RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спільна діяльність і ст. 209 ПК


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/05/16 09:16  nata33Отправить письмо > Komlyk    10/05/16 18:46Дерево
дякую за відповідь. Я тут, взагалі не можу розібратися, що до чого.

Якщо зі спецрежимом не проходить, то мабуть, 4-та група підійде. Десь не можу знайти листа ДФС, в якому ДФС наче б то не проти переходу СД на ЄП.

І взагалі, чим відрізняється спецрежим і 4-та група?

10/05/16 18:46  KomlykОтправить письмо > nata33    10/05/16 17:03Дерево
Ні, діяльність за договором про спільну діяльність не підпадає під режим спеціального оподаткування (ст.209 ПК), оскільки:
1.суб’єктами спеціального режиму оподаткування можуть бути виключно юридичні особи, які є резидентами України, а укладання угод про створення спільної діяльності не передбачає створення юридичної особи.
Також варто зауважити, що ст.1130 ЦК України дано дефініцію (визначення): "За договором про спільну діяльність сторони (учасники) зобов’язуються спільно діяти без створення юридичної особи для досягнення певної мети, що не суперечить законові. Спільна діяльність може здійснюватися на основі об’єднання вкладів учасників (просте товариство) або без об’єднання вкладів учасників.

Резидент, який провадить підприємницьку діяльність у сфері сільського і лісового господарства та рибальства та відповідає критеріям, встановленим у пункті 209.6 цієї статті (далі - сільськогосподарське підприємство), може обрати спеціальний режим оподаткування (п.209.1 ст.209ПКУ).
Сільськогосподарським вважається підприємство, основною діяльністю якого є постачання вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів/послуг, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно. (п.209.6 ст.206 ПКУ).

Суб’єктами спеціального режиму оподаткування можуть бути зареєстровані виключно юридичні особи, які є резидентами України. Укладання угод про створення спільної діяльності не передбачають створення юридичної особи, а тому реєстрація суб’єктом спеціального режиму оподаткування, визначеного ст.209 ПКУ, на таких осіб не розповсюджується.

10/05/16 17:03  nata33Отправить письмо   Дерево
два підприємства, які на загальній системі планують проводити СГ виробництво в рамках договору про спільну діяльність.
Чи може така діяльність підприємства в рамках Договору про спільну діяльність підпадати під спецрежим оподаткування, - ст. 209 ПК?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100