RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адмін позов. Визнати протиправним та скасувати рішення і розглянути заяву повторно. Скільки вимог?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/10/16 11:53  Yuriy78 > psorkin    20/07/16 14:41Дерево
На разі при такому формулюванні адмінсуди вважають це як дві вимоги і наголошують на необхідності сплати судового збору як за дві вимоги.
Це перевірено на практиці.

21/07/16 14:55  Red Tag > Marlboro!    21/07/16 13:49Дерево
Вообще не понятно как можно требовать "рассмотреть по сути". Они уже рассмотрели по сути как понимали и могли. Приняли решение, которое заявитель посчитал необоснованным (видимо, раз "по суті не розглянули."), значит требование одно: отменить решение, как необоснованное и противоправное. Получится решение по заявлению не принято, т.к. принятое отменено. Далее, если суд не компетентен принимать решение вместо органа, то вопрос должен быть рассмотрен только лишь в силу предписания закона, который обязывает орган, наделенный компетенцией, рассмотреть неупереджено, об"ективно, в соответствии с законом... как-то так. А тут принуждение к исполнению органом своих обязанностей. Когда необоснованное решение вынесено, то обязанности что-либо рассматривать нет. Решение скасовано, выноси новое решение...

21/07/16 13:49  Marlboro! > psorkin    21/07/16 13:43Дерево
Хм, звучить чудово)) Якось не просліджую в цьому прямої логіки, але такий підхід, звісно, є більш справедливим (і безумовно більш вигідним).

21/07/16 13:43  psorkin > Marlboro!    20/07/16 16:54Дерево
В постанові ВАСУ надибав таке
"Таким чином, перевіряючи правильність сплати позивачем судового збору та визначаючи кількість вимог немайнового характеру, звернених до суду, необхідно враховувати, що вимога про визнання протиправними акта, дії чи бездіяльності як передумови для застосування інших способів захисту порушеного права (скасувати або визнати нечинним рішення чи окремі його положення, зобов’язати прийняти рішення, вчинити дії чи утриматися від їх вчинення тощо) як наслідків протиправності акта, дій чи бездіяльності є однією вимогою."

20/07/16 16:54  Marlboro! > psorkin    20/07/16 14:41Дерево
Вимоги дві, - логіка з того, що кожна з цих вимог могла б бути заявлена і задоволена окремо. Так само при Вашому формулюванні одна з вимог може бути задоволена при відмові у задоволенні другої.

Але Ви можете спробувати заявити як одну вимогу - не розбиваючи по пунктах 1.скасуваті та 2.зобов'язати. Є гіпотетичний шанс, що суддя прийме таку заяву.

20/07/16 14:41  psorkin   Дерево
Була подана заява до органу. Рішенням органу заяву відхилили і по суті не розглянули. Подається адмінпозов "скасувати рішення і зобов'язати розглянути заяву по суті". Скільки тут позовних вимог одна чи дві?
Якщо можна, відповідь обґрунтувати.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100