RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатский экзамен

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Стажування після здачі адвокатського іспиту, відтермінування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/07/16 13:05  arvirom > Hic et nunc    13/07/16 13:03Дерево
РІШЕННЯ № 107
Про термін дії свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту
«23» квітня 2016 року м. Київ
Рада адвокатів України, розглянувши звернення Голови Ради адвокатів Харківської області Гайворонської В.В. щодо терміну дії свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту для направлення особи на стажування і отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, врахувавши пропозиції членів Ради адвокатів України, керуючись статтею 55 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, Положенням про Раду адвокатів України, вирішила:
1. Роз’яснити, що в контексті положень частини другої статті 10 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», стажистом адвоката може бути особа, яка на день початку стажування має дійсне свідоцтво про складення кваліфікаційного іспиту. Свідоцтво про складення кваліфікаційного іспиту дійсне протягом трьох років з дня складення іспиту (стаття 9 Закону). Закінчення терміну дії свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту під час проходження стажування не є підставою для відмови особі у проходженні стажування для отримання нею свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
2. Секретарю Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити ради адвокатів та кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів, а також оприлюднити його на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.
Голова Ради адвокатів України Л.П. Ізовітова
Секретар Ради адвокатів України П.М. Гречківський

13/07/16 13:04  arvirom > Hic et nunc    13/07/16 13:03Дерево
Свидетельство действительно на протяжении 3 лет после сдачи

13/07/16 13:03  Hic et nuncОтправить письмо   Дерево
Колеги, поділіться інфою. Чи обов'язково зразу після здачі іспиту , отримання свідоцтва про його складення приступати до стажування ?..чи можна в часі відтермінувати стажування (на рік, наприклад), не приступаючи до стажування, маю на увазі?

Бігло проглянула Положення про організацію та порядок проходження стажування і не знайшла відповіді на це

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100