RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Що робити якщо зруйнований вентиляційний канал


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/07/16 14:44  Малена-Елена   Дерево
Доброго дня всім.
В житловому будинку мешканці декількох квартир самовільно зруйнували вентиляційний канал, та, без відповідних погоджень, провели в своїх квартирах перепланування, приєднавши площу, де повинен був бути вент.канал до своєї кухні.
Для фіксування даного факту була створена комісія з представників забудовника (будинок є новобудовою), ОСББ та власника приміщення, вентиляційний канал якого було зруйновано.
Зафіксувавши факт та встановивши власників квартир, які зробили дані дії, останнім було запропоновано за власний кошт відновити вентил.канал. Проте вони відмовились та не збираються проводити дії щодо такого відновлення.
Ми (ОСББ) плануємо провести наступні дії:
1) направити листа власникам квартир-порушникам, у якому встановити строк для добровільного приведення вентиляційних шахт в колишній стан, а у випадку бездіяльності – вжити заходів щодо прочистки вентканалів за рахунок ОСББ.
2) Коли сплине термін, встановлений для добровільного виконання – укласти з спеціалізованою фірмою договір на виконання послуг щодо прочистки вентканалів та виконати дії по їх прочистці, з подальшим зверненням до суду щодо компенсації витрат на послуги виконавця. Дані дії будуть проводитись відповідно до положень п. 1.4.6. Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17 травня 2005 року N 76 - «Власник, наймач (орендар) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення, що припустив самовільне переобладнання або перепланування, що призводить до порушення конструктивних елементів або засобів протипожежного захисту, зобов'язаний за свій рахунок привести це приміщення до попереднього стану. У разі, якщо самовільне перепланування або переобладнання приводить до погіршення технічного стану жилого будинку в цілому та порушуються права інших споживачів, зазначені роботи виконуються виконавцем послуг, питання відшкодування вартості цих робіт власником, наймачем (орендарем) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення вирішується у судовому порядку».
Звичайно ситуація при такому розвитку подій буде скандальною, але, поки що, розвиток подій в іншому руслі ми не бачимо.
Може хтось поділиться своїми думками з цього приводу, як швидше та ефективніше вирішити дану проблему.
Дякую всім за будь-яку інформацію та роздуми.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100