RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Переведення військовослужбовця в іншу в/ч

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

11/07/16 17:49  Garrincha01Отправить письмо > ОК АКА Олюня    7/07/16 16:53Дерево
швидкість як швидкість. Дані нпа я продивився до того як поставив на цьому ресурсі своє запитання. мені це вже не актуально, але для загального розвитку, якщо вам не складно, то покажіть де саме міститься відповідь у ваших посиланнях

7/07/16 16:53  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Garrincha01    7/07/16 12:26Дерево
скорость чтения у Вас уникальная - 16 мин и всё

7/07/16 12:26  Garrincha01Отправить письмо > ОК АКА Олюня    7/07/16 12:10Дерево
в тих нпа, на які ви даєте посилання відповіді на питання, яке мене цікавить не має.

7/07/16 12:10  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Garrincha01    7/07/16 12:01Дерево
Про положення про проходження військової служби відповідними категоріями військовослужбовців
Президент України; Указ, Положення від 07.11.2001 № 1053/2001 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України
Міноборони України; Наказ, Інструкція, Форма типового документа [...] від 10.04.2009 № 170 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

7/07/16 12:01  Garrincha01Отправить письмо   Дерево
Будь-ласка допоможіть знайти норму законодавства, яка б стверджувала про обов'язок командування військової частини при переведенні військовослужбовця контрактника до іншої частини передавати його особові документи. І чи є за бездіяльність по цьому питанню яка-небудь відповідальність. В нашому випадку через ненадання необхідних документів людині на новому місці служби не сплачують зарплату.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100