RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Питання по позову до податкової

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/05/16 09:16  Yuliia88 > Евгений Осычнюк    16/05/16 08:39Дерево
Дякую за пораду, обов'язково звернуся, вже в пошуках. просто через те що сума нарахована податковою дуже велика всі як один юристи адвокати намагаються взяти з мене якомога більше((( тому хочу і сама хочь трохи розуміти. Чи не підкажете всеж в чому помилка, якщо кажете що частково вірно та які ж строки у мене для подання до суду? Дуже вас прошу!

16/05/16 08:39  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Yuliia88    15/05/16 20:46Дерево
1) частково вірно 2) дивлячись в якій частині позову 3) не тільки юрист, а взагалі може будь-хто. Наполегливо Вам раджу звернутися до профільного спеціаліста, бо з вірогідністю 95% програєте справу.

15/05/16 20:46  Yuliia88   Дерево
Добрий день. У нас наступна ситуація. Податкова провела документальну позапланову невиїздну перевірку. Наказ про перевірку мені не направляли!!! Потім видали податвове повідомлення-рішення, податкову вимогу та рішення про сплату штрафних санкцій. Хочу подавати позов про визнання протиправною перевірки, визнання нечинним акту та скасування податкового повідомлення-рішення , рішення про застосування штрафних санкцій, та вимоги про сплату боргу (недоїмки)
Питання:
1. чи вірно буду сформульовані вимоги до суду?
2. які у мене є строки для подання позовної заяви? (ніде не можу знайти такі строки)
3. чи дійсно мою справу у суді може вести лише адвокат??? а звичайний юрист по довіреності хіба не має такого права??

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100