RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Мирова угода. Судовий збір


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/07/16 15:14  incoОтправить письмо > target shooter    18/05/16 18:07Дерево
Хотелось бы узнать, вам судебный сбор был возвращен или нет государством? Сейчас стоит именно вопрос по заключению мирового соглашения и интересует судебный сбор - государство или все таки ответчик возвращает.

20/05/16 11:20  Rossi > target shooter    19/05/16 00:11Дерево
Не обязательно прописывать. Судебный сбор возвращается в силу закона по факту прекращения производства.

19/05/16 00:11  target shooter > Rossi    18/05/16 18:43Дерево
Таким чином, ми маємо прописати пункт у мировій угоді, який передбачає повернення судового збору судом? Чи може це бути підставою у відмові в затведженні мирової угоди?
Підкажіть, будь-ласка!

18/05/16 18:43  Rossi > target shooter    18/05/16 18:07Дерево
да, можно вернуть

18/05/16 18:07  target shooter   Дерево
Шановні колеги, чи підлягає судовий збір поверненню після укладання мирової угоди у господарському судочинстві? Аналогічні теми є на форумі, але вони належно не розкриті.
Адже, у відповідності до п. 7 ст. 80 ГПК господарський суд припиняє провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена господарським судом. Про припинення провадження у справі виноситься ухвала, в якій мають бути вирішені питання про розподіл між сторонами судових витрат, про повернення судового збору з бюджету, а також можуть бути розв'язані питання про стягнення штрафів, передбачених у пунктах 4 і 5 частини другої статті 83 цього Кодексу.
До того ж, згідно до п. 5 ч. 1 ст. 7 ЗУ "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі закриття (припинення) провадження у справі (крім випадків, якщо провадження у справі закрито у зв’язку з відмовою позивача від позову і така відмова визнана судом), у тому числі в апеляційній та касаційній інстанціях.
Враховуючи викладене, є правильним вважати, що при укладенні мирової угоди ми можемо розраховувати на повернення судового збору?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100