RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оподаткування позички нерухомого майна


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/03/21 09:51  КИКА > arenda_fo    25/03/21 18:09Дерево
Договор либо с физлицом - предпринимателем, либо с физлицом. Налоги либо так либо так.

25/03/21 18:09  arenda_fo > КИКА    25/03/21 12:22Дерево
в консультации написано: то доходу у розумінні п. 292.1 ст. 292 Кодексу у такого підприємця не виникає.
а вот о том, что доход по ст 292.3 ПКУ не считается, они ничего не пишут, и насчитают ЕН или пдфо как физ лицу от бесплатно полученного блага.

25/03/21 16:10  arenda_fo > КИКА    25/03/21 12:22Дерево
спасибо! Вы не подскажите, какой квед лучше добавить 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна?

25/03/21 12:22  КИКА > arenda_fo    24/03/21 21:42Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] "ФЛП (предпринимателю - уточнение от меня) на основании договора ссуды передало в пользование квартиру другое физлицо - владелец этой квартиры. В то же время ФЛП планирует передать указанную квартиру в аренду.
Налоговики отмечают, поскольку передача квартиры ФЛП на основании договора ссуды не предусматривает перехода права собственности на такое имущество, то дохода в понимании п. 292.1 НКУ в такого предпринимателя не возникает."
Это инд. консультация.

24/03/21 21:42  arenda_fo > Nalog2016    21/04/16 09:25Дерево
Физ лицо А хочет поручить физ лицу Б (фоп 3 гр) сдавать в аренду его помещения. арендаторы юр лица. Как это лучше оформить? Если договором позички, то тогда физ лицо Б вынуждено будет платить 5% от бесплатно полученного блага согласно ст 292.3 ПКУ или еще хуже ПДФО 18% и ВС как физ лицо. Может, какую-то доверенность на розпорядження майном оформить? Или договор комиссии, агентский договор согласно которому, физ лицо Б выплачивает физ лицу А доход от аренды через 5-10 лет? Физ лица между собой родственники

21/04/16 09:25  Nalog2016 > Marlboro!    21/04/16 08:20Дерево
Вдячний Вам. Як у такому разі буде відбуватися оподаткування ФОПів ? Чи нічого не зміниться як були на ЄП так і залишаться ? (до 300 кв.м.).

21/04/16 08:20  Marlboro! > Nalog2016    20/04/16 22:45Дерево
Я Вам варіанти описав.
Сам вважаю найбільш прийнятним для ФОПів варіант з орендою без оплати грішми

20/04/16 22:45  Nalog2016 > Marlboro!    20/04/16 22:18Дерево
Як вважаєте, як краще вчинити ?

20/04/16 22:36  Nalog2016 > Marlboro!    20/04/16 22:18Дерево
У них якісь внутрішні правила, то вони не хочуть суборенду.

Але ж суть від назви не зміниться...

20/04/16 22:18  Marlboro! > Nalog2016    20/04/16 22:13Дерево
І яку роль грає те, що ФОПи родичі?

20/04/16 22:18  Marlboro! > Nalog2016    20/04/16 22:13Дерево
А яка банку різниця між орендою і суборендою?

Окрім того, Ви все ще можете договір суборенди просто назвати "орендою" і все.

Ризики в оподаткуванні я вже описав (18% чи 3/5% від ринкової вартості)

20/04/16 22:16  Nalog2016 > Nalog2016    20/04/16 22:13Дерево
Якщо ж буде оренда між ФОПами, то виходить суборенда банку.. що не підходить...

20/04/16 22:13  Nalog2016 > Marlboro!    20/04/16 21:23Дерево
Справа в тому, що ФОПи є родичами. Позичкодавець на 2 групі а позичальник на 3. Потрібно об'єкт здати в оренду банку.
2 група - неможливо. Тільки 3 група (позичальник) може здати в оренду банку майно.
Для банку суборенда не підходе. Думаємо з варіантом позички між ФОПами (родичами) а потім оренда банку ?
Питання в ризиках і в оподаткуванні ?

20/04/16 21:23  Marlboro! > Nalog2016    20/04/16 17:19Дерево
Скоріш за все порахують по звичайним чи ринковим цінам. Законність таких дій спірна (так як з 2013 року в кодексі немає порядку визначення звичайних і ринкових цін для неконтрольованих операцій).
Але для чого створювати собі проблеми, які потім героїчно долати? Укладіть договір оренди щоб з обох сторін особи виступали як ФОПи (щоб не попасти на методику [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ) і поставте символічну ціну. Або можете ставити нормальну ціну, але просто не платити гроші по такому договору (тоді оподаткування не буде в жодного з них, і безоплатно отриманих послуг також).
Але хай орендодавець внесе відповідний КВЕД в ЄДРПОУ і реєстр платників єдиного податку (якщо він платник) + слідкувати за обмеженням по площі для здачі в оренду платниками єдиного податку

20/04/16 17:19  Nalog2016 > Marlboro!    20/04/16 16:35Дерево
Дякую. А як визначатимуть ціну майна ?
Тобто, 18% від такого майна. І потім цей об'єкт буде здаватися в оренду позичальником як ФОП. Як тут буде відбуватися оподаткування ?

Чи можливо краще зробити позичку між ФОПами та потім оформити оренду (від позичальника) ?

20/04/16 16:35  Marlboro! > Nalog2016    20/04/16 15:17Дерево
У позичальника буде дохід від безоплатно отриманої послуги (в цілях оподаткування позичка підпаде під послугу). Дохід такий може бути оподатковано як ПДФО (18%), так і єдиним податком (3/5%). Думаю по суті буде залежати від того, як цю ситуацію буде розкручувати податкова (якщо буде).

20/04/16 15:17  Nalog2016   Дерево
Як оподатковується позичка нерухомого майна (нежитлове приміщення) між фізичними особами, якщо позичальник, після укладення договору позички використовує це майно як ФОП та здає його в оренду ? Як оподатковується позикодавець (він теж ФОП, але в договорі він як фізична особа) та як оподатковується позичальник (він на 3-й групі) ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100