RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Передача корпоративних прав в управління


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/09/19 18:48  Mark-DonОтправить письмо > login2018    2/09/19 16:28Дерево
1. Нет
2. Нет

2/09/19 16:28  login2018 > Mark-Don    10/07/16 15:34Дерево
Чи потрібно вносити зміни до Статуту ТОВ при передачі корпоративних прав в управління ?
Чи потрібно управителю повідомляти податкову інспекцію про те, що управління здійснюється ним?

10/07/16 15:34  Mark-DonОтправить письмо > Fruzenshtern    10/07/16 13:47Дерево
"....не вказано про наявність ліцензії на управління у такого субєкта..." - если бы было нужно, то все было бы указано. Раз не указано - значит лицензия не нужна.

10/07/16 13:47  FruzenshternОтправить письмо > decisionmaker    9/07/16 13:49Дерево
Мається на увазі ст. 36 ЗУ "Про запобігання корупції"

1. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані протягом 30 днів після призначення (обрання) на посаду передати в управління іншій особі належні їм підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом.

У такому випадку особам, зазначеним у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, забороняється передавати в управління належні їм підприємства та корпоративні права на користь членів своєї сім’ї.

2. Передача особами, зазначеними у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, належних їм підприємств, які за способом утворення (заснування) та формування статутного капіталу є унітарним, здійснюється шляхом укладення договору управління майном із суб’єктом підприємницької діяльності.

3. Передача особами, зазначеними у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, належних їм корпоративних прав здійснюється в один із таких способів:

1) укладення договору управління майном із суб’єктом підприємницької діяльності (крім договору управління цінними паперами та іншими фінансовими інструментами);

2) укладення договору про управління цінними паперами, іншими фінансовими інструментами і грошовими коштами, призначеними для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, з торговцем цінними паперами, який має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління цінними паперами;

3) укладення договору про створення венчурного пайового інвестиційного фонду для управління переданими корпоративними правами з компанією з управління активами, яка має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління активами.

Передача корпоративних прав як оплата вартості цінних паперів венчурного пайового інвестиційного фонду здійснюється після реєстрації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку випуску цінних паперів такого інституту спільного інвестування.

у п. 1 ч. 3 цієї статті вказано можливість передачі корпоративних прав в управління субєкту господарювання, але не вказано про наявність ліцензії на управління у такого субєкта.
Чи необхідно шукати субєкта саме з ліцензією, чи можна передати простій юр особі чи ФОП?

9/07/16 13:49  decisionmakerОтправить письмо > Моргана    8/07/16 17:57Дерево
Нажаль в нашому законодавстві це є прогалиною.
З довірчого управління є лише два законопроекти і то вони вже багато років нікого не цікавлять.
На відміну від світового (європейського) законодавства де є багато інститутів права власності, в на є тільки володіння користування та розпорядження.

8/07/16 18:06  Mark-DonОтправить письмо > Моргана    8/07/16 17:57Дерево
О том, что спросил ТС, в законе "О финуслугах" ничего не пишется.
И услуга, о которой он пишет НЕ финансовая.

8/07/16 17:57  Моргана > Fruzenshtern    8/07/16 17:33Дерево
а в законе о фину слугах что пишется?

8/07/16 17:33  FruzenshternОтправить письмо   Дерево
Добрый день. Нужно передать корпоративные права ООО в управление. В Законе о предотвращении коррупции не корректно указаны субъекты которым можно передавать в управление эти права. Можно ли передать в управления права простому субъекту предпринимательской деятельности или у этого субъекта обязательно должна быть лицензия Национальной комиссии?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100