RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ФОРУМ ФЛУДЕРОВ

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сторінки суддів в рос. однокласниках


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/16 21:06  Петренко > Петренко    17/05/16 00:22Дерево
Якщо це звичайно не загроза нац. безпеки, чи не порушує це певні правила судівської діяльності, взагалі будь-які правові норми? З боку суддів це б був абсурд, вже не говорячи про етичний момент?

17/05/16 00:22  Петренко   Дерево
Якщо це законно, чи це нормально в сьогоднішній ситуації? Тим більше що російські спецслужби контролюють їх тепер явно. І якщо взяти етичну сторону: надписи руко*оп, картинка жінки топлес (хай і не на фото, а на рисунку), специфічні цитати типу "я снизу, одеяло сверху", це який образ суддів формується? Можливо якщо їдеш в судді треба уникати таких опусів, і не треба творити зайвих "блондинок в законі". І - ще одна тенденція -- фото голови із затилку, як в представниць судової так і правоохоронної системи - це що альтернативний спосіб балаклави?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100