RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податківці мали права направляти податкову вимогу чи ні?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/06/16 08:12  Marlboro! > Платник податків    9/06/16 22:29Дерево
Скасування ППР судом передбачає, що цей ППР був незаконний з дати його прийняття, а відтак він ніколи не мав юридичної сили і юридичних наслідків. Тому податкова вимога буде незаконною в силу відсутності податкового боргу, по якому вона була надіслана.

9/06/16 22:29  Платник податків > Marlboro!    9/06/16 21:18Дерево
Справа в тому, що враховуючи факт скасування судом ППР, податківці досить агресивно настроєні і беззаперечно вважають вимогу правомірною!! (( якщо я звернуся до суду з окремим позовом про скасування вимоги, суд мені відмовить, враховуючи узгодженість грошової суми до моменту мого звернення до суду з вимогою скасувати ППР?

9/06/16 21:18  Marlboro! > Платник податків    9/06/16 20:39Дерево
1) ППР став узгодженим
2) Пункт про неузгодженість ППР стосується ситуації, коли позов подано до спливу строку сплати ППР. В загальному порядку це 10 днів, у Вас, наскільки можна припустити, транспортний податок, там дійсно 60 днів

По ідеї вимога має вважатись скасованою автоматично, але все ж запитайте в податковій чи анулювали вони її в своїх базах, а також напишіть в податкову заяву де опишіть про скасування ППР і потребу анулювання вимоги. Це дасть Вам відповідь чи потрібно окремо скасовувати вимогу у Вашій ситуації

9/06/16 20:39  Платник податків   Дерево
Підкажіть будь-ласка, що робити в такій ситуації?

Отримав я ППР, яким мене зобов'язали сплатити відповідне грошове зобов'язання протягом 60 днів з моменту отримання такого ППР.

Вищезазаначений термін я проігнорував и десь через пів року звернувся до суду з позовом про оскарження ППР.

При цьому, вже після звернення мною до суду, податківці направили мені податкову вимогу.

Суд мій позов задовольнив і тепер я не знаю шо робити з цією податковою вимогою.

Коли я звертався через пів року після отримання ППР до суду, відповідне грошове зобов'язання було узгодженим чи ні? В ст. 56.18 ПКУ написано, что я маю право протягом трьох років оскаржити ППР. Також в даній статті зазначено, що при зверненні до суду грошове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили - мається на увазі при зверненні протягом трьох років, чи протягом строку, зазначеного у ППР?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100