RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Єдиний державний реєстр судових рішень. Як часто оновлюють базу?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/08/16 09:18  РомкаОтправить письмо > Евгений Осычнюк    16/08/16 08:30Дерево
Да, трохи буває з ним таке )) Але як доповнення до інших джерел буває корисним

16/08/16 08:30  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ромка    16/08/16 07:35Дерево
Підтверджую Ваші спостереження і щодо загальних судів. До речі, цитований Вами сервіс в декількох випадках мене здивуав - на ньому "призначено до розгляду на...дату", а в реєстрі вже готове рішення. А взагалі, виходить як у відомому фільмі: "Что одін человек сделал, другой всегда разломать сможет" (С).

16/08/16 07:35  РомкаОтправить письмо > flatcher    15/08/16 19:09Дерево
З власних спостережень: раніше реєстр оновлювався декілька разів на день, потім, якщо пам'ятаєте, він часто "висів", працювати в рочочий час з ним було практично не можливо - після цього (десь останній рік точно) оновлюється реєстр раз на добу, десь під ранок. Але на вихідні може не оновлюватися, в понеділок може і на протязі дня оновитися. Це я можу сказати про оновлення бази щодо господарськиї судів (просто я регулярно моніторю рішення по банкрутству по судам декількох областей. Оскільки я це роблю, як правило, з одного компа і нові рішення світяться синім, то і про приблизно такий порядок оновлення бази з впевненістю можу сказать :) Щодо інших сцдів і інстанцій нічого не скажу, але, імхо, періодичність попадання така ж сама
З.І. Якщо Вас цікавить не сам текст рішення, а інфа більш-менш оперативна про стадію розгляду справи, то ось є сервіс [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Доречі - з його допомогою можна побачить сторони, які в реєстрі Ви не побачите, бо зашифровані (Особа_1 тощо ;)

16/08/16 03:40  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > candlelight    15/08/16 20:12Дерево
цитування Вікі в правових форумах не комільфо

15/08/16 20:12  candlelightОтправить письмо > flatcher    15/08/16 19:09Дерево
вікі каже, що адміністратором реєстру станом на 2011 р. було державне підприємство «Інформаційні судові системи» - може, ще й досі є
якщо справді так цікавить періодичність оновлення бази даних, можна спробувати їм зателефонувати)
(044)2073560 /знайшла в ЄДР за кодом 34614292/

15/08/16 19:09  flatcherОтправить письмо > Евгений Осычнюк    15/08/16 18:17Дерево
Наступного дня ніколи не бачив. Може не щастило. Як правило 2 - 3 дні. Це у "нормальних" суддів.
Оновлення бази цікавить, я вже писав.
Думав хтось знає регламент оновлення самої бази рішень.
Наприклад, 22-00 щодня, або 02-00 через день....десь так.

15/08/16 18:24  Marlboro! > flatcher    15/08/16 18:06Дерево
По порядку суддя надсилає наступного дня, а адміністратор опрацьовує рішення протягом 3-х днів: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Тобто, по канону рішення має зявитись через 4 дні з дня його ухвалення.

15/08/16 18:17  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > flatcher    15/08/16 18:06Дерево
Що таке "оновлення" у Вашому розумінні? Нові рішення додаються, старі видаленню не підлягають, за законом. За моїми спостереженнями, рішення може з"явитись наступного дня після ухвалення, а може взагалі ніколи. От у цьому проміжку часу все і відбувається.

15/08/16 18:06  flatcherОтправить письмо > Marlboro!    15/08/16 17:53Дерево
Я маю на увазі оновлення від "нормальних" суддів, які відсилають туди свої рішення вчасно. Те, що деякі судді роками не вносять, я знаю.
Цікавить саме оновлення бази. Не думаю що вона оновлюється з кожним рішенням. Певно що існує якась періодичність.
Десь читав, що рішення повинно з'являтися не пізніше 2-х діб після унесення. Дві доби на "знеособлення" рішення.

15/08/16 17:53  Marlboro! > flatcher    15/08/16 17:49Дерево
Залежить від оперативності надсилання суддею електронних версій рішень в ДСУ та, відповідно, швидкість опрацювання конкретного рішення адміністрацією (прибирання персональної інфи, тощо).
Конкретного періоду немає, як пощастить.

15/08/16 17:49  flatcherОтправить письмо   Дерево
Хто знає яка періодичність оновлення єдиного державного реєстру судових рішень? Цікавить як часто його оновлюють. Чи існує якийсь визначений час для оновлення чи може все залежить від адміністратора реєстру.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100