RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проверки полиции и штрафы налоговиков

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

10/12/16 10:46  алкоторговец > Marlboro!    11/08/16 18:57Дерево

11/08/16 18:57  Marlboro! > алкоторговец    11/08/16 18:55Дерево
Так, я теж на це сподіваюсь - буду слідкувати за справою.
Результат може бути юридично значущим в ряді практичних ситуацій.

11/08/16 18:55  алкоторговец > Marlboro!    11/08/16 18:50Дерево
Надеюсь, налоговики по этому делу подадут жалобу и мы дождемся решения ВАСУ )))
Спасибо.

11/08/16 18:50  Marlboro! > алкоторговец    11/08/16 18:48Дерево
Там про право призначення перевірки

11/08/16 18:48  алкоторговец > алкоторговец    11/08/16 18:39Дерево
пункт 80.2.2 НК, по-моему, обязывает налоговиков провести фактическую проверку.

11/08/16 18:46  Marlboro! > алкоторговец    11/08/16 18:39Дерево
В кодексі немає причинно-наслідкового зв'язку між актом перевіркою і ППР; тобто вказівки на те, що ППРу має завжди передувати перевірка.
По бланку ППР форми "С" (як власне і будь-якої іншої форми) - не знаю, особисто я, на відміну від суду, не бачу там слів "виключно акт перевірки"

11/08/16 18:39  алкоторговец > Marlboro!    11/08/16 18:28Дерево
Но тем же НК предусмотрены определенные виды проверок (перечень исчерпывающий). И если решение будет приниматься вообще без проведения проверки - будет ли это в рамках положений кодекса?

11/08/16 18:28  Marlboro! > алкоторговец    11/08/16 18:04Дерево
Цікава позиція, думаю вона не є явно позбавленою сенсу.

Хоча, я на мене, в цьому рішенні суд чомусь не вказує, яка норма обмежує податкову у прийнятті ППР і не на підставі власної перевірки. Суд пише: "Відповідно до додатку 10 Порядку № 1236 підставою для складання податкового повідомлення-рішення форми «С» є виключно акт перевірки" - але таке твердження спростосується мотивацією самого ж суду в цій справі: стаття 5 ПКУ встановлює пріоритет кодексу над всіма іншими НПА. Кодекс не містить вказівки на те, що рішення може бути прийняте тільки після оформлення акту перевірки, а порядок 1236, як підзаконний акт, не може вводити такого обмеження.

Тому я б сказав, що імовірний і інший варіант розвитку подій.

11/08/16 18:18  алкоторговец > алкоторговец    11/08/16 18:04Дерево
Кратко вывод суда:
У випадках, зазначених у пункті 2.1 цього розділу, відповідний структурний підрозділ органу державної податкової служби складає податкове повідомлення-рішення: за формою згідно з додатком 10 про застосування штрафної (фінансової) санкції (штрафу) за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби (форма "С").

Відповідно до додатку 10 Порядку № 1236 підставою для складання податкового повідомлення-рішення форми «С» є виключно акт перевірки, яким встановлено порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.

11/08/16 18:04  алкоторговец > Marlboro!    11/08/16 16:52Дерево
Спасибо.
Именно об этих нарушениях я и говорил.
Вот что удалось нарыть. очень много текста. По-вашему, законны выводы суда или нет. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/08/16 16:52  Marlboro! > алкоторговец    11/08/16 14:42Дерево
Залежно від суті порушень.
Якщо вони підпадають під визначені в законі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] , то бо-бо може бути і у підприємства.

11/08/16 14:42  алкоторговец   Дерево
Добрый день.
Частенько торговые объекты наших магазинов проверяет полиция на предмет соблюдения правил торговли алкоголем и табаком. Частенько выявляет нарушения и составляет на продавцов админпротоколы по ч.2 ст.156 КоАП. Админкомиссии выносят постановления и продавцов штрафует.
Могут ли эти протоколы и постановления на продавцов иметь негативные последствия для предприятия на которое выдана лицензия, например, наложение штрафов налоговиками.
Спасибо.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100