RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Как избежать штрафных санкций?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/09/17 12:32  Marlboro! > Garrincha01    5/09/17 12:29Дерево
При укладенні договору досі керуються оцим: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Там ніякого підтвердження не передбачено.

5/09/17 12:29  Garrincha01Отправить письмо > Marlboro!    5/09/17 11:15Дерево
Підскажіть ще будь ласка. В нашому випадку змінювалося місцезнаходження, і до закінчення року зобов'язані справляти всі необхідні податки за неосновним місцем обліку. Їх мотиви порушення 5-денного строку на підписання такого договору були озвучені в телефонному режимі, а саме, нібито вони повинні спочатку звернутися до нової нашої податкової за підтвердженням, що ми дійсно знаходимося за новою адресою, а ті в свою чергу з аналогічним запитом в податкову міліцію за новим місцезнаходженням. Ось така маячня має якесь правове підгрунтя для пропуску строку і не підписання договору з нами?

5/09/17 11:15  Marlboro! > Garrincha01    5/09/17 11:08Дерево
Можна одразу просити зобовязати підписати договір.
Недотримання порядку оскарження підставою для відмови не буде, бо наразі такий адміністративний порядок оскарження не є обовязковим.

5/09/17 11:08  Garrincha01Отправить письмо > Marlboro!    8/02/17 08:45Дерево
Доброго дня. Скажіть будь ласка, а у разі не підписання з незрозумілих причин договору про визнання електронних документів, чи обов'язково спочатку в адміністративному порядку оскаржувати таку бездіяльність чи можна відразу позиватися до суду з вимогою зобов'язати підписати такий договір? Не буде не дотримання адміністративного порядку оскарження підставою для відмови в задоволенні позову? Дякую.

8/02/17 08:45  Marlboro! > Lotov    8/02/17 01:59Дерево
Судової практики по саме такій ситуації поки-що немає, в будь-якому разі я не знайшов.
Загалом думаю штрафи можна оспорити і без намагання надсилати податкові, ці дії скоріше підсилювали б позицію платника. Плюс є передумовою для вимоги про зобовязання прийняти податкові, наприклад: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

В цьому разі дослідженню також підлягає те, наскільки оперативно платник подав накладні після відновлення можливості їх реєструвати. Якщо після такого відновлення 15 днів пройшли, то штраф вже все рівно буде законним.

8/02/17 01:59  Lotov > Marlboro!    7/05/16 21:26Дерево
Доброго дня!
Наразі існує ситуація за якої ДПІ в односторонньому порядку було розірвано договір. За час відсутності договору виписувались податкові накладні проте реєстрація іх не проводилась (квитанція № 1 не отримувалась). Платник цілком логічно вважав недоцільним намагання реєструвати податкові накладні за умови відсутності доступу. Таким чином фактично не має можливості зобов'язати орган ДПІ ввжатаи податкові накладні зареєстрованими певною датою (у сукупності з вимогою про визнання незаконним розірвання договору в односторонньому порядку). Отже податкові накладні будуть зареєстровані лише після відновлення договору з боку ДПІ.

Виникає питання:
1. За умови визнання незаконним одностороннього розірвання договору ДПІ чи залишається можливість визнати незаконним нараховані в майбутньому штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних?
Буду вдячний за поради. Лише на інстинктивному рівні намагаюсь розмірковувати чи є відсутність марних спроб реєстрації податкових накладних платником такою визначальною в цій ситуації. Ну наприклад - якщо для особи встановлений обов'язок у 15-денний термін перейти з точки А до точки Б. На шляху з точки А до точки Б перебуває незаконно встановлена стіна, то чи необхідно людині розбити голову об цю стіну, чи вона може звернутись за захистом своїх прав - знести незаконно збудований перешкоджаючий об'єкт і спокійно завершити свій шлях до пункту Б на 17-ий день без несення будь-якої відповідальності за "прострочення".
Прошу долучитись до дискусії.

8/05/16 19:55  Нина 1801Отправить письмо > Marlboro!    6/05/16 19:39Дерево
Завдячуючи підказці Malboro!згідно цього пункту Закону я здала декларацію по ПДВ на паперовому носієві,хоча довгенько доказувала інспектору свою правоту.Зате потім мені в лічені хвилини зареєстрували договір.Моя порада:домовляйтеся з місцевою податковою.

7/05/16 21:26  Marlboro! > Екатерина Киев    7/05/16 21:24Дерево
Ні, мені про такі способи не відомо, я думаю що їх немає

7/05/16 21:24  Екатерина Киев > Marlboro!    7/05/16 21:19Дерево
У мене якраз така придуркувата Голосіївська ДПІ у м. Києві ))
Підкажіть будь-ласка, без договору про визнання електронної звітності є взагалі на практиці хоч якісь варіанти зареєструвати податкові накладні?

7/05/16 21:19  Marlboro! > Екатерина Киев    7/05/16 21:16Дерево
Ну особисто в мене не було ніколи ситуацій, коли податкова розглядала надісланий по електронці договір більше, ніж 2 дні.
Хіба-що в них будуть якісь особисті мотиви, чи якщо це якась придуркувата ДПІ (наприклад, якщо річ про Київ, Одесу, Львів чи інше велике місто).

7/05/16 21:16  Екатерина Киев > Marlboro!    7/05/16 21:06Дерево
Дякую за роз'яснення, як прискорити укладання в ДПІ договору за 5 днів, а не за 20, це дуже актуально... Цікаво, чи працює це на практиці?)
Підкажіть будь-ласка, без договору про визнання електронної звітності є взагалі на практиці хоч якісь варіанти зареєструвати податкові накладні?

7/05/16 21:06  Marlboro! > Vita_R    7/05/16 21:01Дерево
Нуууу, в цьому разі вже набагато складніший підхід
Юридична особа ж існує не на конкретному компютері, тому сказати, що не здали звіт, бо не було компа - не вийде. Хоча в цілому це може бути визнано відсутністю неправомірних дій з боку платника податків, але тільки якщо суд захоче надати таку оцінку, тобто тут вже будуть виключно субєктивні оцінки щодо невинуватості платника податків

7/05/16 21:01  Vita_R > Marlboro!    7/05/16 20:42Дерево
Разрешите немного к теме подмазаться.. У меня тоже проблема с просроченными налог.накладными, но причина немного иная: был обыск органами дфс и изъятие всего: техники, носителей инфор-ции, бумаг. Восстановление программ, получение новых ключей и заключение договора заняло время. Можно ли как нибудь штрафные обойти, сославшись на это событие?

7/05/16 20:42  Marlboro! > Екатерина Киев    7/05/16 20:28Дерево
Самі податківці пишуть про 5 днів, хоча щось не знаходжу нормативку де те записано: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Плюс було в ЄБПЗ:

Протягом якого строку контролюючий орган повинен підписати договір про визнання електронних документів та який термін дії такого договору?
Відповідь
Коротка:
Контролюючий орган повинен у двадцятиденний термін з моменту отримання договору про визнання електронних документів підписати його або надати вмотивовану відмову в укладанні такого договору.
Для прискорення укладання договору про визнання електронних документів для платників податків реалізована можливість укладання електронного договору, без відвідування районних інспекцій. У такому випадку договір «Про визнання електронних документів» засобами телекомунікаційного зв’язку надсилається на електронну адресу zvit@sta.gov.ua, при цьому строк його укладення не перевищує 5-ти робочих днів.
Повна:
Інструкцією з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за № 320/15011 (далі – Інструкція), визначено текст примірного договору про визнання електронних документів. Згідно з розділом 6 договору зазначений договір діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо платник податків подає до контролюючого органу нові посилені сертифікати електронних цифрових підписів (далі – ЕЦП), цей договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.
Відповідно до ст. 181 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) господарський договір за загальним правилом викладається у формі єдиного документа, підписаного сторонами. Допускається укладення господарських договорів у спрощений спосіб, тобто шляхом обміну листами, факсограмами, телеграмами, телефонограмами тощо, а також шляхом підтвердження прийняття до виконання замовлень, якщо законом не встановлено спеціальні вимоги до форми та порядку укладення даного виду договорів.
Проект договору може бути запропонований будь-якою із сторін. У разі якщо проект договору викладено як єдиний документ, він надається другій стороні у двох примірниках.
Сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформляє договір відповідно до вимог частини першої ст. 181 Кодексу і повертає один примірник договору другій стороні або надсилає відповідь на лист, факсограму тощо у двадцятиденний строк після одержання договору.
За наявності заперечень щодо окремих умов договору сторона, яка одержала проект договору, складає протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надсилає другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договором.
Таким чином, контролюючий орган повинен у двадцятиденний термін з моменту отримання договору про визнання електронних документів підписати його або надати вмотивовану відмову в укладанні такого договору.
Для прискорення укладання договору про визнання електронних документів для платників податків реалізована можливість укладання електронного договору, без відвідування районних інспекцій. У такому випадку договір «Про визнання електронних документів» засобами телекомунікаційного зв’язку надсилається на електронну адресу zvit@sta.gov.ua, при цьому строк його укладення не перевищує 5-ти робочих днів.

7/05/16 20:28  Екатерина Киев > Marlboro!    7/05/16 09:00Дерево
Податківці начеб то мають право законно цілих 20 днів розглядати новий договір, за цей час підприємство пропустить строк реєстрації податкових накладних... Податкова посилається на ст. 181 Господарського кодексу Укр

7/05/16 09:00  Marlboro! > Екатерина Киев    6/05/16 23:03Дерево
Якщо строки реєстрації накладних не пройшли (зокрема, залишилось ще щонайменше 5 днів), то можна укладати новий договір - якщо податкова відмовиться його укласти чи якщо вона затягне укладення більш ніж на 5 днів, то знову таки звертатись до суду для визнання таких дій неправомірними щоб нереєстрацію накладних знову таки можна було пояснити неправомірними діями податкової

6/05/16 23:03  Екатерина Киев > Marlboro!    6/05/16 22:13Дерево
Дякую ! На Ваш погляд оскарження в суді розірвання договору - це єдиний вихід зупинити накладення штрафних санкцій ДПІ за простроченням реєстрації податкових накладних чи є ще варіанти ?

6/05/16 22:13  Marlboro! > Екатерина Киев    6/05/16 21:20Дерево
Було схоже тут: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Вам потрібно оскаржити розірвання договору (якщо для цього є підстави), і разом з цим все-рівно надсилати податкові накладні на реєстрацію (щоб отримати по кожній з них квитанцію з відмовою).
Коли/якщо суд визнає розірвання договору незаконним, то це буде свідченням відсутності Вашої вини в нереєстрації накладних (стаття 109 ПКУ - податкове правопорушення це коли є протиправна поведінка платника).
Хоча допускаю, що в цьому разі потрібно буде подавати ще один позов про зобов'язання податкової зареєструвати податкові накладні (які Ви надсилали і в чому Вам відмовляли) коли буде рішення по розірванню договору.
Також, ІМХО, тут є гарні підстави просити суд прийняти заходи забезпечення позову (117 КАСУ) - а саме попросити суд зупинити рішення податкової про розірвання договору до розгляду справи з огляду на те, що таке неправомірне розірвання може потягнути за собою наслідки вказані в ч.1 ст.117 КАСУ (штрафи за нереєстрацію накладних, втрата податкового кредиту для контрагентів, тощо).

6/05/16 21:49  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Екатерина Киев    6/05/16 21:20Дерево
пожалуйста, используйте в своем нике пробел вместо подчеркивания

6/05/16 21:20  Екатерина Киев > Marlboro!    6/05/16 19:39Дерево
Дякую, зрозуміло. Підкажіть будь-ласка яким чином оскарження підприємством розірвання договору ДПІ в односторонньому порядку дозволить уникнути штрафних санкцій ДПІ у звязку з простроченням реєстрації податкових накладних ?

6/05/16 19:39  Marlboro! > Екатерина Киев    6/05/16 19:19Дерево
Ну так 49.4 стосується подання декларації з ПДВ, а не реєстрації податкових накладних

6/05/16 19:19  Екатерина Киев > Marlboro!    6/05/16 17:35Дерево
Якщо я скористаюсь п. 49.4 ст. 49 ПКУ та подам податкову звітність поштою або у письмовому вигляді через канцелярію ДПІ, податкова накладе штрафні санкції ?

6/05/16 17:35  Marlboro! > Екатерина Киев    6/05/16 16:54Дерево
Якщо будете оскаржувати розрив договору в суді, то можна уйти і від штрафів

6/05/16 16:54  Екатерина Киев   Дерево
Предприятие (общая система налогообложения + НДС) налоговая инспекция в одностороннем порядке отключила регистрацию налоговых накладных (в одностороннем порядке расторгла договор о признании электронной отчетности) и теперь предприятие не может зарегистрировать налоговые накладные! За несвоевременную регистрацию налоговых накладных предусмотрены большие штрафные санкции. Посоветуйте пожалуйста, как предприятию уйти от данных штрафных санкций?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100