RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Представник потерпілого


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/02/18 10:38  Marlboro! > wonderfully    22/02/18 10:05Дерево
Дякую за відповідь

22/02/18 10:05  wonderfully > Marlboro!    20/02/18 21:00Дерево
Тоді так і робіть :)
Щодо 3 питання, то пояснення, по суті не є доказом. Доказом є показання. Щодо слідчих дій, то в контексті цього питання - матимуть доказову силу.

20/02/18 21:00  Marlboro! > wonderfully    20/02/18 19:58Дерево
Справа в тому, що цей представник - це я :)
Я прийшов до слідчого просто передати деякі документи по справі, а він побачивши в мене довіреність (і будучи обізнаним про перебування потерпілого дуже далеко) запропонував залучити представником. Як раз в той момент, коли я хотів сказати, що "я не адвокат, КПК і ващє" - я подумав... собс-но, а чому б і ні?! [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Я родич, потерпілий під ст.59 КПК не підпадає.
Загалом в мене немає планів приймати якусь активну участь в справі. Якщо й доведеться подавати якісь додаткові док-и чи пояснення, то я буду направляти їх поштою від імені потерпілого (хай на божому суді посудять за це).
Але в принципі я допускаю, що в майбутньому може виникнути потреба вступити в якихось діях саме як представник на досудовому.
Тому питання загалом ті ж, але з позиції потерпілого ))

20/02/18 19:58  wonderfully > Marlboro!    20/02/18 11:59Дерево
Законного представника може бути залучено тільки (ст. 59 КПК України):
- якщо потерпілим є неповнолітня особа;
- або особа, визнана в установленому законом порядку недієздатною чи обмежено дієздатною.

1. Заперечуйте проти його залучення, заявляйте клопотання про скасування постанови про залучення особи як законного представника.
2. Така постанова не оскаржується на стадії досудового розслідування.
3. Ваша позиція, що не мають.

Заявляйте клопотання слідчому про , зверніться до процесуального керівника із клопотанням про скасування постанови про залучення особи як законного представника.

Крім того, зверніть увагу, що як законні представники можуть бути залучені батьки (усиновлювачі), а в разі їх відсутності - опікуни чи піклувальники особи, інші повнолітні близькі родичі чи члени сім’ї, а також представники органів опіки і піклування, установ і організацій, під опікою чи піклуванням яких перебуває неповнолітній, недієздатний чи обмежено дієздатний (ст. 44 КПК України).

Які докази на підтвердження родинного зв'язку ?!

20/02/18 11:59  Marlboro! > 1/2    20/02/18 11:52Дерево
В суді ця особа не претендує на представництво. Поки-що річ тільки про участь в досудовому розслідуванні, знайомство з матеріалами, і процесуальну долю доказів якщо ця особа буде приймати участь в розслідуванні.

20/02/18 11:52  1/2 > Marlboro!    19/02/18 17:56Дерево
Його просто не допустить суд.
Далі все просто: слідчий хороший, а суд поганий...

19/02/18 17:56  Marlboro! > Voprospodelu    21/06/16 13:01Дерево
Колеги, ситуація.
Кримінальна справа по 191 КК. Є потерпілий який цивільним позивачем наразі не являється. Проживає в іншому місті дуже далеко від органу досудового розслідування і в зв'язку з цим ввірив представництво своєму родичу (є довіреність нотаріальна).
Цимес в тому, що родич не адвокат. Але слідчий органу все рівно залучив на підставі довіреності його постановою як законного представника.

1. Які проблеми з цим можуть бути якщо ця особа в подальшому фактично і буде вчиняти якісь дії в органі як представник?
2. Чи можуть інші сторони провадження оскаржити таку постанову і які будуть наслідки її скасування (якщо таке буде)?
3. Чи мають доказову силу подані в орган таким представником пояснення по суті і від імені потерпілого, докази отримані при проведенні слідчих дій якщо слідчі дії проводились на підставі пояснень псевдопредставника?

21/06/16 13:21  Rossi > Voprospodelu    21/06/16 13:01Дерево
Доверенность вообще не нужна. Для подтверждения полномочий потребуют договор или ордер (иногда требуют оба документа).

21/06/16 13:15  KoltvladОтправить письмо > Voprospodelu    21/06/16 13:01Дерево
Потрібно. Уважно почитайте ст.ст. 50, 58 КПК України.

21/06/16 13:01  Voprospodelu   Дерево
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи потрібно потерпілому укладати договір з адвокатом на представництво його (потерпілого) інтересів у кримінальній справі чи достатньо лише довіреності?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100