RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Создание ОСМД в 2016


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/10/17 17:15  skalaОтправить письмо > deluger    21/03/16 13:38Дерево
відбулись установчі збори, які прийняли рішення (більше 50%) про: створення ОСББ, затвердження статуту та уповноваження особи на підписання документів та реєстрацію.
Але правління та Голова не набрали 50%. Які подальші дії:
1. нові установчі збори? чи
2. загальні збори співвласників з порядком денним про вибори правління?

28/04/16 12:56  vershin > MSkofield    23/04/16 15:49Дерево
До виключної компетенції загальних зборів (ст. 10 ЗУ "Про ОСББ") зокрема віднесено: обрання членів правління об'єднання.
Наразі розробляємо нову редакцію статуту ОСББ. При цьому деякі співвласники пропонують включити до Статуту право загальних зборів делегувати деякі зі своїх повноважень (з виключної компетенції) правлінню, в т.ч.:
- обрання членів правління обʼєднання;
- припинення повноважень Голови ОСББ, Голови Правління, членів Правління, Голови та членів ревізійної комісії.
Питання в тому, чи правомірним є таке делегування повноважень?

23/04/16 19:56  New OSBB > MSkofield    23/04/16 15:49Дерево
Як визначається з/п голови ОСББ ?

23/04/16 15:49  MSkofieldОтправить письмо > adhoc    21/03/16 12:44Дерево
Здравствуйте. Мы недавно тоже создавали ОСМД и там все проще, чем кажется. За 2 недели(14 дней) вручаете уведомление о проведении учредительного собрания. Для утверждения решения вам необходимо 50% голосов "За". Голоса "Против" и воздержавшихся просто не считайте. И как раз здесь учитывается именно площадь. То есть, должно быть "За" 50% именно в квадратных метрах. А 75% - это в том случае, если у вас есть житель который владеет 50% общей площади дома. Если все пройдет успешно, могу подсказать Вам программу для управления ОСМД, которую мы используем: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Через нее председатель делает SMS-рассылку должникам, что очень удобно, и вывешивает все списки на сайте ОСМД. Удачи Вам!

15/04/16 11:52  Konstantin_DОтправить письмо > Кривизна    11/04/16 11:42Дерево
Возник вопрос по созданию ОСМД в 2016 году.
В одном из городов в области не хотят регистрировать никакие ОСМД.
Чтобы не бороться с ветряными мельницами, решили обратиться к гос.регисратору в областном центре.

Правильно ли я понимаю, что зарегистрировать ОСМД (как и любое юр.лицо) можно у любого гос.регистратора на территории Украины?
(по новой редакции ЗУ "О регистрации ЮЛ и ФЛП" введен же принцип екстерриториальности в границах Украины)

11/04/16 11:42  Кривизна > adhoc    21/03/16 19:11Дерево
"Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку. { Частина сьома статті 6 в редакції Закону N 417-VIII ( 417-19 ) від 14.05.2015}" - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Отже остання частина цієї статті застосовується у взаємозвязку із ч.7

21/03/16 19:11  adhoc > deluger    21/03/16 16:19Дерево
Саме за це я й говорю. Як тлумачиити цю чиюсь "кривизну", щоб потім не було питань у реєстраторів, а можливо й у суді.
Мабудь відповідь це питання мають лише ті, хто практикує створення ОСББ. Я трошки в іншій сфері працюю.
Це одна із "дірок" в законі, яку "доброжелатели" можуть використовувати та ставити палки в колеса.

21/03/16 16:19  delugerОтправить письмо > adhoc    21/03/16 14:30Дерево
У ЗУ "Про ОСББ" протиріччя щодо тих кількостей є. Це так криво внесли зміни в ЗУ "Про ОСББ" при прийнятті ЗУ ""Про особливості здійснення права власності...". Раніше ж в ЗУ "Про ОСББ" у ст. 6 було: Кожний власник на установчих зборах має один голос, незалежно від площі та кількості квартир або приміщень, що перебувають у його власності. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше двох третин присутніх осіб, які мають право голосу."

21/03/16 14:30  adhoc > deluger    21/03/16 13:38Дерево
Щодо прийняття рішень, Вам треба керуватись чч. 7-9 ст. 6 ЗУ "Про ОСББ" - Ви не врахували, що кількість прив'язується до площі.

Що Ви маєте на увазі? Як прив'язати кількість до площі?
Я розумію, що можна визначити кількість голосів, що має кожен власник, але ж в ст. 6 ЗУ "Про ОСББ" написано саме про кількість власників, а не про кількість голосів власників.

А в ЗУ "Про особливості здійснення права власності..." результати голосування залежать саме від площі, що мають власники, а не від їх кількості.

21/03/16 13:38  delugerОтправить письмо > adhoc    21/03/16 12:44Дерево
Щодо прийняття рішень, Вам треба керуватись чч. 7-9 ст. 6 ЗУ "Про ОСББ" - Ви не врахували, що кількість прив'язується до площі.
По строках також краще орієнтуватись на Закон "Про ОСББ".
Взагалі є певна проблема з тим, що збори співвласників мають невичерпний перелік повноважень з питань управління багатоквартирним будинком і тому могли б і ОСББ утворити. Але функціонування ОСББ регулюється окремим законом, а в ч. 1 ст. 10 ЗУ "Про особливості здійснення права власності..." вказано: "Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об’єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків." Таким чином, є норма яка встановлює необхідність застосування спеціального закону з питань функеціонування ОСББ. Раз так, то і створення ОСББ мало би відбуватись суто у відповідності із спеціальним законом про ОСББ. Бачив неофіційні роз'яснення, де також висловлюється позиція, що по питаннях ОСББ треба керуватись суто законом про ОСББ.

21/03/16 12:44  adhoc   Дерево
Добрый день! Я готовлюсь к созданию ОСМД в нашем доме. Прочитав 2 главных закона в этой сфере - ЗУ "Про ОСББ" и ЗУ "Про особливості здійснення права власності..." - нашел нормы, которые по разному регулируют порядок проведения сборов и подсчета голосов. Возникли вот такие вопросы:

1. За сколько дней нужно вручать уведомление о проведении сборов? (в одном законе - 14 дней, во втором - 10 дней). Я так понимаю для подстраховки нужно ориентироваться на 14)

2. Принятие решений:
- "Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості усіх співвласників.". Т.е. вроде как площади помещений не учитываются, а только кол-во собственников;
- "Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 75 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, крім ... ". А тут уже нужны голоса собственников, которые владеют 2/3 общей площади дома.

Или ЗУ "Про особливості здійснення права власності..." не регулирует процесс создания ОСМД, а только процесс принятия решений об способе управления домом?

Пожалуйста, помогите разобраться!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100