RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Юридический адрес (местонахождение / налоговый адрес) ФЛП


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/12/17 16:35  turist37Отправить письмо > turist37    12/12/17 15:43Дерево
Як на Вашу думку чи відслідковує ДПІ такі пересування ?

12/12/17 15:43  turist37Отправить письмо > turist37    12/12/17 14:57Дерево
мова йде про те, що реєстрація ФОП зідйснювалась одразу не за місцем прописки, тобто формально жодних змін не було.

12/12/17 14:57  turist37Отправить письмо > turist37    12/12/17 14:57Дерево
Які реальні наслідки такої розбіжності в реєстрації?

12/12/17 14:57  turist37Отправить письмо > MarinaJus    6/09/16 15:32Дерево
Доброго дня, підкажіть як краще діяти в такій ситуації:
Маю знаймого, який в 2015р. одразу реєструвався не по місцю прописки (ЄП ІІ група). Місце реєстрації ФОП відрізняється від місця прописки районами міста.
Які в такому випадку краще вчинити дії? перереєструватись за актуальним районом проживання і змінити дпі чи перереєструватись за місцем проживання фоп і тоді адреси прописки/реєстрації зійдуться?

6/09/16 15:32  MarinaJusОтправить письмо > Shahin1508    6/09/16 13:49Дерево
Внести эти изменения Вы также можете у нотариуса, только это будет в разы дороже стоить.

6/09/16 15:30  MarinaJusОтправить письмо > Shahin1508    6/09/16 13:49Дерево
Внести изменения по ФЛП Вы можете у любого регистратора в любом городе Украины, не зависимо от местонахождения регистрационного дела.

6/09/16 13:49  Shahin1508 > MarinaJus    6/09/16 13:25Дерево
Спасибо за ответ! Я там ошибся статьей, так же имел ввиду 9-ю.
Что интересно, гос. регистратор в телефонном режиме ответил, что они данные ФЛП относительно адреса указывают только адрес прописки и на мою ссылку на статью просто промолчали.
Буду как-то пытаться добиться от них результата )

6/09/16 13:25  MarinaJusОтправить письмо > Shahin1508    6/09/16 11:57Дерево
пп.5., п.4. Ст.9 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
В Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про фізичну особу - підприємця: місцезнаходження (місце проживання або інша адреса, за якою здійснюється зв’язок з фізичною особою - підприємцем).
Відповідь на питання "возможен ли данный вариант? И как на это отреагирует налоговая?" - так, можливо. Податкова нормльно відреагує.

Також дивіться ст.13 зазначеного закону "Інформаційна взаємодія між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів"
Відповідь: реєстратор сам повідомляє податкову.

П.3, ст.18 зазначеного закону Для державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі, подаються такі документи:
1) заява про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі;
2) документ про сплату адміністративного збору - у випадках, передбачених цим Законом;
3) копія довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки - у разі внесення змін, пов’язаних із зміною реєстраційного номера облікової картки платника податків;
4) копія першої сторінки паспорта та сторінки з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта - у разі внесення змін, пов’язаних із зміною серії та номера паспорта, - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта.

6/09/16 11:57  Shahin1508   Дерево
Здравствуйте! Продал квартиру и выписался с неё. Адрес квартиры указан в реестре ФЛП как адрес проживания, аналогично и в налоговой указан как "налоговый адрес".
Основываясь на ст. 45, п. 4., 5) ЗУ О гос. регистрации хочу внести изменения в реестр и указать "местонахождение" ФЛП не по новому адресу прописки, а по адресу офиса (право собственности на меня).
Вопрос: возможен ли данный вариант? И как на это отреагирует налоговая? Я так понимаю гос. регистратор сам должен отправлять в налоговою сведения об изменения адреса. Не будет ли санкций в случае, если при проверки налоговая зафиксирует, что у них в учёте указан "налоговый адрес" не по прописке?
Заранее Спасибо!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100