RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Отримання уточнюючої довідки у колишнього роботодавця

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

25/03/16 15:25  _Spectr_Отправить письмо   Дерево
Мене турбує проблема, яка склалась у мене з призначенням пенсії за віком на пільгових умовах (далі – пільгова пенсія).
Так, я з 01.08.1989 — 16.11.1989 працював газоелектрозварником у кооперативі з побутового обслуговування населення “Універсал” м. Дніпропетровська -
з 17.11.1989 по 01.06.1992 (по 26.01.1991) працював електрозварником магістрального газопроводу у Виробничому кооперативі “Геліос” м. Дніпропетровська.
Коли я звернувся у Пенсійний фонд щоб оформити пільгову пенсію мені відповіли, що необхідно надати уточнюючу довідку з вищевказаних підприємств та тільки-но після отримання якої вони (ПФУ) зможуть розглянути питання щодо призначення мені пільгової пенсії.
Проблема полягає у тому що на сьогоднішній день я не можу отримати уточнюючу довідку від вказаних підприємств, оскільки останні з великою ймовірністю вже припинили свою діяльність (ліквідовані), а ЄДРПОУ мені їх невідоме.

1) У якій спосіб я можу знайти вищезазначені підприємства, а саме:
а) Кооператив з побутового обслуговування населення “Універсал” м. Дніпропетровськ та б) Виробничий кооператив “Геліос” м. Дніпропетровськ. І це при тому, що у моїй трудовій книжці, на круглій печатці не вказаний ЄДРПОУ, вищевказаних підприємств, за яким я мав би змогу їх відшукати (скоріш за все останній відсутній, з огляду на те, що відповідні підприємства зареєстровані ще в СРСР)
2) У разі їх відсутності (ліквідації) куди я повинен звернутись для того щоб отримати уточнюючу довідку (якщо до архіву, то якого саме міського, обласного, тощо) ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100