RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Практикумы ЛІГА:ЗАКОН – залог вашего профессионального будущего. Найдите свою тему: мы в Facebook и LinkedIn

Захист гідності честі та ділової репутації

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

13/11/17 14:23  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Евгений Осычнюк    3/02/16 12:38Дерево
ВССУ: Для спростування недостовірної інформації та захисту честі й гідності суди повинні правильно розмежувати оціночні судження від тверджень про факти. При цьому спростування недостовірної інформації не є способом цивільно-правової відповідальності [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

3/02/16 12:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Manowar    3/02/16 11:52Дерево
На общих основаниях.

3/02/16 11:52  ManowarОтправить письмо > Евгений Осычнюк    1/02/16 19:19Дерево
Подскажите по территориальной подсудности.
Данная категория исков подается по месту нахождению ответчика?

1/02/16 19:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Matveeva.t.s.86    1/02/16 19:01Дерево
Если видеозапись велась в публичном месте - не можете.

1/02/16 19:01  Matveeva.t.s.86 > Істинка    31/01/16 20:10Дерево
Извиняюсь за опечатки, мало того скажу, в одном и том же суде принято в производство , дело с таким же предметом от того же истца к тому же человеку, при подаче ходотайства объединении дел, мне отказали, указав в причине, что разные предметы, хотя исковое один в один, отличие, только в одной фразе, цитирую :..."украл деньги за сельхоз.технику, проданую в пгт.Марковка"

Все это звучало в форме вопроса, сам разговор зафиксирован на видиозаписи, где четко слышно заданые ответчиком вопросы.
Посоветуйте, могу ли я признать видео недопустимым доказательством в порядке ст.59 ГПК?

31/01/16 20:10  Істинка > Matveeva.t.s.86    30/01/16 14:55Дерево
ну такое. Вы, судя по всему, с опечатками ответили на мои вопросы. Для меня ситуация чёткости не обрела. Из того, что вижу, считаю, что предмета иска вообще нет. И дело даже не в оценочном суждении, а в отсутствии факта умаления чести, достоинства и деловой репутации. ИМХО

30/01/16 14:55  Matveeva.t.s.86 > Істинка    30/01/16 00:22Дерево
асправді відповідач на початку зборів задав питання,цитую:...я хочу,щоб він (особа 2) відповів,куди поділися кошти за поставлене в Македонію м"ясо?...
Після цього особа 2 почала перекладати вину на інших людей ,чіткої відповіді не надав,збори продовжилися,почали обговорювати інші питання.
А особа 2 в позові перекручує і вказує на те,що особа 1 поширела щодо нього недостовірну і інформацію,що він вкрав кошти за м"ясо,в результаті поширення недостовірної інформації позивач окрім того,що була принижена його гідність та честь ще й поніс моральну шкоду
Наводжу вимоги позивача:1.прошу суд визнати інформацію,поширену відповідачем недостовірною(у своїй вимозі не вказую яку саме інформацію,а цитує на початку позову...вкрав кошти за поставлене в Македонію м'ясо у сумі 300000 грн....)
2.прошу суд зобов'язати відповідача спростувати поширену ним недостовірну інформацію,шляхом публічної щаяви на зборах пайщиків у кількості 200 чоловік в місячний термін після винесення рішення.
3.стягнути з відповідача на мою користь 5000 грн,моральної шкоди.

P.S. позивач,окрім відеозапису зборів не надав жодного доказу про понесені ним моральні страждання.
По пленуму обов'язок доводити,правдивість інфрмації покладається на відповідача,але ж у цьому випадку не прозвучали факти,а прозвучало запитання

В наукових публікаціях,нажаль не зберегла автора,вказують,що до оціночного судження також відносять запитання,просто не розумію,якщо примінити ст5.ЗУ ''про інформіцію'',то взагалі не має предмета спору
Напишіть будь ласка свою думку,дуже важливо,дослідження доказів,та,думаю дебати також будуть 01.02.2016

30/01/16 00:22  Істинка > Matveeva.t.s.86    29/01/16 18:26Дерево
любопытная ситуация, хоть и совсем не мой профиль.

Так и не поняла, какую именно недостоверную информацию просит опровергнуть истец. Конкретную цитату из иска приведите. А лучше кусок искового требования из просительной части.
Как и не понимаю, ограничилось ли всё на собрании лишь вопросом Вашего доверителя "...куди поділися кошти за продане в Македонію м'ясо у сумі 300000 грн...".

Вариантов - куча. Самые очевидные, на мой взгляд:

1. ОСОБА1 ОСОБІ2: "Куди поділися кошти за продане в Македонію м'ясо у сумі 300000 грн...." - (без контекста) ни о чём. Как по мне, даже предмета иска нету.
2. "мені здається, що ОСОБА2 точно знає, ...куди поділися кошти за продане в Македонію м'ясо у сумі 300000 грн... Я думаю, ОСОБА2 їх присвоїв!" - оценочное суждение
3. "я стверджую, і у мене э докази, що ОСОБА2 точно знає, ...куди поділися кошти за продане в Македонію м'ясо у сумі 300000 грн... ОСОБА-2 їх присвоїв!" - информация, которая может быть признана недостоверной.

Я не претендую на истину. Повторюсь, не моя специализация. Но буду следить за дискуссией

29/01/16 18:26  Matveeva.t.s.86 > All-new    29/01/16 01:36Дерево
Дякую за інформацію.Відповідачу відомо про продаж м"яса в Македонію.тому.що він на момент продажу працював головним економістом підприжмства,а запитання було задане безпосередньо колишеьому керівнику підприємства

29/01/16 01:36  All-new > Matveeva.t.s.86    28/01/16 23:26Дерево
Ст. 59 ЦПК не містить такоі підстави визнання доказу недопустимим.

29/01/16 01:26  All-new > Matveeva.t.s.86    28/01/16 23:26Дерево
ЗУ "Про інформацію"

Стаття 5. Право на інформацію

1. Кожен має право на інформацію, що передбачає можливість
вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту
інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і
законних інтересів.

29/01/16 01:23  All-new > Matveeva.t.s.86    28/01/16 23:26Дерево
У вашому прикладі питання не містить якесь судження - це запитання на яке треба давати відповідь у вигляді судження. Може й не було продажу і не було виручки. Ви просто поцікавились, що не заборонено. Посилайтесь на своє право отримання інформаціі. Реалізація вашого права не порушує інших прав.

29/01/16 01:15  All-new > Matveeva.t.s.86    28/01/16 23:26Дерево
В позові стверджується недостовірність факту продажу в Македонію чи/та сума отриманих грошей від продажу? Звідки вам стало відомо про факт продажу і суму отриманих грошей?

29/01/16 01:10  All-new > Matveeva.t.s.86    28/01/16 23:26Дерево

28/01/16 23:26  Matveeva.t.s.86 > Rossi    28/01/16 11:00Дерево
Можливо,дійсно, не зовсім чітко поставила питання справа в тому,що в липні 2015 року під час зборів пайовиків особа 1 задала запитання особі 2 (бувший голова колгоспу):...куди поділися кошти за продане в Македонію м'ясо у сумі 300000 грн....(його висту був записаний на відео)
В листопаді особа 2 подала до суду про захист гідності честі та ділової репутації та стягнення моральної шкоди з особи 1.
В позовній заяві позивач просить спростувати поширену відповідачем недостовірну інформацію.
В запереченні я (представника відповівдача) проти позову заперечила,мотивую тим,що запитання це оціночне судження,порадьте чи це так,чи може запитання бути оціночним судженням?
01.02. Заплановано відтворення вілеозапису та дослідження доказів по справі,хочу подати клопотання про визнання відеодоказу недопустимим,так як було проведено невстановленою відеокамерою та особою,підкадіть чи можна так зробити в цивільному процесі? Дякую

28/01/16 11:00  Rossi > Matveeva.t.s.86    28/01/16 05:31Дерево
Не нужно никаких "типа". Цитируйте высказывания дословно. В вопросительном предложении может содержаться и утверждение ("Зачем вы украли деньги?")

28/01/16 05:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Matveeva.t.s.86    28/01/16 05:31Дерево
если есть ссылки на рассмотрение дела в судах (а судя по Вашим цитатам, они есть) и видео, и они общедоступны, выкладывайте здесь.
"Чем конкретнее вопрос - тем больше шансов получить ответ"(© anatol) (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

28/01/16 05:31  Matveeva.t.s.86 > ОК АКА Олюня    27/01/16 22:23Дерево
Суть в тому,що Особа1 , в присутності близько 100 чоловік задала питання Особі2,щодо її діяльності в минулому,типу де ділися кошти за продану продукцію,чому їх не виявилося на рахунках фірми....На сьогодні Особа 2 подала до суду з позовом про захист гідності честі та ділової репутації, з вимогою спростувати поширену щодо нього недостовірну інформацію.чи можна таке питання вважати недостовірною інформацією,адже це не факти,а лише спосіб вияснити ці факти

Окрім того все це було знято на відео неустановленою камерою,невстановленою особою, присутні про зйомку повідомлені не були

27/01/16 22:23  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Matveeva.t.s.86    27/01/16 22:10Дерево
Вы уверены, что задали вопрос полно?

27/01/16 22:10  Matveeva.t.s.86   Дерево
Як розцінити задане опоненту негативне запитання,чи можна таке запитання віднести до недостовірної інформації

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100