RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оподаткування доходів отриманих в Мережі. Чи реально піймати неплатника?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/09/16 20:08  Holas > Sandee    2/09/16 17:06Дерево
Задала Ваше питання іноземцю. Відповідь: репутація. Для того, щоб залишитися "біленьким" в цій ситуації майстер намагається шляхом маніпуляцій "очорнити" іноземного підприємця. І друга відповідь:намагання вияснити, чи працюють в Україні задекларовані закони та положення про звернення громадян з боку податкової. На сьогодні навіть на друге звернення ДПІ не дала відповідь. У приватній переписці з третьою особою майстер написав, що знає про моє звернення до ДПІ. Я не приховую нічого і вказала в зверненні до ДПІ всі свої особисті дані. Тому ще одне питання: чи мала право ДПІ розголошувати мої особисті дані громадянину, який вказаний у зверненні? Чи не порушила ДПІ закон про нерозголошення особистих даних?

2/09/16 17:06  Sandee > Holas    2/09/16 16:28Дерево
Якого результату хоче Ваш іноземець?
Просто попсувати йому життя через податкову, так в найгіршому випадку майстер просто заплатить якісь податки. І що далі?

2/09/16 16:28  Holas > Sandee    2/09/16 13:50Дерево
Колись він був ФОП. Почав процедуру закриття, але не закінчив. На початок цього року податки не сплачував.Поскільки ігнорує офіційну процедуру виходу з ТОВ, іноземець за законом повинен був звернутися до суду у себе. В Україні було подано звернення до податкової по місцю проживання громадянина за несплату податків в кінці минулого року. До цього часу податкова відбулась двома відписками, що справа передана далі.А іноземний інвестор, який щиро хотів підтримати укр.майстрів ( це був пілотний проект і в перспективі просування інших укр. майстрів), чекає на справедливість від укр.чиновників.

2/09/16 13:50  Sandee > Holas    2/09/16 11:47Дерево
Треба дивитися, які ще договори іноземець підписував з Вашим громадянинином, які там санкції за недобросовісну конкуренцію і т.п. На заході за такі речі Вашого громадянина можна гарно посудити.
А якщо він ще і податки в Україні з продажів не платить, то це саме він перейшов межу "добра і зла" і потенційно клієнт для податкової.
До речі, ви впевнені, що він не зареєстрований ФОПом і не платить в Україні 5% податків від своїх продаж на ebay?

2/09/16 13:44  Sandee > Holas    2/09/16 11:47Дерево
Тільки з Вашої останньої відповіді стало зрозуміло, що це не ви збираетесь продавати товари і ховати прибуток. На цьому форумі відповіді бувають різні, залежн овід того вам купити чи продати.

2/09/16 11:47  Holas > Sandee    1/09/16 15:40Дерево
Дякую за відповідь.Мова йде не про "продаж старих шмоток на OLX/ebay" і не пробабусь, які продають свої овочі на вулиці.Громадянин України мав партнера із захід.Європи, який підтримував його фінансово, вивів на висикий міжнародн.рівень.Були створені разом продукти та послуги, які знайшли успіх на світовому рівні, створено офіційно підприємство (ТОВ) в Захід. Європи для легалізації бізнесу, де обоє виступили засновниками та співкерівниками. Через короткий час громадянин України в неофіційній формі повідомив, що не має ніякого відношення до цього підприємства. Так сказав йому його укр.адвокат. Офіційну процедуру виходу з ТОВ ігнорує.Працює в Україні не в правовому полі, продає ці вироби в інтерн.мережах Ebay та інших. Це питання межі "добра і зла" чи шахрайство?

1/09/16 15:40  Sandee > Holas    31/08/16 22:10Дерево
За ПКУ зобовязана, навіть від продаж старих шмоток на OLX/ebay.
Фізична особа- громадянин України повинен платити податки в тому числі з доходів, отриманих за кордоном.
Питання, що буде, якщо не задекларує, і як про ці доходи дізнається податкова, це інше питання, в тому числі на межі добра і зла))

31/08/16 22:10  Holas > Booh    30/03/16 14:29Дерево
В продовження теми: чи зобов'язана фізична особа декларувати доходи від продажу в онлайн мережах та сплачувати податок від цих доходів?
Напр. майстер із України продає свої вироби через Ebay

30/03/16 14:29  Booh > Matias    29/03/16 12:48Дерево

29/03/16 16:32  Booh > Matias    29/03/16 12:48Дерево
"що не реєструється як ФОП, що не сплачує податки?"
пам'ятаєте про невловимого Джо? тут десь так, плюс податкова справді мало що може.
"довести що людина взагалі ніде не працює, але чомусь не вмерла з голоду, а придбала хатинку у моря, не можна?"
те, що людина не вмерла, нічого не доводить )
"Банки мабуть не інформують податкову (банківська таємниця) про надходження на рахунок особи коштів"
Як не дивно, але звіти "Про надходження коштів на рахунки фізосіб" банки в податкову поки що не здають. Можуть інформувати, як виключення, по конкретній особі у законному порядку.

29/03/16 12:48  MatiasОтправить письмо > Booh    28/03/16 10:47Дерево
насправді? :) можна заробляти в Мережі Тирнет і отримувати гроші через інтернет-гаманці і податкова нічого не зможе зробити - що не реєструється як ФОП, що не сплачує податки?
Тобто довести що людина взагалі ніде не працює, але чомусь не вмерла з голоду, а придбала хатинку у моря, не можна?
Банки мабуть не інформують податкову (банківська таємниця) про надходження на рахунок особи коштів?

28/03/16 10:47  Booh > Matias    24/03/16 13:34Дерево
ну написано ж у статті, що можна -)

24/03/16 13:34  MatiasОтправить письмо   Дерево
Ринок заробітку значно розширився завдяки мережі Інтернет - біржі статей, та інші варанти заробітку безробітній людині. Достатньо статей - як все організувати. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Значно меньше інформації щодо питання оподаткування прибутку з інтернету.
Тут стаття, як програміс-фрілансер заробляє в інтернеті: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Зазначено, що спочатку він не легалізувався. Тобто не сплачував податки, не реєструвався як ФОП. Потім став ФОП і почав сплачувати податки, але як мені здалося, виключно тому, що не міг зняти валюту з рахунку у банку (картка привата)... але зараз є електронні банки (інтернет-гаманці)...

Отже запитання:
чи можна заробляти гроші в інтрнеті не будучі ФОП та щоб податкова про це не дізналась?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100