RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Закон О системе гарантирования вкладов физических лиц неконституционный

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

1/08/16 11:57  Marlboro! > Red Tag    1/08/16 11:32Дерево
Я з Вами згоден - визнання закону неконституційним з наслідками його неконституційності тільки з моменту прийняття рішення по суті передбачає, що КСУ і власне сама Конституція дозволяють, щоб протягом певного часу діяв неконституційний закон (від моменту прийняття до скасування). По логіці неконституційний закон має скасовуватись так, як недійсний правочин - без правових наслідків з моменту його прийняття.
Але на практиці наскільки я розумію таке буває тільки коли КС визнає своє рішення "преюдеційним" (таке, зокрема, було в рішеннях по суддівських пенсіях).

1/08/16 11:32  Red Tag > Marlboro!    29/07/16 23:05Дерево
Неконституционный - значит незаконный, я так полагаю, значит все, что было сделано, было сделано без правовых оснований. Раз без оснований, то полная реституция. Это если ИКР. Есть аренда, по которой в силу невозможности вернуть пользование взад, недействительность только на будущее. Наверное тут решат так же. Трудно переоценить экономическое значение такого решения - доверие к банку вырастет в разы (может на порядки)... А для существующих споров это решение - ни о чем...

29/07/16 23:05  Marlboro! > Red Tag    29/07/16 22:03Дерево
Да да, а потім доженуть, і ще зверху заплатять. Будуть говорити, що в період до рішення КС - закон діяв, гроші виплачені з правовою підставою, ідіть гуляйте.

А взагалі, я думаю, що не дадуть просто так закон скасувати - багато на кону. Це вони із суддівською пенсією дають суду розправлятись, а фонд це питання великих грошей.

Імхо, самий крайній варіант - скасування із порядком виконання рішення: відстроченням неконституційності закону в самому рішенні, зобов'язання ВРУ переписати закон певним чином, щось в такому дусі. Або обмежаться скасуванням ліміту в 200к (плюс там щось було про те, кому виплачують гроші в першу чергу).

29/07/16 22:03  Red Tag > Marlboro!    29/07/16 17:02Дерево
да, но что тогда с выплатами Фонду, которые банки платили? Деньги взад?

29/07/16 17:41  Marlboro! > Vedyn    29/07/16 17:17Дерево
Да, там перлами сиплять дай Бог...
Ну воно то зрозуміло: влада і злі банкіри за конституційність.
Для мене, однак, залишається незрозумілим, як все-таки в цю історію вписався Верховний суд.

29/07/16 17:17  VedynОтправить письмо > Marlboro!    29/07/16 17:03Дерево
Зі стенограми:
Запитання Гонтаревій В.О.: Будь ласка , скажіть, де ви бачите у Конституції місце такого органу як Фонд гарантування вкладів? Тому що я бачу в Конституції лише НБУ.

Гонтарева В.О.: Я можу Вам сказати, що я не є суддя КСУ, тому ви про це запитаєте КСУ. Я виконую закони України і я Вам вже прочитала, що ст. 3 про правовий статус Фонду, що Фонд є установою. Мене цей Закон влаштовує. Я не можу Вам відповісти на питання конституційності.)))

29/07/16 17:03  Marlboro! > Marlboro!    29/07/16 17:02Дерево
П.С. "наукова спільнота" - банда юридичних ВУЗів, яка дає свої заключення на запити КСУ в питаннях конституційної юрисдикції.

29/07/16 17:02  Marlboro! > Vedyn    29/07/16 16:11Дерево
З моменту визнання неконституційним.
Вчора читав, що "наукова спільнота" висловилась за неконституційність.

29/07/16 16:11  VedynОтправить письмо > Red Tag    29/07/16 15:59Дерево
Если он не соответствует Конституции - значит не подлежит исполнению.

29/07/16 15:59  Red Tag > Vedyn    29/07/16 15:50Дерево
принял к рассмотрению в 2015, а в апреле 2016 было заседание. А последствия зависят от решения. Наверное правильно не отмена, а признание неконституционным. Там ставятся под сомнение полномочие и создание Фонда гарантирования вкладов, как юрлица. Будем поживать - будем посмотрать

29/07/16 15:50  VedynОтправить письмо   Дерево
26.04.2016г. Конституционный суд принял к рассмотрению дело №1-26/2016 по обращению ВСУ на предмет соответствия Конституции ЗУ О О системе гарантирования вкладов физических лиц, данный процесс как инструмент влияния в на ситуацию. И какие последствия отмены Закона.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100