RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як виконати рішення суду на користь банку добровільно?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/05/16 19:16  decisionmakerОтправить письмо > невістка2    6/05/16 17:52Дерево
1) щодо постанови про відкриття виконавчого пповадження колега абсолютно правий, якщо ви її не отримаєте то примусове виконання ДВС рішення суду є незаконним.
Хочеться лише додати, що в цій постанові буде вказаний строк на самостійне виконання до 7 днів після винесення постанови, саме після винесення а не після отримання.
Буває таке що боржники отримають постанову в останній день відведений на добровільне виконання в такому разі у них є лише день отримання та наступний день для її виконання.
При чому на наступний день після закінчення строку краще зайти до виконавця та принести йому підтверджуючі документи про сплату. Або прийти в той день який буде зазначений в супровідному листі та виконати вищезазначені дії.

2) Щодо нарахування банком заборгованості.
То воно такеж саме як і у інших юридичних осіб, законодавство одне для всіх.
І проста ТОВ отримавши кошти на свій поточний рахунок також може визначати порядковість сплати заборгованості, що спочатку гасяться штрафні санкції потім прострочена заборгованість і так далі.
Все залежить від черговості визначеної договором.

По лозіці та по правильному.
Якщо ви відправите платіж банку з призначенням на виконання рішення суду.
То банк отримані кошти має направити на погашення заборгованості, що виникла на момент розрахунку заборгованості, тобто на погашення штрафних санкцій та простроченної заборгованості на момент складання відповідного розрахунку + судовий збір.
А заборгованість, що виникла після розрахунку він має право з вас вимагати та стягувати відповідно до умов законодавства та правочину. Цеж стосується і черговості погашення заборгованості.

6/05/16 18:57  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 18:50Дерево
питанння реально цікаве)
якщо немає іншого способу погашення кредиту, як поповнення карткового рахунку по якому є кредитиний ліміт, який використано і не погашено.

"поцікавтесь" в банку їм письмово, в рамках ЗУ "про звернення громадян".

6/05/16 18:55  невістка2 > Евгений Осычнюк    6/05/16 18:41Дерево
"Надали банк подасть новий позов, в якому порахує проценти, пеню та т.ін. за інший період часу. Ви все одно будете винні банку певне "сальдо" розрахунків на дату Х, незалежно від формулювань." Так, але це сальдо має складатися з уже нарахованих процентів-штрафів-пені, оскільки тіло вже буде погашене за рішенням суду, як я розумію.

"якщо Вам не надішлють рекомендованим листом постанову про добровільне виконання, то не будуть мати права стягувати виконавчий збір. Стягнуть - скаргу до суду, і на 99%, що суд скасує. От і все." мене хвилює не виконавчий збір у цьому контексті, а потенційна можливість опису та арешту майна (ситуація детально описана у першому повідомленні у цій темі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

6/05/16 18:50  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 18:39Дерево
Погашення ще не було, бо кошти ще не вносилися. Цю тему я якраз і створила, щоб розібратися, як же виконати рішення так, щоб це було виконання рішення, а не "просто поповнення власного рахунку".
"а шляхом переказу коштів на рахунок банку - рахунок обліку процентів , боргу , транзитний рахунок для розрахунків з погашення кредитів. " - питання якраз у тому, де мені взяти необхідні для цього реквізити.

6/05/16 18:41  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > невістка2    6/05/16 17:52Дерево
Можливо, але тут проблему ось в чому. Ви напишете формулювання "на виконання рішення" - і в цьому аспекті все буде нормально, тобто рішення в цій частині (!) вашого боргу буде виконане. Надали банк подасть новий позов, в якому порахує проценти, пеню та т.ін. за інший період часу. Ви все одно будете винні банку певне "сальдо" розрахунків на дату Х, незалежно від формулювань. От якби у Вас було більше 1 договору з банком - тоді формулювання дійсно має значення.
Щодо "...перечитавши купу матеріалів про виконавче провадження, маю тепер фобію..." - якщо Вам не надішлють рекомендованим листом постанову про добровільне виконання, то не будуть мати права стягувати виконавчий збір. Стягнуть - скаргу до суду, і на 99%, що суд скасує. От і все.

6/05/16 18:39  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 17:52Дерево
я не настільки маю юридичний досвід, але розумію що обов`язок боржника по рішенню суду - сплатити кошти,з певним призначенням, а обовязок кредитора (банку) приняти погашення саме таким чином.

з ситуаціі, шо озвучена Вами - ви просто пововнили рахунок , свій. картковий.
сума просто "співпала" з сумую, зазначеною в рішенні суду. Призначення платежу в цьоиму випадку особливої ролі не грало - оскілки ви самі платили собі певну суму. здійнили переказ готівки на свій поточний рахунок.

В подальшому Банк з вашого рахунку здійнив договірне списання на суму поповнення поточного рахунку іншим чином ніж було визначено рішенням суду, а також як ви те вважали за необхідне.

Добровільно - варто було виконувати рішення суду не через поточний рахунок свій , 2625, 2620, просто шляхом його поповнення і все...
а шляхом переказу коштів на рахунок банку - рахунок обліку процентів , боргу , транзитний рахунок для розрахунків з погашення кредитів.
В будь-якому випадку - погашення не за очікуваною Вами черговістю вже було банком здійснено в минулому і як на мене - правомірно.

6/05/16 17:52  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 17:47Дерево
Про що я й говорю. Виходить, що виконати рішення добровільно неможливо?

6/05/16 17:47  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 17:34Дерево
ні. є рішення суду що до сплати боргу.
за час що минув - виник новий борг. проценти, то що
це не є "фішка банку" рахувати борг як заманеться.

в вашому випадку сторона прийняла суму в погашення боргу, однак , врахувала її іншим чином чим це ви, чи або суд мав на увазі.

оскільки сплата боргу боржником на користь була здійснена шляхом переказу коштів на поточний рахунок боржника в цьому ж банку з подальним договірним списанням банком коштів в погашення боргу, то банк гасив борг як сам вважав за необхідне по договору , наприклад - прострочені %, прострочений борг, строкові %, строковий борг, штрафні саннкції.

6/05/16 17:34  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 17:28Дерево
Взагалі, керуючись такою логікою, виходить, що банк має право нараховувати взагалі яку завгодно суму заборгованості, хоч на законних, хоч на незаконних підставах, а боржник не має іншого виходу, крім як погашати все, що б не нарахували.

6/05/16 17:31  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 17:28Дерево
Про Аваль - це мабуть не до мене відповідь.

До моменту винесення рішення про стягнення суми суд.збору з відповідача - на якій підставі банк міг би списати цю суму?

А якщо сторона задоволена рішенням суду - це все одно нічого не значить, бо є аспекти обліку і сума в рішенні для іншої сторони- не аргумент?)

6/05/16 17:28  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 17:06Дерево
ви ж не платили наприклад на рахунок 3200* "Аваля" в НБУ , код банк 300001 , а таки платили в банк Аваль. код банку 300335, і певний рахунок отримувача - 2625, 2909 2904, то що різниця певна в таких платежах є

ви пишете про платіж на картковий (поточний) по суті рахунок, що до якого ваш банк має право договірного списання, яким і небезупішно користується на умовах цивільного правочинину

зверніть увагу на додаток 8 інструкції НБУ 22 "Про безготівкові розразунки".
Призначення платежу має чисто формальну ознаку. Важлива саме сума. сими для погашення боргу виявилось недостатньо.

цікаво, чуму банк вам "простив" 1000 судового збору?
по факту - чекає сплати всього боргу а надалі таки спише)

є певні аспекти обліку. є певні аспекти виконання рішення суду.
Якщо сторона не задоволена рішенням, то має право позивавитися далі. апеляція. касація.

просто - Ваша сума настільки не принципова, щоб вирішувати її сплату/стягнення іншим чином, чим в госодарському суді, а не наприклад в Високому суді Лондона, чи Стогкольмському арбітражі, то що....

6/05/16 17:26  невістка2 > Евгений Осычнюк    6/05/16 17:16Дерево
Дякую за пораду. Отримаю рішення - спробуємо подати таку заяву.
"якщо не відповість - чекайте постанови з ВДВС про добровільне виконання, після чого можете отримати в ВДВС номер рахунку і заплатити" перечитавши купу матеріалів про виконавче провадження, маю тепер фобію з приводу того, що постанова про відкриття вик.пров. та надання строку на добровільне виконання до боржника не дійде/дійде занадто пізно.)

6/05/16 17:16  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > невістка2    6/05/16 17:06Дерево
Підсумковуючи все, що Вам порадили, пропоную Вам ось такий план дій: 1) напишіть банку заяву, на який рахунок повинні бути зараховані кошти у сплату боргу за договором, з поперелженням, що будете вимушені внести борг на депозит нотаріусу, із стягненням нотаріальних витрат з банку 2) якщо відповість - сплатіть з формулюванням "на виконання рішення суду...", але тільки після того, як рішення набере чинності 3) якщо не відповість - чекайте постанови з ВДВС про добровільне виконання, після чого можете отримати в ВДВС номер рахунку і заплатити.

6/05/16 17:13  Ощадкаса > decisionmaker    6/05/16 16:53Дерево
і я вам про це ж.
ви платіть. а ми знайдемо, куди "прилаштувати" гроші)

6/05/16 17:12  невістка2 > decisionmaker    6/05/16 17:00Дерево
Виходить замкнене коло. Я все розумію про черговість. Але як тоді вийти з цієї ситуації? Суд визнав, неправомірність нарахування, зменшив суму процентів,але це не має жодного значення?

Я - не боржник, я юрист-початківець, який, на свою голову, виявився невісткою боржника.)

6/05/16 17:06  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 16:50Дерево
Я абсолютно нічого не розумію у обліку та фінансах, як я вже зазначала нижче. Я керуюся логікою та доволі-таки теоретичними знаннями у цивільному процесі та кредитній підгалузі цивільного права. Є картковий рахунок, на якому банком нарахована основна сума заброгованості (її боржник не оспорює), проценти (сума яких боржником у суді обґрунтовано оспорена) і пеня. Все разом, припустімо, на даний момент - 20000 грн. Банк деякий час тому звернувся до суду з вимогою стягнути заборгованість, нараховану на той момент, + суму судового збору, припустімо - 15000, в позовні заяві зазначив: 6000 - основна заборгованість, 7000 - проценти, 1000 - пеня, 1000 - суд.збір (сума збору, само собою, з картки списана не була). Боржник частково заперечив, суд з аргументами погодився, виніс рішення, припустімо, стягнути з боржника 12000, з них 6000 - основна заборгованість, 4000 - проценти, 1000 - пеня, 1000 - суд.збір. Якби відносини були не між банком та фіз.особою, а між звичайною юр.особою та фіз.особою, все було б просто - платіж на р/р юр.особи у сумі, визначеній рішенням суду з указанням відповідного призначення платежу. Після внесення такого платежу зобов'язання боржника складали б лише суму процентів, нарахованих за період між поданням позову та внесенням платежу на виконання рішення. З банком же, судячи з Ваших слів, навіть маючи на руках рішення суду, неможливо розрахуватися, оскільки основна заборгованість буде погашена лише у випадку, якщо внести на рахунок суму, що напрахована банком.

6/05/16 17:00  decisionmakerОтправить письмо > невістка2    6/05/16 16:34Дерево
Рішення суду не припиняє дію правочину.
Тобто рішення суду підтверджує, фіксує та зобовязує Вас сплатити банку заборгованість, що виникла на підставі певного правочину на день подачі позову банком до суду або на день подачі банком до суду заяви про збільшення чи зменьшення позовних вимог.
Але при цьому правочин не припиняє діяти і черговість її погашення має відбувається у відповідності до договору.
Або банк при погашенні Вами заборгованості згідно рішення суду, може Вас простити та поточну Вашу заборгованість списати за рахунок доходів банку.
Якщо ж банк не прийсме рішення про аналювання Вам заборгованості то вона буде вам нараховуватися відповідно до законодавсвта та правочину.
І банк має право повторно подавати на Вас в суд по стягненню залишку заборгованості що виник вже після рішення суду на його користь.

6/05/16 16:53  decisionmakerОтправить письмо > Ощадкаса    6/05/16 16:34Дерево
Якщо не брати до увагу філій.
То на минулій неділі було зроблено декілька платежів на користь Банку на його кореспондентський рахунок в НБУ.
Просто в призначенні платежу чітко прописували внутрішні рахунки цього банку (наприклад 351; 6397) куди потім ці кошти необхідно буде розподілити.
Банк прийняв платежі без проблем.

6/05/16 16:50  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 16:34Дерево
свый же рахунок =- 2625 П (прсив), зобовязання в обліку саме банку, по суті поточний рахунок боржника
я не знаю я саме боржник розрізняє власні кошти в банку і свої борги перед банком с воєму обліку...

тоді боржник (абсурдно) має принести готівкові гроші в банк і там їх залишити. якимось певним чином)
або таким же певним чином, цю ж суму готівки занести в ДВС, чи на депозит нотаріуса. Абсудрдих способів є багато. І всі вони абсолютно законні.
навряд чи такий спосіб погашення боргу принесе успіх.((((

Боржник має дотриматись норм ЗУ "Про платіжні системи і переказ коштів в Україні"

"вам шашечки или ехать"? (с)

є борг 17000 грн і він має бути погашений

або є рішення суду погасити "Борг" 10000.
коли банк, в обліку якого залищається 17 0000 грн отримав лише 10 000 - то приймає рішення, як поділити ці 10к грн,
а в подальшому - чи позиватися далі на 7000 що залишилися в обліку.

Новий позов. нові витрати. новий суд нове рішення.
як "карта ляже"

6/05/16 16:43  невістка2 > decisionmaker    6/05/16 16:25Дерево
"Прежде чем спросить - погугли".) До створення теми вздовж і впоперек вивчила чинні правла банку і правила банку, дійсні на момент подання заяви позичальником. В обох редакціях мова йде лише про погашення кредиту шляхом внесення коштів на картковий рахунок, відкритий за договором.

6/05/16 16:34  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 15:55Дерево
Облік банку- це облік банку. Він не має жодного стосунку до рішення суду. Є рішення, яке боржник має намір добровільно виконати. У рішенні зазначено (наприклад), стягнути з особи1 заборгованість у сумі N гривень - основна заборгованість, M гривень - нараховані проценти, X гривень - пеня, Y гривень - судовий збір. Якщо боржник вносить ці кошти на свій же рахунок (кредитну картку), то виходить що? - банк за своїми внутрішніми правилами гасить заборгованість спершу по пені, потім по процентах і т.д., тіло в останню чергу. Навіть судовий збір, який за логікою має обліковуватися окремо, теж піде туди ж. Де тут виконання рішення суду?

За Вашою логікою виходить, що будь-які дії боржника у суді для доведення неправомірності нарахованої заборгованості - абсолютно не мають сенсу, адже сума, вказана у рішенні суду ролі не грає.
Грубо кажучи, наприклад, банк нарахував 10000 грн процентів на 01.01.16, за рішенням суду сума процентів на 01.01.16 - 7000 грн, але боржник все одно має сплатити 10000, бо банк за своїми правилами обліковує?

6/05/16 16:34  Ощадкаса > decisionmaker    6/05/16 16:22Дерево
да вы теоретически не сформируете платеж на корсчет. он как провод . его не видно. покуда он работает в технологическом цикле .

был список балансовых счетов запрещенных к корреспонденциии в платежах СЭП, от Нацбанка. Поинтересутесь таким письмои НБУ.

в процессе межбансковского платежа сумма перевода учитываеться на множестве счетов.
и только 2 из них "оставляют след" - счет отправителя и счет получателя. В промежутке - кортсчет банка отправителя, банка получателя, возможно- счта кажого из филиалов нижуеказынных банкв, счета в ОУ НБУ, счета внутри "расчетки" НБУ, просто тразтитные счета.
все это платеж по СЕМП проходить мин за 20 , максимум.

"суслика видишь? - нет, а он есть") (с)
ваща задача заплатить на счет, указанный в договоре

6/05/16 16:25  decisionmakerОтправить письмо > невістка2    6/05/16 15:17Дерево
В анкеті в будь-якому разі є посилання на сайт банку з правилами надання банківських послуг до яких ви приєдналися та маєте виконувати.
Зайдіть на сайт банку знайдіть правила і можливо отримаєте відповіді на деякі з Ваших запитань.

6/05/16 16:22  decisionmakerОтправить письмо > Ощадкаса    6/05/16 15:11Дерево
Скоріш за все на сайті банку є реквізити його кор. рахунку в НБУ.
Але це не поможе все одно Банк зі свого кор рахунку отримані від позичальника кошти розподілить відповідно до умов договору.

6/05/16 15:55  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 15:17Дерево
є борг = тіло
є його строки погашення
до договірного строку на суму боргу нараховуються % за певною ставкою
в подальшому- можлива інша збільшена догововром % ставка + пеня, штраф, то що

В правилах банку має бути описана черговість погашення , % всі, то що
______
ви платите банку суму.
в банку є певний облік (відповідо до ЗУ про бухоблік, МСФЗ, стандартів, то що) стосовно - тіла, %, штрафних санкцій, які визнаються доходами, і т.і.

питання черговості погашення визначені ціивільним кодексом і договором Ващим з банком.

як ви на них наразі вплинете?
"Хитро" направивши платіжні доручення на певну суму на певні рахунки?))
навряд чи ....

свій облік веде банк сам а не ви за нього )

6/05/16 15:17  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 15:11Дерево
Договору як такого нема. Є заява від позичальника + анкета + Правила банку.

Я й не говорила, що у чомусь винен банк. Очевидно, що якщо взяв гроші в кредит - їх потрібно повертати. Нюанси щодо неправомірної зміни процентної ставки та неправомірного нарахування процентів не на тіло, а на усю суму заборгованості, - залишаємо поза цією темою. З цього приводу все сказано/буде сказано у рішенні. Зараз стоїть питання - як правильно це судове рішення виконати.

6/05/16 15:11  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 14:22Дерево
читаєте договір , реквізити в ньому- рахунки сплати мають бути в Вашоиу (боржника) баннку і починатися на 3739, 2909, 2625, 2924.
десь серед них він буде Ваш.
туди і платіть, і буде щастя)
банк навряд чи надасть іншу відповідь з номером власного КР в НБУ.

"епопея" почалася через боржника , власне
він мав своєчастно платити необхідну суму.

6/05/16 14:22  невістка2 > decisionmaker    6/05/16 14:03Дерево
Дякую за пораду. Спробую нею скористатися. Хоча, з огляду на попередній розвиток подій,маю сумніви, що банк надасть хоч якусь відповідь. Принаймні, на дві попередні заяви, подані не просто до відділення, а надіслані до головного офісу з описом вкладень та зворотним повідомленням - жодної реакції не було.

"ТомущоЮ якщо сума не велика то банк може банально завтикати і не забрати виконавчі листи". Не хочеться покладатися "на авось". Тим більше, що сума заборгованості за розрахунком банку росте мало не в геометричній прогресії (сума процентів, нарахованих за квітень складає близько 30% самого тіла кредиту). У боржника та у всіх задіяних у цій історії осіб, є бажання нарешті заврешити вже цю епопею.

6/05/16 14:06  decisionmakerОтправить письмо > decisionmaker    6/05/16 14:03Дерево
Верніш банк надійшле не рішення, а виконавчий лист до державної виконавчої служби.

Можете навіть періодично звонити до суду і питати чи банком було забрано виконавчі листи чи ні.
ТомущоЮ якщо сума не велика то банк може банально завтикати і не забрати виконавчі листи, а їх подача до виконавчої служби обмежена строком в один рік після набрання рішення суду законної сили.
Тобто якщо банк у вищезазначений термін не попросить суд виготовити виконавчі листи і не подасть їх до ДВС то Ваш борг можна вважати прощеним зі сторони банку.

6/05/16 14:03  decisionmakerОтправить письмо > невістка2    6/05/16 13:37Дерево
Ну в такому випадку зайдіть до найближчого відділення Вашого банку напишіть заяву щодо надання Вам всією необхдної інформації для добровільного виконання рішення суду в письмовому вигляді.
Обовязково вкажіть там свій номер телефону для того щоб Вам зателефонували і сказали про готовність відповіді на Вашу заяву.
Не забудьте зробити два екземпляри цієї заяви для того щоб на іншому екземплярі обовязково поставили вхідний номер та віддали його вам.
Пісял того як письмова відповідь буде готова і вона буде відповідата рішенню суди, виконуйте її як там зазначено.
Але обовязково збережіть всі платіжна документи та квитанції.

Також можете самостійно не виконувати, а почекати поки банк надійшле рішення до державної виконавчої служби, а вже виконавча служба надійшле Вам постанову про відкриття виконавчого провадження в якій будуть вказані реквізити куди необхідно добровільно сплатити кошти на виконання рішення суду.
Зробити це потрібно у межах зазначених в постанові, томущо якщо кошти будуть зараховані на рахунок ДВС пізніше то є велика ймовірність попасти на виконавчий збір у розмірі 10% від суму зазначеної в рішенні суду.

6/05/16 13:37  невістка2 > Лопатухин    6/05/16 12:35Дерево
Рішення на руках буде за тиждень. Але, оскільки у позовній заяві не було жодних реквізитів банку та способу сплати та представники банку узасідання не з'являлися та, крім заяви про розгляд справи за відсутності представника позивача, жодних документів крім позову не подавали, відповідно, у рішенні реквізитам взятися нема звідки.(

6/05/16 13:35  невістка2 > ВВА    6/05/16 12:29Дерево
1. Реструктуризація не влаштовує з цілого ряду причин.
3. Я знаю, що рішення не зупиняє нарахування. Саме тому є бажання виконати рішення (погасити тіло!), а не погашати на умовах банку спершу проценти.

6/05/16 12:35  Лопатухин > невістка2    5/05/16 16:25Дерево
вот вы пишите: Є рішення суду про стягення заборгованості за кредитним договором на користь банку.

получаем, что вы имеете на руках судебное решение. Как правило во всех судебных решениях, а соответственно во всех исковых заявлениях банков указано- каким способом платить- указываются все реквизиты банка, номер счета и тп.п.
Платить необходимо не на тот счет что в договоре!!! а на тот что указан в судебном решении!!! и обязательно в назначении платежа указывать- на исполнение судебного решения №.....от ....

6/05/16 12:30  ВВА > невістка2    6/05/16 11:25Дерево
А який банк?

6/05/16 12:29  ВВА > невістка2    6/05/16 11:25Дерево
1. Домовтесь з банком про реструкутуризацію боргу. 2. Зверніться в банк з вимогою про перерахунок заборгованості згідно рішення суду. 3. Рішення суду не зупиняє нарахування відсотків, штрафів, пені..... Тому навіть після перерахунку, згідно рішення суду, будуть розбіжності по сумам.

6/05/16 11:25  невістка2 > невістка2    6/05/16 11:23Дерево
У моєму розумінні, єдиним підтвердженням виконання рішення суду може бути квитанція про внесення коштів з призначенням платежу "на виконання рішення суду такого-то". Можливо, я не помічаю чогось очевидного...

6/05/16 11:23  невістка2 > невістка2    6/05/16 11:18Дерево
Можливо, я дійсно ускладнюю ситуацію, але стикаюся з таким завданням уперше, знань у бухгалтерії та фінансах маю фатично 0, порадитися не маю з ким, саме тому звернулася на форум.

6/05/16 11:18  невістка2 > Ощадкаса    6/05/16 11:02Дерево
Так, виконання рішення суду має принципові відмінності від погашення заборгованості, нарахованої банком. Суд, приймаючи рішення, взяв до уваги заперечення та доводи боржника та прийняв рішення про стягнення меншої суми процентів, ніж нараховував та продовжує нараховувати банк. Відповідно, за рішенням суду, божник повинен сплатити на кроисть банку тіло кредиту + N процентів. Заборгованість, нарахована банком, складає тіло кредиту + зовсім іншу суму процентів. За умовами договору, при внесенні коштів на рахунок, банк в першу чергу погашає нараховані ним же проценти. Оскільки сума за рішенням суду відрізняється від суми, нарахованої банком, тіло кредиту погашене не буде, і банк продовжить нараховувати проценти. Мета боржника - виконати рішення суду (сплатити на користь банку тіло кредиту + N процентів), а потім доплатити банкові проценти за період з моменту подання позову до моменту виконання рішення.

6/05/16 11:02  Ощадкаса > невістка2    6/05/16 10:01Дерево
Вам абсолютно не потрібен рахунок банку на балансовму рахунку 3200 П в НБУ, або власне той же рахунок 1200 А, або будь який інший рахунок банку 1500 А в іншому банку, щоб погасити роздрібний кредит банку.
Зазвичай банки такі рахунки не розголошують. Це актуально виключно для стягнення коштів з банку

Ваші реквізити для погашення кредиту визначені в Вашому договорі з банком,
що там написано?
чи виконанання умов договору за рішенням суду має якісь концептуальні відмінності чим просто виконання умов договору?

«Не следует умножать сущности сверх необходимого». (с)

6/05/16 10:01  невістка2 > Евгений Осычнюк    5/05/16 18:05Дерево
Про існування у банка як у юр.особи власного рахунку, звісно, знаю. Але реквізитів цього рахунку ніде не можу знайти. У відділенні банку говорять, щоб кошти вносили на картковий рахунок, по якому нараховано заборгованість, інших відповідей не дають. Єдиний знайомий бухгалтер, на жаль, розводить руками і каже, що вона за рішенням суду ніколи нічого не платила і не знає як це робити.
З моєї точки зору, треба через інший банк внести кошти на власний рахунок банку-позичальника з призначенням платежу "на виконання рішення суду такого-то", але де взяти потрібні реквізити?

5/05/16 18:05  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > невістка2    5/05/16 16:25Дерево
Ваше "не бачу, як можна при внесенні коштів на власний рахунок зазначити, що це саме на виконання рішення суду" дещо дивує, чесно кажучи. Ви щось чули про існування платіжного доручення та\або власних рахунків у банка, як юридичної особи? Якщо ні - поцікавтесь у знайомого бухгалтера.

5/05/16 16:25  невістка2   Дерево
Доброго дня!
Є рішення суду про стягення заборгованості за кредитним договором на користь банку, яке боржник хоче виконати добровільно, не чекаючи відкриття виконавчого провадження. У зв'язку з цим, виникає питання: на який рахунок вносити кошти? На картковий рахунок, на який власне і була відкрита кредитна лінія, вносити ці кошти не бачу сенсу, бо: а) нарахована банком заборгованість перевищує заборгованість, яку суд постановив стягнути; б) не бачу, як можна при внесенні коштів на власний рахунок зазначити, що це саме на виконання рішення суду; в) при внесенні коштів на цей рахунок банк в першу чергу погасить нараховані проценти, штрафи і т.д., а тіло кредиту - в останню чергу, відповідно рішення суду про стягнення тіла кредиту залишиться невиконаним/виконаним частково, і банк продовжить нараховувати проценти.
Пошук по форуму та загалом по інтернету результатів не дав, тому прошу вашої допомоги.
Заздалегідь дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100