RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Що робити з записом в реєстрі прав власності?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/03/17 14:09  Sinica > Евгений Осычнюк    20/03/17 19:32Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] - таки є такий спосіб захисту... і це лише одне рішення, а їх багатенько.

21/03/17 11:13  Sinica > Zhyravel    21/03/17 11:02Дерево
На все добре. Шкода, що у вас немає слушних думок на тему... В будь якому разі дякую за увагу.

21/03/17 11:02  Zhyravel > Sinica    21/03/17 10:55Дерево
А ну тоді допобачення.

21/03/17 10:55  Sinica > Zhyravel    21/03/17 10:17Дерево
Вибачаюсь, тепер розумію де неточність у написаному мною тексті - об`єкт незавершеного будівництва зареєстровано за зовсім іншою особою, не за спадкодавцем, не за власником землі, не за продавцем землі... на зовсім сторонню особу.

Если человек купил недострой и зарегистрирован этот недострой, то после окончания строительства нельзя зарегистрировать право собственности на оконченное строительство? - він його не купував, він про нього і знати не знав.

21/03/17 10:18  Zhyravel > Sinica    21/03/17 09:16Дерево
Абалденный план

21/03/17 10:17  Zhyravel > Sinica    21/03/17 09:19Дерево
И шо?
Если человек купил недострой и зарегистрирован этот недострой, то после окончания строительства нельзя зарегистрировать право собственности на оконченное строительство?

21/03/17 10:15  Zhyravel > Евгений Осычнюк    21/03/17 07:33Дерево
На бронепоезде(с)
В реєстрі буде за ПОМЕРЛИМ.

21/03/17 09:19  Sinica > Zhyravel    20/03/17 21:05Дерево
В тім то й справа, що здійснити за будь-ким реєстрацію не можу - в реєстрі за цією адресою зареєстровано об'єкт нерухомого майна.

21/03/17 09:16  Sinica > Евгений Осычнюк    20/03/17 19:32Дерево
Дякую, а як же бути із реєстром? просто подати рішення про визнання договору к-п об'єкту незавершеного будівництва недійсним... чи буде цього достатньо?
Тобто план дій наступний:
1. Визнання недійсним договору к-п.
2. Внесення змін на підставі рішення суду змін до реєстру.
3. Визнання права власності на будинок в порядку спадкування.
Вірно?

21/03/17 07:33  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Zhyravel    20/03/17 21:05Дерево
Абсолютно невірно (с). Якщо буде рішення про реєстрації права власності - нічого вже оформляти у нотаря не треба. Рішення подається реєстратору.

20/03/17 21:05  Zhyravel > Sinica    20/03/17 18:17Дерево
Абсолютно невірно.
Документи, які ви перерахували слід подати реєстратору для реєстрації права власності за спадкодавцем. Якщо вони в порядку. А потім оформити спадщину у нотаріуса.

20/03/17 19:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Sinica    20/03/17 18:17Дерево
Все вірно, крім "скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно", такого способу захисту права за процедурою ЦПК не існує.

20/03/17 18:17  Sinica > svp555    30/03/16 13:57Дерево
Доброго дня.
Прошу допомогти розібратися у наступній ситуації.
У 2011 році людина придбала за договором к-п земельну ділянку.
У 2016 закінчила будівництво на земельній ділянці житлового будинку (через ДАБІ узаконила, отримала технічний паспорт, управління архітектури та містобудування присвоїло поштову адресу будинку).
У 2016 році власник помирає, спадкоємиця приймає у спадщину землю. У видачі свідоцтва про право на спадщину на будинок відмовляють – у державному реєстрі прав власності на нерухоме майно за цією адресою зареєстровано майно – об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок. Такий об’єкт занесений до реєстру на підставі договору купівлі-продажу посвідченого нотаріусом.
Мій план дій: витребувати через суд інвентарні справи (як виявилося їх дві), а потім виходячи із документів, що є у справі або визнавати договір купівлі – продажу об’єкту незавершеного будівництва недійсним (якщо при укладанні нотаріусу не надавались документи на землю); скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно та визнання права власності.

Підкажіть, будь ласка, чи правильно я міркую?

30/03/16 14:12  Sem100 > смиттт    30/03/16 13:55Дерево
решение кассации и будет основанием.
если рег.откажет-то подавайте в админ.суд.иск (на основании кассации) об отмене решения регистратора о рег.ПВ за Б

30/03/16 14:08  смиттт > svp555    30/03/16 13:57Дерево
на підставі своїх документів , не пов'язаних із ТОВ А.

30/03/16 13:57  svp555Отправить письмо > смиттт    30/03/16 13:55Дерево
На підставі якого документу ТОВ Б реєструвало ПВ?

30/03/16 13:55  смиттт > Sem100    30/03/16 13:38Дерево
Просто в рішенні судів запис по ТОВ Б ніде не фігурує. Яка підстав буде для реєстратора відміняти запис ТОВ Б ?

30/03/16 13:38  Sem100 > смиттт    30/03/16 13:25Дерево
подать заявление рег-ру об отмене регистрации за тов Б

30/03/16 13:25  смиттт   Дерево
Ситуація така: наше підприємство (ТОВ А) оформило право власності на приміщення в 2015 році із внесенням даних в Реєстр прав на нерухоме майно.
Після цього наші опоненти (ТОВ Б) подало позов про скасування правовстановлюючого документу ТОВ "А" та скасування відповідного запису в реєстрі. Позов було задоволено, рішення після перегляду в апеляції набрало законної сили. Після цього ТОВ Б зареєструвало за собою право власності на це приміщення.

Але згодом касаційна інстанція скасувала рішення судів, якими було скасовано правовстановлюючий документ ТОВ "А" і скасувано відповідний запис в реєстрі.

Таким чином, на сьогоднішній день в Реєстрі речових прав на нерухоме майно є запис про реєстрацію права власності на приміщення за ТОВ Б, при цьому скасоване рішення суду, на підставі якого державним реєстратором було скасовано попередній запис в Реєстрі щодо реєстрації права власності на це приміщення за ТОВ А.

Питання таке: як ТОВ "А" за вищевказаних умов поновити своє право власності на приміщення ?
Як державний реєстратор має вчинити, якщо відпала правова підстава, що була використана ним для скасування запису щодо права власності на приміщення за ТОВ А, і що він має вчинити із записом щодо ТОВ Б ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100