RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Усунення від права на спадкування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/03/17 14:33  Rossi > turist37    17/03/17 11:36Дерево
Если есть согласие между сторонами, то договор. Если нет согласия, то спор разрешит суд.

17/03/17 11:36  turist37Отправить письмо > Rossi    17/03/17 11:20Дерево
Думаєте це можливо / яким порядком це відбувається ?
Звісно я ще обов язково проконсултуюсь з нотаріусом, але раніше (2 роки тому)в подібній ситуації (потрібно було віддарувати частку у сумісній власності) між сторонами укладався договір про визначення часток і тоді Дарувальник міг розпорядитись своєю часткою.
Як зараз визначити частку Дарувальника, якщо такий договір укласти неможливо ?

17/03/17 11:20  Rossi > turist37    17/03/17 11:12Дерево
Зачем в будущем? Сейчас определите долю и проведите ее отчуждение.

Уклонение от помощи наследодателю действительно сложновато доказать.

Думаю, просто неприязненных отношений (опять же спор о доказывании) не достаточно для уменьшения доли.

17/03/17 11:12  turist37Отправить письмо > Rossi    17/03/17 10:43Дерево
Ну це в майбутньому, коли спадкодавець помре.
Читав, що в цій категорії справ, складна база доказування, оскільки побтрібно довести :
1. перебування спадкодавця в безпорадньому стані (тут все просто)
2. потребу в допомозі дочки "Б" (які алежні докази можуть це підтвердити, якщо доглядає дочка "А" ?)
3. можливість дочки надати таку допомогу. (а вона пенсіонер)
4. необхідність такої допомоги для існування спадкодавця.
...
Хоча, можливо варто спробувати піти шляхом зменшення обовязкової частки через ст. 1241 цк, там достатньо довести неприязні відносини між спадкоддавцем та дочкою, що мені видається простішим.

17/03/17 10:43  Rossi > turist37    17/03/17 09:12Дерево
ну так через суд определите долю

17/03/17 09:12  turist37Отправить письмо > turist37    17/03/17 09:01Дерево
калеги цікавить Ваша думка з приводу наступного питання :
Є бабця (90р), яка перебуває у безпорадному стані та має 2 дочок. Одна дочка "Б" (пенсіонер), з якою раніше жила бабця постійно погано до неї ставилась, забирала всі кошти, ітд. Квартира у якій раніше жила бабця належить їй разом з дочкою "Б" на праві сумісної влансоті.
Зараз бабця живе у дочки "А" яка за нею доглядає. Бабця хоче, щоб її частка у квартирі дісталась дочці "А" про що склала заповіт, але відповідно до закону, оскільки дочка "Б" пенсіонер, вона спадкує незалежно від зміситу заповіту половину частки, яка б їй мала належати по закону (тобто 12,5).
Запитання, яким чином в майбутньмоу можна усунути дочку "Б" від спадкування цієї частки ?. Чи буде вважатись належним доказом письмова заява бабці про те, що вона потребувала допомоги дочка "Б" однак остання не приділяла їй уваги, забрала пенсію, і погано ставилась до неї ?
З.І. Нажаль варіант дарування видається неможливим, оскільки для цього поторібн о укладати договір про розподіл часток з дочкою "Б" а вона не спілкується з матірю.

17/03/17 09:01  turist37Отправить письмо > ОК АКА Олюня    16/04/16 06:38Дерево
up

16/04/16 06:38  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > andrii1980    15/04/16 17:16Дерево
не допускается использовать форум, как площадку для рекламы или антирекламы других ресурсов. (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

15/04/16 17:16  andrii1980 > andrii1980    14/04/16 12:49Дерево
Дякую усім учасникам за висловлені позиції.
З повагою
Контакти в профілі.

15/04/16 09:53  Rossi > andrii1980    14/04/16 20:01Дерево
Потому что в норме сказано, что от наследования отстраняются лица, которые лишили жизни наследника, а не которые имеют судимость за это.

15/04/16 09:23  Sem100 > andrii1980    14/04/16 22:34Дерево
погашенная судимость

15/04/16 08:27  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > смт    14/04/16 14:37Дерево
Да, ВССУ очередной раз "порадовал" откровенным правовым нигилизмом. Хотя для гражданского процесса преюдиция может быть только в силу приговора - для ВССУ любая судебная бумажка сгодится, лишь бы в ней УК упоминался.

14/04/16 22:34  andrii1980 > Sem100    14/04/16 20:52Дерево
Що Ви маєте на увазі у конкретно цій ситуації, коли вживаєте термін "фікція"?

14/04/16 20:52  Sem100 > andrii1980    14/04/16 20:06Дерево
фикция исключена самой ст.1224

14/04/16 20:06  andrii1980 > смт    14/04/16 14:37Дерево
Дякую користувачу смт за лінк, але це рішення не підходить. Цікавить не наявність/відсутність вини у вчиненні вбивства, а факт погашення судимості.

14/04/16 20:01  andrii1980 > Rossi    14/04/16 16:03Дерево
Чому ні?

14/04/16 16:03  Rossi > andrii1980    14/04/16 12:49Дерево
1. Нет
2. Да (но и в старом кодексе была такая же норма)

14/04/16 15:57  Sem100 > andrii1980    14/04/16 12:49Дерево
имеет значение -неумышленно лишил жизни, мать, или наличие завещания на него-- без этого, он не наследует

14/04/16 14:37  смт > andrii1980    14/04/16 12:49Дерево

14/04/16 12:49  andrii1980   Дерево
У 1999 році особа була засуджена за умисне вбивство своєї матері. У 2015 році відкрилася спадщина після смерті бабусі вбивці - матері вбитої. Окрім вбивці є ще другий спадкоємець, який ставить у суді питання про усунення від права на спадкування на підставі ч. 1 ст. 1224 ЦК. Є два питання:
1. Чи впливає у даному випадку факт погашення судимості на усунення від права на спадкування?
2. Чи підлягає застосування ст. 1224 ЦК 2003 р. у цьому випадку (обвинувальний вирок у 1999 р.)?
Прошу надати приклади із судової практики або ще щось цікаве.

Заздалегіть дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100