RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податок на землю, оплата ЮО та власників нежитлових приміщень


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/03/16 11:48  Marlboro! > Wolli    16/03/16 11:43Дерево
Податкова там подавала касаційну скаргу (я також, але з інших підстав). ВАСУ скаргу податкової ще не прийняв, якщо не прийме - то тоді апеляція це кінець історії.
Якщо ВАСУ скаргу податкової прийме, то я думаю остаточне рішення буде десь в кінці літа.

16/03/16 11:43  WolliОтправить письмо > Marlboro!    16/03/16 11:27Дерево
так, про це я і говорю, що залишилось чекати на податкову консультацію, тоді всі питання відпадуть самі собою.
А вам Велике дякую, за ваш лінк і вашу справу.
скажіть будь ласка на коли засідання ? ( коли можна очікувати продовження?)

16/03/16 11:27  Marlboro! > Wolli    16/03/16 11:23Дерево
Так суд і не міг би встановити такий порядок сплати податку. Судове рішення не може встановлювати чи змінювати сплату податків.
В цьому разі суд по суті надав своє тлумачення законодавству і дійшов висновку, що треба так платити.
Коли (якщо) це рішення суду буде виконане, то податкова надасть індивідуальну податкову консультацію, де такий висновок і буде вказаний.
При цьому індивідуальна податкова консультація звільняє від відповідальності (стаття 53 ПКУ).

16/03/16 11:23  WolliОтправить письмо > Marlboro!    16/03/16 11:07Дерево
все правильно, вони виходять з цього, але конкретно не встановили такий порядок сплати податку у своєму рішенні. А фактично зобовязали податкову консультацію по новому переглянути ваше звернення.

16/03/16 11:09  WolliОтправить письмо > Wolli    16/03/16 11:03Дерево
перепрошую не орендну плату, а податок на землю ( зачитався по орендах)

16/03/16 11:07  Marlboro! > Wolli    16/03/16 11:03Дерево
Чому не встановлено?
В мене ситуація така: є балансоутримувач, який платить податок на землю (але пропорційно за два з трьох поверхів). За третій поверх податкова хоче гроші з нас (їм не принципово - буде це оренда чи податок на землю).

А суд (перша і ап. інстанції) сказали, що балансоутримувач має платити сам повністю за все, інші особи їм сплачене компенсують (пропорційну частку).

16/03/16 11:03  WolliОтправить письмо > Marlboro!    15/03/16 12:27Дерево
Дякую, прочитав ваші справи і таки знайшов дещо цікаве, суд виходить з того, що утримувач будинку має сплатувати орендну плату а нежитлові компенсовувати йому цей податок, але нажаль у вас це не встановлено рішенням.
А це і є суттю мого запитання.

15/03/16 12:27  Marlboro! > Wolli    12/03/16 11:15Дерево

15/03/16 12:21  WolliОтправить письмо > Wolli    12/03/16 11:15Дерево
Якщо тему розміщено не в тому розділі, прошу модераторів перенести за належністю.

12/03/16 11:15  WolliОтправить письмо   Дерево
Добрий день, суть питання в наступному, оскільки земельна ділянка знаходиться у власності ЮО, а будинок тимчасово знаходиться на балансі ЮО ( поки не перединий ОСББ) ЮО сплатчує податок на землю, але відповідно до Податкового кодексу далі ПК, податок на землю також має сплатчуватись і власником нежитлового приміщення
287.8. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Виходить що за одну і ту саму земельну ділянку ( частину ) ЮО і власник приміщення сплачує податок, получається двійне оподаткування.
Хто зустрічався із цим питанням? Як ЮО має компенсувати собі цю частину податку і чи має взагалі ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100