RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Надбавки за вислугу років


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/10/16 22:30  vikont304Отправить письмо > burhosp    9/02/16 13:49Дерево
Якщо є запис у трудовій книжці то так - враховується, а після 2000 року - якщо були сплачені страхові внески.
У мене інше питання. Яка сума доплати?
Згідно ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ст.28:"За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, зазначеного в абзаці першому цієї частини." А в абзаці першому цієї ж статті Закону прописано:"Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом." Тобто яка б у вас не була сума згідно статті 27 сума доплати за понаднормовий стаж буде нараховуватись з прожиткового мінімуму. Мені нарахували саме так. Цікаво, як у інших нараховувалась надбавка за вислугу? А то 11,74 надбавки за кожен рік більше 35 на сьогодні зовсім не гроші. Навіть літру кефіру не купиш.

9/02/16 13:49  burhospОтправить письмо   Дерево
Чи зараховується стаж роботи на посадах асистента та лаборанта кафедри пропедевтики Української медичної стоматологічної академії для виплати надбавки за вислугу років?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100