вимогами закону є обов'язковою, то наслідком недотримання цієї умови є залишення позовної заяви без руху, а у разі, якщо документ, що підтверджує сплату судового збору (частина п'ята статі 119 ЦПК), не буде поданий у строк, установлений судом, визнання заяви неподаною та її повернення позивачеві (стаття 121 ЦПК) або залишення заяви без розгляду (пункт 8 частини першої статі 207 ЦПК).

У п.26 цієї ж Постанови, зазначено, що законодавством не встановлено спеціальних вимог до оформлення платіжних документів, на підставі яких перераховуються суми судового збору. Таке перерахування здійснюється за загальними правилами згідно з вимогами Закону України від 05 квітня 2001 року №2346-ІІІ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» і відповідних нормативно-правових актів Національного банку України.

Платіжне доручення на безготівкове перерахування судового збору, квитанція установи банку про прийняття платежу готівкою додаються до позовної заяви (заяви, скарги) і мають містити відомості про те, за яку саме позовну заяву (заяву, скаргу, дію) сплачується судовий збір. При цьому, наприклад, платіжне доручення повинно бути підписано уповноваженою посадовою особою банку і скріплено печаткою установи банку з відміткою про дату викання платіжного доручення та відміткою про зарахування суми судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.

Відповідні документи подаються до суду тільки в оригіналі; копії, у тому числі виготовлені з використанням технічних засобів (фотокопії тощо) цих документів, а також платіжне доручення, яке за формою не відповідає наведеним вимогам, не можуть бути належним доказом сплати судового збору.

:)

30/03/16 03:04  Petrovich CrimeaОтправить письмо > Marlboro!    27/01/16 12:30Дерево
При зверненні з цим позовом до суду, на підтвердження сплати судового збору, надано оригінал квитанції від 1 квітня 2016 року про сплату судового збору в розмірі 1,00 грн. де платником зазначено « ОСОБА_3», призначення платежу «Суд.збір ОСОБА_3; ........... р/с м. Києва», що не може слугувати належним доказом сплати судового збору за позов поданий від імені юридичної особи - Товариства з обмеженою відповідальністю «Вот так вот».

З Ухвали, не задавненої :)

27/01/16 12:30  Marlboro! > romchichok    27/01/16 12:26Дерево
А якщо суд не прийме таку квитанцію через те, що це сплата суд.збору саме на користь того, чий код там написано? Там же в призначенні:

*;101;КОД;Судовий збір, за позовом ФІО, Харківський
апеляційний адміністративний суд


І чому казначейство має повертати суд.збір фактичному платнику, а не особі, представником якої він був?

27/01/16 12:26  romchichok > Marlboro!    27/01/16 11:45Дерево
Указание своего идн. кода в соответсвующем реквизите квитанции необходимо для того, чтоб (если что) потом суд/казначейство "нормально" вернули деньги фактическому плательщику денег.

27/01/16 11:45  Marlboro! > Alexandr2909    27/01/16 11:42Дерево
Свій код в призначенні платежу, там де службові символи? А для чого?

27/01/16 11:42  Alexandr2909 > romchichok    26/01/16 16:01Дерево
Подав позовну заяву до суду. Чи пройде оплата судового збору потім повідомлю.
(В квитанції вказував платника (Назву іноземної компанії) через рез представника на підставі довіреності (ПІБ), а також свій ідентифікаційний код, оплату робив через пошту.

26/01/16 21:54  decisionmakerОтправить письмо > romchichok    26/01/16 16:01Дерево
Навіщо так все ускладнювати.
можете оплатити судовий збір як готівкою через касу банку так і безготівковим переказом зі свого поточного рахунку.
В призначенні платежу обовязково вказати імя (назву) позивача через імя (назву) відповідача.
Все більш ніяких реквізитиів ні договорів доручення ні довіреностей не потрібно.
Норми цивільного кодексу про виконання зобовязання третьою особою ніхто не відміняв.

+ Спосіб для лінивих знаходите банківський атомат приват банку в ньому знаходите розділ судовий збір знаходите відповідний суд та сплачуєте.

= Другий спосіб для лінивих на сайті відповідного суду формуєте онлайн квитанцію перевіряєте розмір необхідного судового збору та несете її в банк.

26/01/16 16:13  Red Tag > romchichok    26/01/16 16:01Дерево
"Представництвом є правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє.

2. Не є представником особа, яка хоч і діє в чужих інтересах, але від власного імені, а також особа, уповноважена на ведення переговорів щодо можливих у майбутньому правочинів."

Надеюсь, поможет

26/01/16 16:01  romchichok > Alexandr2909    21/01/16 17:40Дерево
Представитель юр.лица (обычно физ.лицо по доверенности) может осуществить оплату судебного сбора.
Обычно такой представитель оплачивает через кассу банка наличными, заполняя соответствующую квитанцию.
В этой связи есть три момента, на которые я тоже пока не могу найти однозначного ответа.
1. Кого указывать в строке "Плтельщик". Исходя из практики [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] указывают название истца в лице представителя по доверенности Иванова И.И.
2. Далее реквизит "Ідентифікаційний номер клієнта" - здесь вопрос надо указать либо код ЕГРПОУ либо идн.код физ.лица. Второе вроде бы более верно, поскольку представлять можно и нерезидента, у которого нет кода ЕГРПОУ :-) (есть другое).
3. В назначении платежа, кроме прочего, "за подання позовної заяви ТОВ "Х" до ТОВ "У" ИЛИ "за подання позовної заяви представника за довіреністю ТОВ "Х", Іванова І.І., до ТОВ "У"

21/01/16 20:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Alexandr2909    21/01/16 17:40Дерево
это не повод размещать тему не в профильном форуме

21/01/16 17:40  Alexandr2909 > ОК АКА Олюня    21/01/16 17:32Дерево
Я не можу знайти відповіді на дане питання.

21/01/16 17:32  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Alexandr2909    21/01/16 16:34Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. подфорум Судебный сбор

21/01/16 16:54  Alexandr2909 > Novichok2010    21/01/16 16:46Дерево
А є судова практика по цьому питанні??

21/01/16 16:46  Novichok2010 > Alexandr2909    21/01/16 16:34Дерево
В довіреності на представництво в суді серед іншого вкажіть: "має право від імені та в інтересах сплачувати судовий збір", а в "платёжке" в банку в графі Платник напишіть: "ТОВ "ААА", через представника за довіреністю Іванова І.І."

21/01/16 16:34  Alexandr2909   Дерево
Запитання наступного характеру. Чи може представник позивача, сплатити судовий збір від свого імені? ( в господарському судочинстві).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100