RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Заява окремого провадження


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/10/21 16:33  Konstantin_DОтправить письмо > Евгений Осычнюк    21/10/21 16:21Дерево
Який ліс? ЕСІТС працює ж...))

21/10/21 16:21  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Грета Тунберг    21/10/21 15:33Дерево
Навпаки. Якщо їх честь залишить без руху, то на апеляцію ще більше лісу піде.

21/10/21 15:33  Грета Тунберг > Евгений Осычнюк    21/10/21 15:23Дерево
...важко 3 зайвих речення написати? (с) Отак ліси і вирубують в Карпатах.

21/10/21 15:23  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Konstantin_D    21/10/21 13:24Дерево
Вам що, важко 3 зайвих речення написати? І без того судді на ровному місці без руху залишають.

21/10/21 13:24  Konstantin_DОтправить письмо > Евгений Осычнюк    24/02/16 08:31Дерево
Відповідно до п.3 загаданої постанови пленуму.
"Вирішуючи питання про прийняття заяв про встановлення
фактів, що мають юридичне значення, судам необхідно враховувати,
що ці заяви повинні відповідати як загальним правилам щодо змісту
і форми позовної заяви, встановленим ст.137 ЦПК, так і вимогам
щодо її змісту, передбаченим ст.274 ЦПК ( 1502-06 )"

На сьогодні вимоги:
- до заяви про встановлення факту - ст.318 ЦПК.
- до позовної заяви - ст.175 ЦПК.

Питання: чи повинно бути в заяві про встановлення факту зазначено те, що вимагається зазначати у позовній заяві, а саме: п.6. 7, 8, 9, 10 ч.3 ст.175 (про вжиття заходів досудового врегулювання спору, заходів забезпечення доказів або позову, попередній розрахунок судових витрат, підтвердження про те, що не подано іншого позову)?

ІМХО - не потрібно, оскільки ці питання стосуються саме позовного провадження, а не окремого (судові витрати тут не відшкодовують, досудове врегулювання чи забезпечення доказів теж не застосовується...)

24/02/16 08:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Евгений Осычнюк    24/02/16 08:31Дерево
П.С. По опыту: если Вам нужно ехать, а не шашечки - не тратьте время на академические изыски, а приложите заяву с копиями, чтобы не надо было на ровном месте обжаловать.

24/02/16 08:31  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Provincial    23/02/16 17:47Дерево
Формально ничем, но - по аналогии, см. п.3 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Смотрите реестр, я "навскидку" точнее не вспомню.

23/02/16 17:47  Provincial > Евгений Осычнюк    23/02/16 17:45Дерево
Спасибо, а чем это предусмотрено?

23/02/16 17:45  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Provincial    23/02/16 17:22Дерево
Да.

23/02/16 17:22  Provincial   Дерево
Уважаемые юристы! необходимо ли к заявлению в порядке отдельного производства прилагать его копию с копиями всех приложенных документов по аналогии с исковым заявлением?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100