RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Петиции Президенту, ВР и КМ Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відміна закриття пунктів для отримання електронно-цифрових підписів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/03/16 12:48  panigОтправить письмо   Дерево
ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №840 «Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85» значно скорочуються пункти, які надають безкоштовні послуги електронного цифрового підпису. Тим самим примушуючи платників податків отримувати послуги у платних центрах, що є відвертою корупцією, оскільки відповідно до підпункту 1.44 ст.19.1 Податкового кодексу України однією із функцій контролюючих органів є надання послуг електронного цифрового підпису.
Метою діяльності Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС є безкоштовне надання послуг електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам-підприємцям, громадянам.
Працівники надають реальні сервісні послуги, які полегшують роботу підприємців, вивільнюють їх час на вирішення інших господарських і суспільних проблем а також, найголовніше, блокують корупційні дії чиновників, які не мають змоги втрутитись в господарський процес.
Подання звітності в електронному вигляді - це пріоритетний напрямок у розвитку партнерських стосунків між органами державної фіскальної служби та платниками податків, тому ДФС України повинна приділяти велику увагу питанню впровадження платниками податків подання податкової звітності в електронному вигляді. Їхати за 200 км із районного центру до обласного міста для отримання послуг ЕЦП підприємець або громадська організація не будуть, адже для окремих районів, щоб доїхати до найближчого АЦСК, транспортні затрати значно перевищують послуги платних центрів. Вони або будуть здавати звітність на паперових носіях, або будуть змушені купувати ключ ЕЦП у приватних фірмах.
Після ухвалення змін в законодавстві (електронне декларування), зростає потреба у послугах ЕЦП для державних службовців, які будуть звертатися за безкоштовними сервісами, а це буде неможливим із-за вказаних подій.
Якщо ДФС України зацікавлена в розвитку електронного документообігу та подання електронних звітів – кількість АЦСК повинна збільшуватись, таким чином наближаючи Україну до європейського рівня і вирівнюючи людей в їх правах здійснювати електронний документообіг, використовуючи безкоштовний електронний підпис. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100