RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Акция "Защити свою полицию" 21.02. 12:00 Киев, Софиевская площадь


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/02/16 11:01  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Serge    20/02/16 06:52Дерево
Опис заходу:

Наша країна дуже повільно та болюче відриває від себе радянське надбання.

Найхворобливіше для правового суспільства – повна деморалізація правоохоронних та судових органів. В той час, коли наша країна започатковує реформу правоохоронну, формуючи принципового нову та законодавчо відповідальну поліцію, судова система з присутнім їй знущанням та особливим воєнним натхненням вирішила залишатися в кишені у прокурорських дільців.

Ми не виправдовуємо поліцейського, який стріляв в авто ( у результаті чого пасажир автомобіля-втікача після тривалої погоні та 10-ти хвилинної реанімації помер), та ми проти того, щоб суд, який неодноразово пом’якшував або взагалі скидав звинувачення зі злочинців, який відпустив під домашній арешт екс-беркутівця та неодноразово відпускав політичних корупціонерів – не відпускає під домашній арешт правохоронця нової поліції.

Ми не розуміємо, чому в той час, коли варто розглядати справи по Ілловайську та Дебальцеву і розслідувати воєнні злочини, військовий прокурор чомусь вважає важливішою саме цю справу, змушуючи танцювати під його дудку всю ГПУ.

Ми не бажаємо замовчувати даний вид правосуддя, вважаючи його політичною розправою над реформою, невигідною багатьом у цій державі.

Ми повинні вийти на вулицю та повідомити уряду, що не дамо реформі пасти ниць і зруйнувати процеси, відбувані у країні протягом року.

Цього разу – або ніколи, інакше наслідки будуть невідворотніми.
«Мені жаль, що суд прийняв таке рішення [про поміщення під варту] адже ми нічого не приховували з самого початку, він сам прийшов в прокуратуру, суд. Поки суд не виніс рішення, не можна людину називати вбивцею» Хатія Деканоїдзе [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

"Документи у організаторів (ведіть до Масі)." (с)
Маси Найем [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] - это младший брат Мустафы Найема. они похожи ;) - фото по ссылке [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

АКЦІЮ ПІДТРИМАЛИ В ІНШИХ МІСТАХ.

Неділя. 21.02. 12:00.
Софійська площа.
Київ.

Неділя. 21.02.12:00
Пам'ятник Т.Г. Шевченку.
Львів.

Неділя. 21.02.12:00
Вічевий майдан.
Івано-Франківськ.

21/02/16 10:43  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Serge    20/02/16 06:52Дерево
УВАГА ТИМ, ХТО ЙДЕ НА АКЦІЮ НА ПІДТРИМКУ ПОЛІЦІЇ!

Нижче ми написали щось схоже на правила акції. Читайте уважно кожен пункт. Від цього залежить результат акції! Зробіть репост і донесіть інформацію всім, хто йде.

1. Організатори та учасники акції ні у якому разі не закликають до протиправних дій, перекриття вулиці, ходи до адміністрацій. Ті організації, які будуть закликати до цього - будуть нести відповідальність самі перед законом.

2. На акції не буде микрофонів. Бо організатори зробили лише платформу, щоб люди зібрались й самі сказали те, про що думають. Це акція не для політичних сил, громадських об'єднань, які полюбляють багато балакати. Це акція виключно для підтримки реформи нашої патрульної поліції.

3. Не піддавайтесь на провокації при обговоренні трагедії з БМВ. Акція не на захист Олійника С. Учасники акції не дають оцінку діям поліцейського, який стріляв в авто. Ми проти того, щоб суд, який неодноразово пом’якшував або взагалі скидав звинувачення зі злочинців, який відпустив під домашній арешт екс-беркутівця та неодноразово відпускав політичних корупціонерів – не відпускає під домашній арешт правохоронця нової поліції.

4. У разі, якщо поліція чи якась інше посадова особа цікавляться законністю проведення акції - інформуйте їх, що мітинг проходить згідно статті 39 Конституції України. Документи у організаторів (ведіть до Масі).

5. У разі будь-яких провокацій (фізичного впливу, спроб перешкоджання проведення акції) - в першу чергу не відповідайте агресією, не вступайте в фізичний контакт, не залишайте інших учасників акції самих і обов'язково знімайте все на відео і, по можливості, телефонуйте в поліцію (102).

6. У разі, якщо прийдуть прихильники інших поглядів на нашу патрульну поліцію - ні в якому разі не ображайте їх. Ми маємо об'єднуватись нацією, а не піддаватись на розлад.

7. Якщо хтось із учасників акції поводить себе неадекватно - зробіть зауваження. Якщо такий суб'єкт ігнорує зауваження - викликайте поліцію (102).

8. З журналістами спілкуйтеся вкрай ввічливо і пам'ятайте, що вони мають право вести аудіо-відео трансляцію. Будьте комунікабельні і прочитайте в описі заходу навіщо ми зібралися.

9. Акція буде максимум до 15:00. По закінченню акції не залишайте за собою сміття. Після акції все має залишатись чистим)

Побачимось)
Сьогодні. 21.02. 12:00.
Софійська площа.
Київ. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/02/16 18:41  Пушкин > ОК АКА Олюня    20/02/16 15:15Дерево
Рад за вас.
На акцию идете? Завтра встретимся на площади?)

20/02/16 15:15  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пушкин    20/02/16 14:50Дерево
люблю смелые, принципиальные синие ники

20/02/16 14:50  Пушкин > Serge    20/02/16 06:52Дерево
не так

Сторонники того самого убийцы в погонах забыли одну мелочь. Конечно они на многое не обращают внимание, но в отличие от американских роликов на ютубе, У НАС потерпевший/подозреваемый по определению БЕЗОРУЖЕН. Применять оружиие также как в америке нельзя в принципе.

Вспомните об этом завтра на акции.

20/02/16 08:08  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Serge    20/02/16 06:52Дерево
Завтра, 21.02.2016, Софійська площа, Київ.

АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ.

Ми підтримуємо поліцію - аби не допустити її перетворення на міліцію.

"Я хочу звернути вашу увагу на те, що вперше в історії міліції, та й поліції, за рядового поліцейського – учасника фатального інциденту – заступився звичайний народ. Тож розчаровувати і підводити цих людей у вас права немає" (с) Ека Згуладзе, перший заступник міністра внутрішніх справ України [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/02/16 08:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Serge    20/02/16 06:52Дерево
Сержик, ФБ доступен не всем. Нужно давать больше информации.

20/02/16 06:52  Serge   Дерево

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100