RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Скасувати рішення реєстратора. Хто відповідач

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/05/17 13:07  korsikovОтправить письмо > Евгений Осычнюк    20/05/17 07:24Дерево
Дякую що підтвердили мою думку по підсудності.

20/05/17 07:27  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > amator2    20/05/17 01:34Дерево
"Получается, что единственный путь для отмены - это административный иск об отмене решения гос. регистратора" - не получается, поскольку по КАСУ могут обжаловаться только незаконные действия, а тут было законное. Я вообще не вижу, в чем тут трудность - подавайте регистратору решение апелляции, как основание для отмены записи (если она еще существует).

20/05/17 07:24  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > korsikov    19/05/17 19:03Дерево
Нерухомості, бо це виключна підсудність.

20/05/17 01:34  amator2 > Евгений Осычнюк    2/06/16 17:32Дерево
А если регистрация права собственности была в 2014 году по решению суда.
Решение суда в 2017 году отменяют в апелляции.
В этом случае отмена регистрации права собственности должна происходить по материальному праву 2014 года?

А в законе 2014 года не было такого основания для отмены, как
предусмотрено теперь ч.2 ст.26 "скасування на підставі рішення суду документів, на підставі яких проведено державну реєстрацію прав".

В редакции закона 2014 года единственным основанием отмены было решение суда об отмене решения гос. регистратора.

Proof:
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Получается, что единственный путь для отмены - это административный иск об отмене решения гос. регистратора.

Но что со сроком исковой давности? 6 месячный срок пропущен.
И регистратор никакого нарушения в 14 году не допустил, принимая решение на основании действительного тогда решения суда.
Чего ожидать на практике?

Или в этом случае следует ожидать гражданский иск по ЦПК об отмене права собственности?

19/05/17 19:03  korsikovОтправить письмо > Евгений Осычнюк    19/05/17 18:34Дерево
А яка, на вашу думку, територіальна підсудність повинна бути, за місцем знаходження нерухомості чи реєстрації відповідача?

19/05/17 18:34  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > korsikov    19/05/17 18:26Дерево
Ніхто не повинен, бо не буде публічно-правового спору. Рішення буде виконуватись як звичайна реєстраційна дія.

19/05/17 18:26  korsikovОтправить письмо > Евгений Осычнюк    19/05/17 18:16Дерево
Дякую.
А хто ж з боку реєстраторів повинен бути. Того ж реєстратора немає як і всієї районної служби. Правонаступників у них немає.
Мінюст в особі облуправління? Хтось з реєстраторів повинен буде виконати рішення коли його постановлять.

19/05/17 18:16  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > korsikov    19/05/17 17:09Дерево
Якщо реєстратор не знав - то тут мова не про скасування реєстрації, а спір про право, і відповідачем буде сама ця особа (по ЦПК).

19/05/17 17:09  korsikovОтправить письмо > mariska    1/06/16 23:01Дерево
Щоб не плодити теми спитаю тут.
Цікавить юрисдикція таких справ на сьогодні.
В який суд звертатися і хто відповідач у справі про скасування державної реєстрації якщо для реєстрації фізособа подала неправдиві відомості. Реєстратор не знав що відомості неправдиві. І тієї реєстраційної служби і відповідно реєстратора немає.

3/06/16 13:39  Marlboro!Отправить письмо > mariska    3/06/16 13:29Дерево
Правонаступником визнано Мінюст

3/06/16 13:33  mariska > Евгений Осычнюк    2/06/16 17:32Дерево
Може і не потрібен буде позов якщо спрацює. Дякую всім.

3/06/16 13:29  mariska > Marlboro!    2/06/16 16:29Дерево
Про процес заміни на неналежного на належного відповідача я знаю. Просто я не знаю та кого потім замінювати неналежного відповідача. На роботі всі по різному радять кого вказувати відповідачем і яка підсудність, а я в адміністративному процесі не разу не брала учать, тому вирішила підстахуватись і спитати на форумі.

2/06/16 17:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > mariska    2/06/16 16:25Дерево
"Ст. 37 закону про реєстрацію (у випадку коли право виникло на підставі рішення суду) не дозоляє скасовувати його реєстрацію через звернення до реєстраційної служби" - а Ви уважно читали, що я Вам написав? До чого тут оскарження дій реєстратора взагалі? "У разі скасування на підставі рішення суду...документів, на підставі яких проведено державну реєстрацію прав, скасування записів про проведену державну реєстрацію прав...до Державного реєстру прав вноситься запис про скасування державної реєстрації прав" (С). У Вас якраз скасований документ, на підставі якого проведено державну реєстрацію прав - тобто рішення суду. Тому подаєте реєстратору ухвалу апеляції, і він повинен скасувати реєстрацію права власності, що була проведена на підставі рішення суду.

2/06/16 16:29  Marlboro!Отправить письмо > mariska    2/06/16 16:25Дерево
А Вам постанови пленуму ВАСУ, на яку я дав посилання, недостатньо?

2/06/16 16:25  mariska > Евгений Осычнюк    2/06/16 13:02Дерево
Рішення не визнавалося незаконним. Вимога в зразку одна: скасувати таке-то рішення державного реєстратора. Про порушення з боку реєстратора не йдеться. Просто закон імперативно встановлює такий порядок скасування реєстрації, проведеної після 2013 року на підставі рішення суду. Ст. 37 закону про реєстрацію (у випадку коли право виникло на підставі рішення суду) не дозоляє скасовувати його реєстрацію через звернення до реєстраційної служби.
Бажано було б отримати якесь посилання на пленум або узагальнення судової практики чи постанову ВСУ щодо належних відповідачів в даній ситуації.

2/06/16 13:02  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > mariska    2/06/16 11:10Дерево
"В моєму зразку позову така сама ситуація і окружний суд задовольний той позов" - тобто визнав дії реєстратора незаконними? Це якійсь нонсенс, дате посилання на постанову. До речі, її реєстратор не оскаржував? На мою думку, тут адмінсуд взагалі ні до чого, оскільки порушень реєстратором не було. Все врегульовано ч.2 ст.26 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] подаєте реєстратору ухвалу апеляції щодо того рішення, за яким виникло право - і він скасовує реєстрацію, судитися з реєстратором не треба.

2/06/16 11:10  mariska > Евгений Осычнюк    2/06/16 08:32Дерево
Право власності було зареєстровано на підставі рішення суду. Апеляційний суд скасував це рішення. В моєму зразку позову така сама ситуація і окружний суд задовольний той позов. На момент реєстрації рішення на підставі якого було зареєстровано право власності набуло законної сили. Нажаль його оскаржили після реєстрації права власності.

2/06/16 08:36  Marlboro!Отправить письмо > mariska    1/06/16 23:01Дерево
Вказуйте відповідачем реєстратора і ДРСУ, а також просіть суд залучити до справи Міністерство юстиції (або самі їх одразу і вказуйте додатково до цих двох) - пункт 9 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2/06/16 08:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > mariska    1/06/16 23:01Дерево
А Ви впевнені, що цей позов взагалі потрібен? Реєстратор порушив вимоги закону при реєстрації власності? Якщо порушив, то подавайте позов до порушника, а вже у адмінсуду буде боліти голова, ким замінити сторону. Якщо скасування не пов"язане з порушеннім з боку реєстратора, то у позові буде відмовлено.

1/06/16 23:01  mariska   Дерево
Готую позов про скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію права власнсоті. Мені дали зразок, який датований кінцем 2014 року. В ньому відповідач державний реєстратор реєстраціної служби міськраонного управління юстиції (який виносив оскаржуване рішення) та Державна реєстраціна служба України (ДРСУ). Той позов був задоволено. Але зараз, наскількі я знаю, ДРСУ реорганізували. Хто зараз буде відповідач або відповідачі за такою вимогою?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100