RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

До кого готувати позов? (Пільгова пенсія за списком №2)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/03/16 15:02  RubaluchОтправить письмо > NatPol    10/03/16 21:26Дерево
1. Позов до підприємства (в порядку цивільного судочинства) про зобов'язання видати уточнюючу довідку встановленого зразка із зазначенням територіального управління ПФУ, як третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору.
Разом з цим, Ви не вправі заявляти таку вимогу, як зобов'язання управління ПФУ призначити пільгову пенсію з наступних причин:
а) управління ПФУ не виступає відповідачем по справі;
б) оскарження дій такого суб'єкту владного повноваження відбувається в порядку адміністративного
судочинства;
в) будь-яких спірних правовідносин між вами та управлінням ПФУ не було (ви не надали передбачувані документи, а відомості щодо пільгового стажу в трудову книжку працівника не вносяться зазвичай, як це передбачено інстракцією про порядок ведення трудових книжок - недопрацювання кадровиків підприємств);
2. Незважаючи на це, Ви маєте право пред'явити адміністративний позов до місцевого суду загальної юрисдикції про визнання бездіяльності управління ПФУ протиправнимою (не здійснили зустрічної звірки характеру праці працівника, не перевірили первинні документи на підприємстві, не встановили наявність атестації шкідливих умов праці за відповідною посадою/професією) та зобов'язання управління ПФУ здійснити призначення пільгової пенсії за Списком №2, зарахувавши до пільгового стажу період роботи з____по______.
Який обирати спосіб захисту прав, свобод та інтересів та порядок їх відновлення - вирішувати Вам, за детальними консультаціями на пошту, тут буваю рідко.

10/03/16 21:26  NatPolОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, шановні! Не знаю, як правильно зробити, оскільки з пенсіями раніше не мала справи. Ситуація наступна.Чоловік працював на посаді, яка включена до Списку №2. Заробивши необхідний стаж, звернувся до ПФ із заявою про призначення пільгової пенсії. Підприємство, на якому працював цей чоловік, видало довідку, де зменшеншили період роботи на посаді за Списком №2.На підставі цієї довідки ПФ відмовив у призначенні пільгової пенсії у звязку із відсутністю необхідного стажу. При звернені до ПФ надавались всі необхідні документи, в тому числі трудова книжка, запис в якій підтверджує необхідний стаж. Людина звернулась листом до підприємства, де просила видати довідку із зазначенням вірного стажу, однак відповідь не надійшла. Наразі постало питання захисту права на пенсію в суді. Прошу, підскажіть, який варіант буде доцільним: 1) позов до підприємства, третя особа - ПФ, про зобовязання видати уточнюючу довідку із зазначенням дійсного стажу та призначення пільгової пенсії; 2)позов до ПФ, оскільки основним документом, що підтверджує трудовий стаж є трудова книжка і відповідно до записів у ній людина має весь необхідний стаж для призначення пільгової пенсії.
Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100