RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адвокат та податкова консультація


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/06/16 14:31  kodakОтправить письмо > Marlboro!    22/06/16 17:12Дерево
спасибо!!!

22/06/16 17:12  Marlboro! > kodak    22/06/16 15:10Дерево
Як по Вашому податкова може надати консультацію ФОПу, якщо не буде навіть звати його імені? Консультація, як слідує і з її назви, і зі статті 52 ПКУ, є індивідуальною - тобто, адресованою персонально конкретному платнику податку. А за таких умов як у Вас адресувати її нікому.

Стосовно податкової, то наразі в письмовій формі консультації надають тільки ДФСУ та ГУ ДФС області (чи ДПІ районів м. Києва). Для того, щоб консультація була надана ФОПу, звертатись треба до ГУ ДФС/ДПІ територіальної одиниці (області чи району Києва) до якого відноситься ФОП.

22/06/16 15:10  kodakОтправить письмо > Marlboro!    21/06/16 18:18Дерево
не для адвоката, а для ФОПа.

22/06/16 03:44  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kodak    21/06/16 17:07Дерево
нельзя.
Все, что о налогах адвокатов и/или самозанятых, в форуме Азбука для ЧП / ФЛП, общие вопросы по Налоговому кодексу здесь.
в форуме Адвокатура - все сугубо цеховые вопросы, кроме обычных налоговых и отчетных проблем, которые, как у любого самозанятого.

21/06/16 18:18  Marlboro! > kodak    21/06/16 15:50Дерево
Чьот не зрозуміло - Ви консультацію хочете отримати на користь ФОПа чи адвоката?
Якщо адвоката, то для чого Вам все так ускладнювати? Можете просто в запиті на консультацію викласти ситуацію як "Прошу представити, що гіпотетично склалась наступна ситуація...". В запиті Вам зовсім не обовязково душу вкладати, достатньо вказати всю інфу, яка може вплинути чи мати значення при вирішенні питання.

П.С. Ваше запитання ніяк не стосується адвокатури.

21/06/16 17:07  kodakОтправить письмо > ОК АКА Олюня    21/06/16 15:59Дерево
Вибачте. А можливо в такому випадку перенести мою тему в розділ адвакатура?

21/06/16 15:59  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kodak    21/06/16 15:50Дерево

21/06/16 15:50  kodakОтправить письмо   Дерево
Добрий день. Як Ви вважаєте, чи може адвокат посилаючись на договір укладений з ФОП платником рентної плати - вода, не вказуючі його найменуання, ІНН та інше ( додати копію договору де "забелитЬ" ФОПа), звернутись до податківців для отримання податкової консультації ? В договорі буде вказано про заборону розголошувати персон. дані ФОПа, і надано право адвокату звернутись до податківців для отримання податкової консультації за конкретним питанням щодо плати рентної плати? Мене бентежить - 14.1.172 пункту 14.1 статті 14 ПКУ податкова консультація - допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування нарахування та сплати податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган. І також звернення до подтакової не за місцем реєстрації ФОПа ?? а наприклад за місцем реєстрації адвоката?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100