RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Выход на пенсию по списку №2


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/03/17 07:48  Kulachok > Rubaluch    20/03/16 15:15Дерево
Скажіть, як можна провести атестацію робочого місця виконроба? Тобто комісія буде фіксувати, що він 3 години працював виконробом потім пів години не працював виконробом потім знову 2 години працював виконробом і т.д. То це ж абсурд. Виконроб працюе виконробом не 100% , а 130% робочого часу, тому що потрібно до роботи все оглянути, порахувати, зкорегувати план роботи, а після роботи потрібно зафіксувати що зроблено, намітити план роботи на завтра, уточнити дещо по тех. документації і т.д. То яка може бути атестація? Просто ніхто не вдумується в те що написано. Люди добрі включіть розум, а хто порахує шкоду нанесену здоровью виконрова від нерврвих навантажень, коли він відповідає не тільки за роботу яку виконують люди, але і за самих людей? А на будівництві народ ох не простий, це вам не ІТ працівники. Так що давно потрібно внести роз"яснення, де потрібна атестація а де ні.

20/03/16 15:15  RubaluchОтправить письмо > нюшка    25/02/16 10:34Дерево
Останнім часом склалася практика ВСУ, згідно якої відсутність атестації робочих місць або ж непідтвердження такою атестацією права на пільгове пенсійне забезпечення є безумовною підставою управлінням ПФУ для відмови в зарахуванні стажу з 21.02.1992 року, а у Вас, як наслідок у відмові призначити пенсію, оскільки відсутній навіть стаж 5 років (половина передбаченого від 10).

25/02/16 10:34  нюшкаОтправить письмо   Дерево
Могу ли я рассчитывать на выход на пенсию по Списку №2, если я проработала на должностях мастера и прораба ремонтно-строительного участка 4 г. 10 мес. до 1992 г. и 8 лет 3 мес. после 1992 г., но аттестация рабочих этих рабочих мест не проводилась (в отличие от рабочих мест моих рабочих, которыми я руковожу). Мне 56 лет. Общий стаж трудовой стаж - 35 лет.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100