RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна форми навчання ще до початку 1 курсу навчання.Чи можливо?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/08/16 16:02  candlelightОтправить письмо > AstanaKyiv    22/08/16 14:39Дерево
переведення відбувається під час сесій чи 'як правило, під час канікул'? /ч. 4 ст. 46 ЗУ Про вищу освіту/

є ще порядок [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
там, зокрема, сказано:
9. Переведення студентів на перший курс вищих закладів освіти забороняється. За умови виключних обставин ці питання можуть розглядатись міністерствами або відомствами, які мають у своєму підпорядкуванні вищі заклади освіти.

може, у Вашому випадку так само?

22/08/16 14:39  AstanaKyiv   Дерево
Добрий день! Підкажіть, чи можливо перевестися з денної форми навчання (контракт) на заочну форму (контракт) до початку учбового семестру першого курсу. Єлише наказ до зарахування на перший курс на денну, але не можу навчатись на денній оскільки працевлаштувався в держ орган. Хочу поєднувати навчання (друга вища) із держслужбою.?!
як краще поступити?
в Наказі про зарахування вказано, що прибути 1 вересня до академії, із собою мати трудову із записом про звільнення і приступити до навчання.
В Академії поки самі не знають, чи можуть перевести чи ні. Читав ЗУ Про вищу освіту і регламент навчального закладу, але ситуація не зовсім типова. Передбачено, що переведення відбувається під час сесій.. в моєму випадку ще час навчання навіть не почався та ще не сплачував кошти за контракт.

Як краще поступити?перевестися до початку семестру накращий варіант... Можливо вільне відвідування, проте зовсім не знаю наскільки це реально. чи йти на денну, а потім переводитись на заочну, проте з роботи не відпустять, а в Академії не з'являтись теж не варіант - відрахують...
В академії керівництво ще у відпустках, а спеціалісти нічого не знають.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100