RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Фінансовий моніторинг подавати чи ні?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/03/16 11:40  Dora > kul    22/03/16 11:31Дерево

22/03/16 11:31  kulОтправить письмо > Dora    22/03/16 11:13Дерево
Dora, а реквизиты писем по этим двум структурам, скиньте пожалуйста

22/03/16 11:13  Dora > kul    22/03/16 10:37Дерево
А точка зрения Нацкомфінпослуг по этому поводу не известна.

22/03/16 11:12  Dora > kul    22/03/16 10:37Дерево
Вот т.з. НКЦПФР и АУФТ:
Запитання: Новый Закон о финмоне ст. 15, ч.1 Фінансова операція підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу у разі, якщо сума, на яку вона здійснюється, дорівнює чи перевищує 150 000 гривень та має одну або більше таких ознак: 10) здійснення операцій з векселями (крім фінансових казначейських векселів), ордерними цінними паперами. То есть все операции с векселями на сумму, равную или превышающую 150 000,00 грн., теперь подлежат обязательному финмону? Касается ли это только купли-продажи, или же передача векселя в счет оплаты (собственного векселя, векселя третьего лица), предъявление векселя к оплате тоже является операцией, которая подлежит обязательному финмону?
Відповідь фахівців НКЦПФР:
Всі операції, які здійснюються суб’єктом предметом яких виступає вексель та сума яких визначена в Законі підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу, у томи числі видача, продаж, дарування, міна, погашення тощо.
Відповідь фахівців СРО АУФТ:
Дійсно, новий Закон (п.10 ч.1 статті 15) визначає, що з дня набрання ним чинності всі операції з векселями (крім фінансових казначейських векселів) підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу. Стаття 15 нового Закону містить перелік всіх фінансових операцій, що підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу, звернемось до терміну «фінансова операція», визначеному Законом (п.47 ч.1 статті 1):
«фінансова операція - будь-які дії щодо активів клієнта, вчинені за допомогою суб'єкта первинного фінансового моніторингу, або про які стало відомо суб'єкту державного фінансового моніторингу в рамках виконання цього Закону».
На наш погляд, професійні учасники фондового ринку як суб'єкти первинного фінансового моніторингу повинні відносити до категорії «здійснення операцій з векселями» ( п.10 ч.1 статті 15) як операції купівлі-продажу векселів (дилерська та брокерська діяльність), так і операції видачі (передачі) векселя та проведення платежу за векселем.

22/03/16 10:37  kulОтправить письмо   Дерево
Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, в такому питанні. Ми страхова компанія. Чи є фінансовою операцією за фінансовим моніторингом - погашення заборгованості за векселем, який вже був переданий. Чи потрібно СПФМ (страховій компанії)подавати інформацію з приводу цього до Держфінмоніторингу? Заздалегідь вдячна.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100