RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ліцензія на проектування обєктів архітектури та інженірингова діяльність


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/02/16 15:54  WolliОтправить письмо > Wolli    3/02/16 14:54Дерево
На фоні цього випливає питання і по структурі підприємства, якщо раніше обовязково повинен був бути Кошторисник відповідно до ліцензійних умов) то зараз цієї вимоги ніде немає ?

3/02/16 14:54  WolliОтправить письмо > ОК АКА Олюня    3/02/16 14:39Дерево
Так я про це і веду, ліцензія більше не потрібна на проектування та інженіринг, для проектування достатньо сертефікатів, а от для інженірингу що потрібно?

3/02/16 14:39  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Wolli    3/02/16 14:28Дерево
Інформаційно-методичний аналіз процедури ліцензування
будівельної діяльності в розрізі змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.2012 № 148 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

3/02/16 14:33  WolliОтправить письмо > ОК АКА Олюня    3/02/16 14:16Дерево
Зовсім не зрозумілим залишилась інженірингова діяльність, хто має отримати сертефікат і головне чи є такий сертефікат ?

3/02/16 14:33  WolliОтправить письмо > Wolli    3/02/16 14:28Дерево
Зовсім не зрозумілим залишилась інженірингова діяльність, хто має отримати сертефікат і головне чи є такий сертефікат ?

3/02/16 14:28  WolliОтправить письмо > ОК АКА Олюня    3/02/16 14:16Дерево
Ви говорите про будівництво, я про проектування та інженірингову діяльність.
Це зовсім інші речі.
Є фірми які тільки проектують, є які тільки будують , а є які роблять і те і те.
останнім двом потрібна ліцензія на будівництво.

З проектуванням я менш-більш розібрався, виходить, що якщо на чолі відділу проектування стоїть особа, яка має сертефікат ГІП або ГАП (залежно від проектів що розробляються) то цього достатньо для здійснення проектної діяльності
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
а також ознайомтесь із ст 19 ЗУ "Про архітектурну діяльність"

3/02/16 14:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Wolli    3/02/16 13:38Дерево
есть Порядок, но и ЛУ никто не отменял

3/02/16 14:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Wolli    3/02/16 13:38Дерево
ч.2 п.3 Порядка
Кваліфікаційні, організаційні та інші вимоги щодо провадження господарської діяльності у будівництві встановлюються ліцензійними умовами провадження такої діяльності, які затверджуються в установленому законодавством порядку.

3/02/16 14:15  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Wolli    3/02/16 13:38Дерево
а Вы считаете, что проектирование объектов архитектуры никак не связано с их строительством?

3/02/16 13:38  WolliОтправить письмо > ОК АКА Олюня    3/02/16 13:34Дерево
відповідно до п 1 ПКМУ № 1396 будь-який що не повязаний з будівництвом обєкта архітектури
Цитую :
- "1. Цей Порядок, що розроблений відповідно до Законів України “Про архітектурну діяльність”, “Про основи містобудування” та “Про регулювання містобудівної діяльності”, встановлює загальні вимоги до ліцензування господарської діяльності, пов’язаної з будівництвом об’єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV і V категорії складності (далі - будівельна діяльність)"

Виходить що всі , які не повязані із будівництвом не підлягають ліцензуванню.
Але в такому випадку не зрозуміло, що має видаватись особі ,яка бажає займатись проектуванням та інженіринговою діяльністю ?

3/02/16 13:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Wolli    3/02/16 13:25Дерево
какой именно вид деятельности не лицензируется на основании ПКМУ №1396?

3/02/16 13:25  WolliОтправить письмо   Дерево
Добрий день, Звернулась фірма, яка має ліцензію на проектування обєктів архітектури та інженірингова діяльність, ця ліцензія закінчується в цьому році, виникло питання отримання нової, та виходячи з Постанови КМУ №1396, тепер цей вид діяльності не ліцензується, чи правильно я розумі цю постанову , адже наказ № 47 Мінрегіонбуду є чинним , де у переліку ці види робіт залишені.
Хто зустрічався із даним запитанням, прошу допомогти

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100