RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскаржити Постанову про накладення адмін.штрафу (пенсійний фонд)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/07/16 17:19  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > san4os-d    19/07/16 11:45Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Разрешения, Лицензии и Проверки

19/07/16 17:15  Marlboro! > san4os-d    19/07/16 15:03Дерево
Таке є і в ЗУ Про ЄСВ (може в других формулюваннях, але з тією ж суттю). Посилання на старий закон, скоріш за все, буде визнаним формальним недоліком постанови.

19/07/16 15:03  san4os-dОтправить письмо > Marlboro!    19/07/16 14:36Дерево
ще таке запитання - в постанові вони ще засилаються на п.6 ч 16. ст 106-1 "6) неподання, несвоєчасного подання, подання не за встановленою формою звiтностi щодо страхових внескiв, коштiв Пенсiйного фонду i Накопичувального фонду або подання недостовiрних вiдомостей, що використовуються в системi персонiфiкованого облiку, та iншої звiтностi i вiдомостей, передбачених цим Законом" - це ніяк не впливає на позовну заяву? Ця стаття втратила чинність ще в 2010 році.

19/07/16 14:36  Marlboro! > san4os-d    19/07/16 14:25Дерево
В такому разі постанова по адміністративному правопорушенні має бути скасована з підстав пропуску строків.
Те, про що Вам сказали в пенсійному, санкцій по КУпАП не стосується.

19/07/16 14:25  san4os-dОтправить письмо > Marlboro!    19/07/16 14:19Дерево
ні ця Постанова про накладення адміністративного штрафу на директора (посадову особу). Це конкретно прописано і в Протоколах і в Акті про правопорушення. Точніше ми відмовились підписувати акт, саме із за строків давності (9 років) вчинення правопорушення.

19/07/16 14:19  Marlboro! > san4os-d    19/07/16 14:17Дерево
Якщо річ про штраф по КУпАП, то так - я у Вас забув одразу це уточнити, чогось одразу подумав про адміністративний штраф на посадову особу.
Якщо це фінансова санкція на підприємство, а не посадову особу, то тоді там дійсно немає строків давності.

19/07/16 14:17  san4os-dОтправить письмо > Marlboro!    19/07/16 12:10Дерево
підкажіть, а ця позовна заява підлягає задоволенню на мою користь? Я просто телефонував в ПФ в м. Київ і мені сказали, що у такого правопорушення немає строку давності і що суд не задовольнить мою позовну заяву...У Вас була судова практика в таких справах?

19/07/16 12:10  Marlboro! > san4os-d    19/07/16 11:59Дерево
Я Вам на пошту скинув приблизний шаблон, там тоді просто допишете і все

19/07/16 11:59  san4os-dОтправить письмо > Marlboro!    19/07/16 11:57Дерево
не підважите як саме це все викласти в позовній заяві, можливо у вас під рукою є якась судова практика, щоб хоч трохи зрозуміти як писати позовну заяву?

19/07/16 11:57  Marlboro! > san4os-d    19/07/16 11:53Дерево
До місцевого суду. По другому питанню тут: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Безпечніше подавати за місцезнаходженням ПФУ який виніс постанову (щоб не доказувати судді застосування статті 19 КАСУ, якщо він сам не розбереться). Але можна і за місцезнаходженням оштрафованої особи.

19/07/16 11:53  san4os-dОтправить письмо > Marlboro!    19/07/16 11:47Дерево
як реалізувати? оскаржувати в вищестоящий орган ПФ чи до місцевого суду? і в який суд подавати позовну заяву, якщо відбулась реорганізація органів ПФ.

19/07/16 11:47  Marlboro! > san4os-d    19/07/16 11:45Дерево
Оскаржуйте в звязку з пропуском строку передбаченого статтею 38 КУпАП.
Строк рахується з дня подачі відповідного звіту.

19/07/16 11:45  san4os-dОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Допоможіть в принциповій ситуації, а саме в 2016 році було було проведена позапланова перевірка Пенсійним Фондом нашого підприємства з питань дотримання вимог законодавства щодо дотримання вимог законодавства щодо достовірності відомостей поданих до Державних реєстрів загальнообовязкового державного соціального страхування за період з 01.01.2007 - 21.12.2017 рр., встановлено правопорушення п.4 ч. 2 ст 17 - Закону про загальнообовязкове держ.пенс. страхування" - "не вірно зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків." Скажіть чи можна це все оскаржити? адже зараз 2016 рік, а вони виявили порушення майже 10 річної давності...Що нам можна зробити? Як оскаржувати? Штраф - 340 грн. - але платити принципово не хочеться, адже пройшло вже скільки часу - а вони тільки "проснулись"...Часу на оскарження є 10 днів - потім штраф подвоюється.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100