RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Авансовий звіт


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/04/17 19:39  Marlboro! > tanya-harchenko    14/04/17 16:45Дерево
Думаю не буде, ця квитанція ж скоріш за все не є фіскальним чеком.
Без (належно оформлених) підтвердних документів ця сума однозначно буде додатковим благом.
Зараз більшість банків пропонують послугу поповнення мобільного із систем клієнт-банк. Хай поповнює мобільний звідти, роздруковує платіжку чи виписку з рахунку та завіряє в банку.

14/04/17 16:45  tanya-harchenkoОтправить письмо > Marlboro!    24/06/16 12:55Дерево
Добрий день! Підкажіть будь-ласка! А якщо директор поповнює моб телефон ( який у нього в підзвіт) -квитанція з терміналу - це буде документом для авансового звіту. Одразу списуємо на затрати. Чи потрібно щось відображати в 1ДФ? І одразу питання телефон потрібно було показувати як додаткове благо? Дякую.

25/06/16 23:14  tnl7Отправить письмо > prettylola    24/06/16 12:49Дерево
можете и на карточный счёт перевести компенсацию за оплату оренды.
это просто способ оплаты (погашения) сотруднику сгл авансового отчёта.
нарушение 10 тыс грн в день - это правопорушення кассовый дисциплины.
моё предложение, чтобы избежать штрафных санкции - договориться о возврате 20 тыс грн директору от арендадателя как "помилкові" (есть много вариантов).
потеряете только на комиссии банка.
и не отражать данную операцию в учёте - т.е. вы, как бухгалтер, ничего не знаете (директор ничего не сообщал вам и не предоставлял никаких расчётных док-тов).
а потом, получив возврат ден. ср-в, провести операцию правильно, т.е. по 10 тыс грн в день сделать оплату.
возможно найти данную операцию только при встречке - т.е шанс маловероятен, чем отразить в учёте такой авансовый отчёт с квитанцией 10 тыс грн.
а подскажите в квитанции на 20 тыс грн стоит наименование предприятия-плательщика или только ФИО директора?

24/06/16 19:13  Marlboro! > Ощадкаса    24/06/16 18:37Дерево
приймають на себе повну відповідальність за всі дії ( і можливі порушення)

- на щастя, стаття 61 Конституції не передбачає відповідальності "за того парня"))
Штраф буде тільки на директора - так як порушення вчинене підприємством, а директор відповідальний за організацію роботи на підприємстві. В будь-якому разі "групового" штрафу там бути не повинно, але я не настільки зацікавлений, щоб перевіряти практику в реєстрі...)

24/06/16 18:37  Ощадкаса > Marlboro!    24/06/16 18:00Дерево
в даному випадку - працівник підприємства ( випадково -голова правління ))), а не факт що посадова особа) здійнили розрахунок готівкою, що перевишує нормативні обмеження.

в подальшому - підзвітна особа подає в бухгалтерію авансовий звіт в установлений термін - не пізніше наступного дня після понесення витрат....

А вже дві посадові особи , (керівник та ГБ) або принймні одна - цей звіт затверджують, як первинний документ для бух. обліку.
І приймають на себе повну відповідальність за всі дії ( і можливі порушення) що виникли у звязу зі здійсненням співробітником підприємства авансування готівкою/ карткою витрат понад встановлений ліміт...

інакше - всі б носили чемодани з готівкою в розрахунках один одному і писали б авансові звіти про витрачений "кеш".
А банкам би довелося пійти з арени )))
Може й таке відбувається в парелельній економіці... )

24/06/16 18:00  Marlboro! > Ощадкаса    24/06/16 17:38Дерево
Субєктом відповідальності є посадова (-ові) особи підприємства. Санкція передбачена тільки КУпАП.

24/06/16 17:38  Ощадкаса > Marlboro!    24/06/16 17:33Дерево
так.
хоча я так розумію (не будучи правником) що по діючій практиці правозастосування судами - відповідальність юридичної особи не вважаються адміністративною.
і 2 місяці з вченення/ встановлення правопорушення терміну може "не спрацювати" для не застосування санкцій

24/06/16 17:33  Marlboro! > Ощадкаса    24/06/16 17:31Дерево
КАК ИЗБЕЖАТЬ ШТРАФА налоговой

- почекати два (чи три? скільки там) місяців і він сам розсосеться

24/06/16 17:31  Ощадкаса > prettylola    24/06/16 12:49Дерево
дирехтор -должен читать нормативку

он не мог иначе, чем будучи в командировке, потртить в 1 день более 10 000 грн в расчетах с 1 юрлицом наличными или с карты.

у вас первый звопрос д.б.: КАК ИЗБЕЖАТЬ ШТРАФА налоговой за нарушение норм расчета наличными...

остальные вопросы решаются по ходу : 2х10=20, 4х5=20 и т д))

24/06/16 12:55  Marlboro! > prettylola    24/06/16 12:49Дерево
Так, можете відшкодувати на картку йому. При цьому за таких умов розрахунки будуть безготівкові, відтак питання обмеження готівкових розрахунків в будь-якому разі не буде підніматись.

24/06/16 12:49  prettylola   Дерево
Допоможіть буль-ласка, Директор оплатив власними коштами оренду нашого приміщення через відділення банку на суму 20000,00. Як можливо відшкодувати дані кошти, якщо діє обмеження щодо розрахунків на 10000грн. та чи можу я відшкодувати йому ці кошти не через кассу,а на його картковий рахунок!!! Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100