RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судовий збір спадщина

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

31/05/16 18:03  Микола РН > ОК АКА Олюня    23/05/16 17:56Дерево
Ув. Ольга спасибо за замечание, а по сути вопроса что-то можете посоветовать?

23/05/16 17:56  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Микола РН    23/05/16 17:47Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. подфорум Судебный сбор.

23/05/16 17:47  Микола РН   Дерево
Прошу поради з такого питання.
Помер батько.
Я та інший спадкоємець подали заяву про прийняття спадщини.
Минуло шість місяців.
Інший спадкоємець, не дочекавшись подання мною правовстановлюючих документів звернувся до нотаріуса про видачу свідоцтва, який йому звичайно відмовив у видачі останнього, у зв’язку з чим вказаний спадкоємець звернувся до суду про визнання права власності на спадкове нерухоме майно.
Я не заперечував и не заперечую його право.
Я подав усі необхідні документи нотаріусу для оформлення спадкоємцями свідоцв і все сам отримав свідоцтво.
Звичайно, що рішення суду буде на користь спадкоємця.
Чи буде стягнуто судом з мене на користь такого спадкоємця судовий збір?
Що необхідно зробити, щоб не сплачувати цей збір, адже я не перешкоджав спадкоємцеві оформлювати своє право на спадщину, в матеріалах справи відсутні цьому докази, є лише рішення нотаріуса про відмову видати свідоцтво.
У позовній заяві відсутнє прохання позивача про стягнення з мене судового збору на його користь, але ж суд може стягнути з мене такий судовий збір ?
Дякую за поради!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100