RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реєстрація змін до статуту акціонерного товариства

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

24/06/16 10:25  decisionmakerОтправить письмо > gloria60    24/06/16 09:50Дерево
Да тільки як їх надати, якщо реєстраційна комісія від представників в кращому випадку бере копії довіреностей.

А в деяких представників є довіреність на глосування в декількох АТ, що входять до групи компаній, що також ускладнює отримання оригіналу.

24/06/16 09:50  gloria60 > Axel-    24/06/16 09:30Дерево
+100..
Подруга (корпоративщик крупного холдинга) рассказывала, что в разных регионах по-разному, но есть регионы, где регистраторы требовали все доверки

24/06/16 09:30  Axel- > Mark-Don    24/06/16 08:58Дерево
Знаете, я тоже в свое время был убежден, что такое требовать никто не будет, но месяц назад таки потребовали.

24/06/16 09:25  decisionmakerОтправить письмо > decisionmaker    23/06/16 19:04Дерево
Колеги а в когось в практиці було, що подавали не весь протокол ЗЗА а витяг з протоколу по необхідним питанням ?
В мене в практиці особисто ні, я подавав завжди повний протокол ЗЗА, але то в мене були позачіергові збори.
А зараз в мене протокол чергових загальних зборів в якому окрім питаннь що стосується статуту ще 15 інших.

24/06/16 09:20  decisionmakerОтправить письмо > Mark-Don    24/06/16 08:58Дерево
Також не стикався, але це новий пункт закону, в попередній редакції він був відсутній, а з його тексту не зовсім зрозуміло чи він повинний застосовуватись до акціонерних товариств.

п. 20. ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

24/06/16 09:16  decisionmakerОтправить письмо > Mark-Don    24/06/16 08:57Дерево
В законі прямих норм немає.
Просто в попередній редакції був пункт, про документ що підтверджує правомочність.
І більшість реєстраторів вимагали перелік зареєстрованих акціонерів.
Також деякі неадеквати ще і просили протоколи лічільної.
Просто зараз трішки змінився порядок реєстрації, документи спочатку подаються не до реєстратора, а в Центр надання адміністративних послуг, а вже потім центр передає реєстратору.
Так як трішки піджимають строки, подальшої подачі пакету документів в НКЦПФР в тому числі і примірника статуту не сильно хочеться втратити час в держ реєстрації.

24/06/16 08:58  Mark-DonОтправить письмо > Axel-    24/06/16 01:38Дерево
"...регистратор не попросит у вас доверенности от всех, кто пришел голосовать по доверенности..."
Никогда с таким требованием не сталкивался.
Но попросить действительно может, как и вообще все, что в голову взбредет.

24/06/16 08:57  Mark-DonОтправить письмо > decisionmaker    23/06/16 19:04Дерево
"1. перелік акціонерів зареєстрованих реєстраційною комісією, що приймали участь в загальних зборах?
2. протокол лічильної комісії щодо підсумків голосування по питанню порядку денного щодо затвердження статуту в новій редакції"
- просто интересно - где Вы это в законе увидели ?

24/06/16 01:38  Axel- > decisionmaker    23/06/16 19:04Дерево
По моим соображениям нет, т.к. указанные требования применяются к ООО и, у кого там еще есть участники? Но это не значит, что регистратор не попросит у вас доверенности от всех, кто пришел голосовать по доверенности.

23/06/16 19:47  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > decisionmaker    23/06/16 19:04Дерево
всё по АО у нас в форуме Финансы и Ценные Бумаги

23/06/16 19:04  decisionmakerОтправить письмо   Дерево
Шановні колеги прошу Вашої допомоги в наступному питанні?
У звязку з новою редакцією закону України "Про держ реєстрацію ЮО ТА ФОП"
У разі реєстрації змін до статуту акціонерного товариства.
Державному реєстратору окрім рішення Загальних зборів потрібно додатково подавати:
1. перелік акціонерів зареєстрованих реєстраційною комісією, що приймали участь в загальних зборах?
2. протокол лічільної комісії щодо підсумків голосування по питанню порядку денного щодо затвердження статуту в новій редакції.

І чи правильно я розумію, що п. 20. ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження, не застосовується до мого випадку тобто, якщо в мене на загальних зборах акціонерів були зареєстрованні представники юридичних осіб акціонерів АТ то мені не потрібно надавати державному реєстратору примірники довіреностей на підставі яких вони були зареєстровані та голосували по питанням порядку денного.
Заздалегіть вдячний за надані відповіді.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100