RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Трудова угода між ФОП та фіз. особою як оформити


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/07/21 11:33  Шрітте > Шрітте    6/07/21 10:21Дерево
А якщо виконувати, то яка послідовність? Спочатку запис в трудову і потім відвідування ЦЗ для зняття з реєстрації? Чи спочатку зняття з реєстрації і потім запис в трудову? 3і змісту п.14 Порядку 260 вбачається що спочатку зняття з реєстрації, потім запис в трудову. При цьому на зняття трудового договору з реєстрації ЦЗ дається 3 дні (п.9 Порядку 260). В той же час відповідно до п.4.1 Інструкції 58 вбачається обов'язок працедавця видати працівнику його трудову книжку В ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ з внесеним до неї записом про звільнення. При затримці видачі сплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.

6/07/21 10:21  Шрітте > Шрітте    6/07/21 09:40Дерево
Статтю 24-1 з Кодексу вилучили, але у інструкції по трудовим книжкам пункт 2.21-1 залишився. Там про цю реєстрацію та зняття з реєстрації також є. То виходить що треба знімати з реєстрації та у трудову вносити дату зняття з реєстрації з підтвердженням підписом посадової особи органу державної служби зайнятості.
Які наслідки, якщо не виконати ці дії щодо зняття з реєстрації?

6/07/21 09:40  Шрітте > Marlboro!    10/02/16 09:47Дерево
Якщо договір між ФОП та працівником було у 2012р. зареєстровано у ЦЗ при укладенні, чи потрібно на цей час при звільненні цього працівника відвідувати ЦЗ та ставити якісь відміткі? Чи по загальній процедурі звільнення наказ та запис в трудовій?

10/02/16 10:55  sof > Marlboro!    10/02/16 10:15Дерево
дякую за інформацію.

10/02/16 10:15  Marlboro! > sof    10/02/16 10:06Дерево
Формою повідомлення [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] не передбачено подання інформації про ЗП.
В своїх документах (договір, наказ) ця інформація звісно бути повинна

10/02/16 10:06  sof > Marlboro!    10/02/16 10:02Дерево
Значить мої дії укласти з працівником трудовий договір, видати наказ про прийом працівника та повідомити податкову? А ще підскажіть розмір заробітної плати потрібно вказувати?

10/02/16 10:02  Marlboro! > sof    10/02/16 10:00Дерево
Вказуйте скільки він буде працювати по факту, як домовитесь.
Вам при цьому не обовязково враховувати графік його роботи на тому іншому підприємству. Це, в т.ч., може бути повний день

10/02/16 10:00  sof > Marlboro!    10/02/16 09:47Дерево
дякую зрозуміло. А ще питання, якщо праціник працює на іншому підприємстві за основним місцем, обовязково мені в трудовомі договорі вказувати, що він у мене буде працювати повний чи неповний день.
Мені цей працівник потрібен більше як би для консультаційних послуг.

10/02/16 09:47  Marlboro! > sof    10/02/16 09:46Дерево
Ця типова застосовувалась до 2015 року коли договори з ФОПом підлягали реєстрації в центрі зайнятості.

10/02/16 09:46  sof > Marlboro!    10/02/16 09:39Дерево
тобто типова необовязкова, а до кого ж тоді затсосовується типова форма чи це раніше так було?

10/02/16 09:39  Marlboro! > sof    10/02/16 09:17Дерево
Можна будь-яку форму договору.
Повідомлення тільки в податкову

10/02/16 09:17  sof   Дерево
Підскажіть ФОП хоче взяти на роботу працівника, який вже працює по основному місцю роботи на другому підприємстві. Цікавить питання трудову угоду потрібно укладати згідно з типовим Договором затвердженим наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 08 червня 2001 року N 260 (Форма трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю), чи можно любу форму договору взяти?
Я так поняв, повідмляти центр занятості зараз не потрібно тільки податкову?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100